Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság miért ilyen nehéz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért ilyen nehéz a párkeresés?

Figyelt kérdés
Szóval 27 éves férfi vagyok és szingli, természetesen ismerkedek lányokkal, social mediában, társkereső appokon, koncerteken stb. De ahogy egyre többel beszélek vagy randizok egyre jobban megy el a kedvem az egésztől. Valahogyan senkiben nincs semmi ami megfogna pedig amúgy nincsenek nagy elvárásaim úgy érzem, csak legyen egy normális családi háttere, életcélja, intelligens legyen és lehetőleg ne zűrös múltal rendelkezzen. Lehet én keresgélek rossz helyeken vagy vonzom a rossz embereket, de akikkel találkozok csak a külsőségekre mennek, semmi életcél hanem csak a buli a pénz, instagram pózolós képek mit tom én hány ex, férfi barátok tömkelege stb. Valahogy megszólalnak és instant tudod hogy nem lenne alkalmas komoly kapcsolatra vagy házasság stb.. Ti hol szoktatok ismerkedni ha esetleg konzervatívabbak vagytok és komolyra vágytok?

2023. máj. 27. 20:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21%
Semmi más nem érdekli a nőket úgy 35 ig, csak a buli, alfákkal szex, pózolás , Instagram, TikTok , Facebook magamutogatás. A pénz mutatása, gizdáskodás.
2023. máj. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha 27 évesen nehéz, mit mondasz majd ha 40 leszel? 😅
2023. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%
Mert minden embernek az egekben vannak az igényeik és válogatnak az internet adta lehetőségeknek köszönhetően. Nagyobb a felület és ezáltal jobban lehet válogatni. Ameddig nem volt internet sokkal könnyebb volt az ismerkedés. Mari néni és Pista bácsi élőben ismerkedtek és mivel nem volt hatalmas a választási lehetőség és nem láttak maguknál sohasem jobbakat így beérték egymással. Interneten meg mindig könnyű jobb és szebb emberbe botlani. Ezért!
2023. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Lett azóta párod? Én is hasonló cipőben vagyok
jan. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!