Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszútávra hogy tudok melegké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávra hogy tudok melegként társat találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24/F vagyok, és már egy ideje szeretnék társat találni, viszont az oldalakon, amiken eddig próbálkoztam (Grindr, Romeo, Scruff) szinte csak olyanok voltak, akik alkalmit kerestek. Hol/hogy tudnék hosszútávra találni partnert?

2023. máj. 27. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Sok mindentől fugg ez.

Pár kapcsolattal a hátam mögött nyugodtan kijelentem,hogy ma már egy másfél-két éves kapcsolat is csodaszámba megy.Nagyon nagyon kevesen gondolják át a "komoly" és a "tartós" szavak jelentését.

Társat nem egy randi után,nem is egy szex után,hanem bizonyos idő után lehet találni,illetve valakire azt mondani,hogy a társam.

Nem hiszek szerelem első látásra című bohózatban, bárhogy is mutatják ezt a filmek,vagy írják a szirupos regények.

Olyan ember az igazi társ,aki az első randi után nem úgy búcsúzik el,ölelés kíséretében,hogy a fuledbe súgja " egyébként mekkora is?"...Hanem az a társ,akivel ha program van, már reggeltől szebben indul a nap.Aki a gondjaidban kitart melletted és nem szavakkal,hanem tettekkel mutatja ki mit érez.

A "szeretlek" és "nem tudok nélkuled élni" szinte félóránként hangoztatva idegesítő és egy idő után semmitmondó.Főleg úgy,hogy akik ezt hangoztatják,úgy eldobnak mint egy használt pézsét,ha jön Mr.Szuper-Hyper Csődör. Saját példám,onnan tudom.

Mivel fiatal vagy, még sok jó,szép van előtted,de okosan ! Nem mindig jó,ha az eszedet kikapcsolod a döntésekből.

2023. máj. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Sajnos nem egyszerű fenntartani egy párkapcsolatot, ha a másik félnek eltérő véleménye van magáról a párkapcsolat fogalmáról. Van akinek csak a testi kontaktról szól és nekem is egy ilyen kapcsolatban volt részem, ahol a kimondott szavaknak nem volt súlya… elhangoztatta naponta többször a szeretlek szót, ugyanakkor semmilyen mögöttes érzelmet sem tulajdonított ennek a szónak. Azt mondta romantikus alkat, de közben semmilyen erre utaló jelet nem lehetett rajta észrevenni… Csak magára tudott gondolni és senki másra. Én meg pont az ellentettje vagyok ennek…


Nehéz sajnos ilyen körülmények között párt találni, de kitartónak kell lenni! Én már magamban elkönyveltem azt, hogy még x évig biztosan nem lesz részem ilyenben (fiatal vagyok, tehát még függetlenné kell válnom (anyagilag), egyéb tényezők miatt…), ugyanakkor az a cél lebeg a szemem előtt, hogy később sikerülni fog és ezért megéri a fáradozást.


Kitartás és remélem hamarosan rátalálsz a másik feledre!


21F

2023. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!