Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor jeleznétek hogy nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jeleznétek hogy nektek fontos a motorozás ?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyedül vagyok ( 1 hónapja ) és úgy gondoltam kipróbálnám a tinder és társait. Azt az egy dolgot nem tudom hogy rakjak e fel motoros képet vagy ne ? Vagy csak leírásban irjak róla ? Vagy azt se ? Az vele a problémám hogy sokan azt mondják azonnal hogy motoros pasi nem kell. Az előző kapcsolatom is ilyen volt ameddig egyszer rá nem vettem hogy felüljön mögém utána nem mehettem nélküle mert mindig jönni akart .


És az a helyzet hogy szeretném ezt jelezni, mert fontos hogy elfogadja a párom hogy én igenis néha el akarok menni gurulni egyet és ez azzal jár hogy reggel elmegyek és majd este jövök és addig nem nagyon fog tudni rólam . De elrémiteni se akarok senkit sztereotípiák miatt .



2023. jún. 3. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki róla képet hogy elsőre tudja mindenki. Amúgy ismertem vagy 3 motoros férfit és mindhárom kellemetlen személyiség azaz bunkó volt. Tuti nem véletlen.
2023. jún. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Értem. Én már családos vagyok de ha véletlenül elvalnek a tinder profilomon az alábbi dolgoknak kéne szerepelni.


2 db motorkerékpár

3 db autó

1 db kutya

1 db motorcsónak

1 db kerékpár


Kemény elvárás. Van kert is itthon azt is fel kéne tennem?

2023. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki képet erről is. Nekem ugyan nem kizáró ok, de ha neked ilyen fontos, célszerű jelezni előre.
2023. jún. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rakd ki. Nekem is kizáró tényező a motorozás, jó hamar tudni. És nem, erről nem változik a véleményem: egyrészt a családban volt, aki majdnem belehalt, hónapokig küzdöttek az életéért. Nyilván autóssal is megtörténhet ez, de azért egy balesetben nagyságrendekkel nagyobb az esélyed a túlélésre. Másrészt sajnos az utakon azt látni, hogy ugyan vannak normális motorosok, akik betartják a szabályokat, nem hazárdíroznak, stb., de sajna a nagyon nagy részük egy idióta, aki mindenkinek az életét veszélyezteti. Nekem meg ez az állandó stressz nem kell az életembe.

Viszont egy csomó nő, akinek bejön a motorozás. Ők pedig simán ugrani fognak a motoros képedre.

2023. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is motorozom, jobb ha már tudja az elején a másik fél.

Ugyanúgy ahogy a hivatásomat is, nem hétköznapi munkarendben dolgozom.


39N

2023. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor fog felkerülni:D
2023. jún. 4. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!