Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet barátnőt szerezni, mit kell tenni hozzá? A környezetemben lévő nők (akik korombeliek) mind foglaltak és csak szórakoznak velem (adják a jeleket, utána pedig mondják, hogy ők foglaltak, nincs esélyem...), vagy én nem vagyok az esetük. A fiatalabbak pedig nem tudnak viselkedni (18-20 éves lányok). Élőben tök jól elvagyunk, hülyéskedünk, amikor pedig már bejelölöm őket face-n, hogy tovább is menjen a dolog, nem jelölnek vissza nem értem, hogy miért. Ezek munkahelyen lévő lányok. Egzisztencia ok, lakás van kocsi hamarosan, nem vagyok alacsony, adok is magamra, stabil munkahelyem van.


31/F



2023. máj. 30. 22:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Nos vannak eléggé bántó válaszok, csak azért mert feltettem egy kérdést. Őszintén ez az oldal nem azért van, hogy kérdezzünk? Mivel nem tudom, hogy hogyan kell barátnőt szerezni, és mit kell tennem hozzá ezért tettem fel ezt a kérdést!


Most nyilván megpróbálom azokat akik a közelemben vannak, de fölösleges. Lehet tényleg hülyének néznek ők is, és szórakoznak velem mint a korombeliek, akik foglaltak. Ezzel sajnos csak még jobban aláásom az amúgy is kb semmi önbizalmamat. Viszont mindig reménykedem, hogy hátha valakinek megtetszem, de nem. Sohasem senkinek...

2023. jún. 1. 21:07
 12/29 anonim ***** válasza:
15%

Dehogy néznek hülyének. 37 éves haverom simán felszedi a 18-20 éves csajokat is.

NEki jó dumája van és legalább átlagos külseje. De tényleg, ő imád pofázni, folyamatosan, meg irányítani. Mindenkihez odamegy, mindenkivel megtalálja a közös nevezőt és mindig van valami hülye története. Azt gondolná az ember, hogy hosszú távon ez idegesítő, de a csajoknak bejön. És élete során rengeteg nővel volt dolga, soha nem szenvedett hiányt e téren, és ahogy a saját szememmel látom, ezek nem csak légbőlkapott, túlzó történetek.

Ezért írtam, ha legalább átlagosan nézel ki, legyél nagydumás, "szófosógép" és/vagy rohadt gazdag.

2023. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
17%
Jaj 5-ös azért nem ennyire drámai a helyzet. Van aki ilyenekbe is beleköt, de azért nem feltétel hogy hogy álljon az orra meg ilyenek. Erről nem tehet egyik illető sem és nem is kell vele foglalkoznia hisz aki szereti úgy is fogja. Én azt tanácsolom kérdező még (10-es vagyok) hogy a saját korosztályodba keress, tudom a fiatalok másabbak bulisabbak ilyenek, de szerintem nincs szebb úgy megöregedni, hogy mellettem van egy ugyanolyan ember aki szinte egy korú velem ÉS ugyanannyi élet tapasztalata van. Gyerekes fejű tinikkel nem jó kezdeni úgy hogy am meg érett a másik fél. Nem hiába a kor különbség és le lehet pontozni, mert hogy "haveroméknál is ez van kb 10-20 év különbség" de hidd el később az vissza jön meg persze folyamatosan mert egy 20 éves is máshogy gondolkodik meg egy 31 is. Egyébként nem sertésből írtam lehet nyers voltam de nem bántani akartalak vele. Csak sem neki sem neked nem lenne egészséges korotok beli az a lényeg és kevesebb vita is lesz és több őszinte, meghitt pillanat.
2023. jún. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
22 N voltam, sok sikert!
2023. jún. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%
Hol laksz ?
2023. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
11%
Kérem az Urat mihamarabb küldjön egy legideálisabb társat neked, Ámen!
2023. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
9%
Körûl kellene nézned a környékeden! Egy csinos fodràsz lànyka vagy ilyesmi jò ismerkedési lehetôség lenne!
2023. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
16%
Biztos van olyan làny, akinek megfelelnél, de meg kell talàlnod ezért ki kell mozdulnod otthonròl !
2023. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
19%
Neked nem lehet mert nem jár és nem jut.
2023. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
13%
Amint olvasom a kommenteket hát de jó is lett volna nőnek születni.
dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!