Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet barátnőt szerezni, mit kell tenni hozzá? A környezetemben lévő nők (akik korombeliek) mind foglaltak és csak szórakoznak velem (adják a jeleket, utána pedig mondják, hogy ők foglaltak, nincs esélyem...), vagy én nem vagyok az esetük. A fiatalabbak pedig nem tudnak viselkedni (18-20 éves lányok). Élőben tök jól elvagyunk, hülyéskedünk, amikor pedig már bejelölöm őket face-n, hogy tovább is menjen a dolog, nem jelölnek vissza nem értem, hogy miért. Ezek munkahelyen lévő lányok. Egzisztencia ok, lakás van kocsi hamarosan, nem vagyok alacsony, adok is magamra, stabil munkahelyem van.


31/F



2023. máj. 30. 22:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, ne munkahelyen ismerkedj. Kollégával nem jönnék össze.

Szerintem nem veled van a baj, a 18-20 éves lányok fiatalok hozzád. A korodbeliekből keress olyat, aki szingli. Például kérdezz rá, hogy és kivel voltál X programon, a pasiddal? Nahát, nincs pasija, okés. Ezt jegyezd meg és flörtölj vele, dicsérd meg, hogy csinos, stb. Aztán hívd el randira. Ennyi. És ne munkahelyen, hanem máshol. Szurkolok :)

dec. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó! Én 23F ként nem tudok nőkkel ismerkedni de nem is baj, ha eddig nem kellettem 1 nőnek sem akkor ez maradjon is így! Foglalkozok inkább a családommal és a haverjaimmal. A nők többsége amúgy is hűtlen és csak pár évig szeretne utána lépne le a következő pasival. Ez már nem a hűség világa/bolygója. Legtöbb nő meg amúgy sem tudja megfelelően értékelni/becsülni a pasit de az sajna fordítva is igaz már.

Megértem a szegény kérdezőt!

dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
43%
Én hozzám közelebb állnának a 18-23 éves lányok de sajna reménytelenek!
dec. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező! Szerintem sok mindenről nem maradtál le a nőkkel kapcsolatban ahogyan én sem de ha te még látsz a nőkben reményt akkor neked sok sikert kívánok de légy velük óvatos! Legtöbb nagyon ügyesen tud manipulálni, bizalmadba férkőzni és a szerelmem/szeretlek szót kamuból mondogatni és kihasználni. Én ezek miatt mondok le róluk szép lassan, de 1 valami biztos. Az a biztos hogy sok csalódástól megkíméltük eddig magunkat mivel nem volt nőnk így nem volt kikben hatalmasakat csalódni!
dec. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
86%
Hogy megy azóta?
dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Sehogy. Ugyanúgy még csak rám se néznek...
dec. 15. 11:11
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szerintem engedd el! Keress hobbit és foglalkozz a barátaiddal és magaddal. Én is ezt teszem! Legtöbb nő amúgy is defektes belül csak kívül szép de ez a pasikra is igaz sajna hogy sok defektes de a nőket sem kell félteni. Sok jóról nem maradtunk le a szerelem terén inkább a sok negtavítól megkíméltük magunkat. Sajna a szerelem nem olyan már mostanság mint régen, csomó amúgy is kihasználáson alapul. Jah és a legtöbb sajnos már 2-3 év után végetér!
dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
60%
Gondold át, hogy eddig kinél próbálkoztál, ha semmi sem jött össze keresgélj máshol, próbálj minél több rendezvényre eljárni, légy nyitott, kedves, barátságos, ja és ne 20 éves lányoknál próbálkozz, inkább 28-32 ig, több sikered lesz
márc. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
61%

Most az hogy rád se néznek…..

Meg hülyének néznek…..

Az nem sok jót jelent .

El kell fogadni hogy nem tetszel nekik. Neked sem tetszik az összes nő.

márc. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!