Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 20 és 40 év közötti nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 és 40 év közötti nőknek nagyjából hány százaléka él egyedül az országban?

Figyelt kérdés

Tegnap délután egy pécsi Interspar pénztáránál arra lettem figyelmes, hogy az előttem álló kb. 30 éves nő a szalagra helyezett árucikkei összetétele és mennyisége alapján teljesen biztosan egyedül él, amin én nagyon ledöbbentem. Bár az arcára sokan azt mondanák, hogy átlagos, de szerintem szép, emellett szép formás a teste, igényes megjelenésű, jó ránézni. Szóval összességében illik rá az ÍZIG-VÉRIG NŐ megnevezés.

Ha már az ő szintjén is jelentős számban egyedül élhetnek, akkor az a gyanúm, hogy nagyon sok nő lehet olyan helyzetben, hogy üres lakásba megy haza.


2023. máj. 27. 19:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"mivel nem keresnek annyi pénzt, hogy egyedül fel tudnának tartani egy albérletet."


Ne magadból indulj ki. Nem mindenki olyan csóró, mint te és a környezeted.

2023. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

#20AS

29 vagyok. Saját lakásban fizetem a hitelem EGYEDÜL!!! És tellik mellette minden másra amire szeretném.

2023. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

19. Sok nőt ismerek, aki teljesen egyedül tartja fenn magát. A legtöbb saját lakásban él.

20 évesen is simán megéltem egyedül, úgyhogy tévedésben élsz.

2023. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
21%
Jó, hát ha a csajok egyedül élnek az általában választás kérdése. Általában a csajoknál sorban állnak az udvarlók, csak válogatós a lelkem.
2023. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nincs sor, másrészt a választék elég csóri.
2023. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Pècsen lakom, de eddig nem is tudtam rólla, hogy ilyen magasra jutott, a közvèlemèny kutatás színvonala a városban. Hogy pár bevásárlószalagra rakott termèkből megàllapítható, az egyedülálló nők száma. :D
2023. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!