Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudom elerni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elerni, hogy egy lány viszonozza a vonzalmat?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit munkahelyen néhány percig látok, és nagyon tetszik. Amikor osszeakad a tekintetünk, akkor komor arccal néz rám,sose mosolyog, és felhuzza a szemoldokét. Bejeloltem instan, elfogadta a kerelmet,de par nappal kesobb ujra visszavonta, így újra privát a fiókja. Hogy tudom elerni, hogy viszonozza a vonzalmat, ha látni lehet rajta, hogy nem vagyok számára "kivanatos" személy?

2023. jún. 3. 10:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
90%
Lehet azért törölt, mert nem írtál neki semmit, vagy meggondolta magát és nem érdekled.
2023. jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
98%
Öcsém...hányszor írod még ki ugyanezt a kérdést?! Nem kellesz a csajnak, fogd már fel és keress mást!
2023. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
37%

Tök egyértelmű, nem jössz be neki, de te full ismeretlenül bejelölöd. Creepy. Engedd el, mielőtt még feljelent a HR-nél szexuális zaklatásért.

[link]

2023. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
97%
Bájital órán nem figyeltél eléggé.
2023. jún. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem akar tőled kb semmit..tipik kis fiatal krva akit a kovetok szama erdekel nem pedig az ember maga.. hanyagold.
2023. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
95%
Ha tetszenél neki, pozitív visszajelzést adott volna, de egyértelműen kerüli veled a kontaktust. Tehát külsőleg nem vagy az esete. Így elég nehéz lesz meghódítani, de azért nem feltétlenül reménytelen. Ha bejelölted, miért nem írtál is rá? Az egyetlen esélyed, ha belsőleg megismer, és mint ember, szimpatikus vagy neki. Abból még talán kialakulhat valami. De ha nem írsz neki, és nem is beszélsz vele, akkor ezt lehetetlen kivitelezni.
2023. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
77%

A vonzalom nem vita tárgya. Ha nincs, akkor semmitől sem lesz, és ez fordítva is igaz.


El kell fogadni és tovább kell lépni, nincs ebben semmi rossz vagy jó, csak így alakult.

2023. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
87%

17#,Azért az sem igaz, hogy a vonzalom nem tud kialakulni idővel.


A vonzalmat ki is lehet alakítani, nekem több olyan barátnőm is volt, akiknek elsőre nem jöttem be, aztán egy idő után mégis. Nem ritka dolog egyébként. A vonzalom meg el is tud múlni, és kész.


Nem kell a vonzalmat valami különleges, emberfeletti erzeskent beállítani. Ugyanúgy működik mint a harag, szomorúság, boldogság vagy az összes többi érzés, folyamatosan változik,vagy váltogatják egymást.

2023. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
95%

Nem tetszel neki. Unszimpatikus vagy. Nem akar megismerni. Ismerem ezt a nézést. Ez a "mit bámulsz hagyj már békén". Esetleg elgondolkozhatnál rajta, hogy békén hagyd.

Sok csini csaj van. Miért nem keresel egy olyat, akinél esetleg esélyed is lehet?

2023. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
47%
Varázsold el.
2023. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!