Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az a nő, aki társkeresős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki társkeresős levelezés közben bedobja a "Nem akarok ismerkedni" (sic!) szöveget, az csak velem nem akar ismerkedni, vagy mindenkivel ezt csinálhatja?

Figyelt kérdés

Többször futottam bele ebbe, hogy elkezdek levelezni a nővel majd egyszer csak bedobja a fenti szöveget. Egy társkereső oldalon ez számomra fura, mert oda elvileg ismerkedni megy az ember. Ennél még a "Nem egymást keressük" szöveg is egyértelműbb.


Vajon ezek a nők nem akarnak semmit, csak egonövelésre járnak fel?


2021. szept. 7. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén, nem mindegy? A lényeg az, hogy ne próbálkozz.


Valaki csak unalomból jár fel, valaki meg csak téged akar ezzel lekoptatni.

2021. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
23%

Az a nő, aki ilyet mond, hogy "(sic!)", az már nekem emberileg is egy unszimpi, egy amolyan Karen típusú ellenszenves pitsa.

Ezt nőként mondom, nem tudom miért tudok ennyiből erre következtetni, de csak egy ilyen unszimpatikus libától tudok ilyen dumát elképzelni.

Mondjuk, az a nő, aki társkeresőn van fent, nekem már élből gyanúsan bajos..:D

2021. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
unalomból van fent és max neten dumálna. nem éri meg az időd
2021. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
#2 Antipatikus!
2021. szept. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
38%
Tudom, de egyszerűen nem jön a számra ezt mondani, én gyerekként kitaláltam ezt a szót, nagy előszeretettel használom. :D
2021. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

"Az a nő, aki ilyet mond, hogy "(sic!)", az már nekem emberileg is egy unszimpi, egy amolyan Karen típusú ellenszenves pitsa."

Az nem tűnt fel csillagom hogy a sic az az idézőjelen kívűl van?

Tehát azt nem a csaj írta

2021. szept. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
28%

Jaaahjahj :D

Valakinek, aki évezredek óta van fent társkeresőn, most megsértették a lelki világát.

Csillagom... hány éves vagy, 62-63? :D

2021. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
hölgyem. tudja, a férfi is megsértődhet, neki is van lelke. De a szociban tudjuk, nem léteztek érzelmek
2021. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sosem írt vagy mondott még nő olyat, hogy sic.
2021. szept. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
szövegértés alapok: A "sic" idézőjelen kívül van. Azt a kérdező tette hozzá.
2021. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!