Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs jogsim se autóm. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs jogsim se autóm. Ez elvárás?

Figyelt kérdés
Szavazz ha nő vagy

2023. jún. 4. 08:59
A kérdező szavazást indított:
Nem jövök össze olyan férfival akinek nincsen autója
Elég ha van jogsija
Nem érdekel a jogsi meg az autó, e nélkül is összejönnék vele
39 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Attól függ mennyire vagy jóképű és attól, hogy a csaj hány éves. Pl. több 30 éves nő várja el a jogsit és kocsit, mint 20 éves.
2023. jún. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
30+ vagyok, se jogsim se autóm. Kalandvágyó vagyok, illetve mindig nagyvárosban éltem, ezért nem volt hatalmas igényem egy kocsira. Barátnőm mindig volt, illetve van is, szóval nem mindegyik nőnek elvárás.
2023. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
En no vagyok, nekem van jogsim, kicsit furcsanak ereznem, ha a paromnak nem lenne. Azert kesobb sokkal konnyebb mindent megoldani, ha van jogsija az embernek. A páromnak van jogsija, autoja is, de nem audi, bmw, hanem egy idosebb opel. Amire kell,arra teljesen jo.
2023. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
Minden nőnél kizáró ok, ha nincs autód. A nők elvárják, hogy kocsival furikázd a pici popsijukat mindenhova.
2023. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Huszonegy éves csajnak mondtam hogy nincs jogsim. Erre ő azt mondta, hogy sosem volt olyan pasival dolga akinek nem volt jogsija meg autója. Hamar rövidre is zárta a beszélgetést, nem írt vissza többet a mocsadék rib.nc :)
2023. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

#4 Magyarázd csak ezzel a kudarcaidat, ha téged ez megnyugtat...


Én "elfurikázom a pici popsimat" a saját autómban, a saját jogsimmal... nem tartok erre igényt.

2023. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
6-os vagyok, még annyit hozzátennék, hogy ez inkább a pasikat zavarja, mint a nőket! A barátom is gyorsan letette inkább a jogsit, mert neki "ciki", hogy együtt megyünk valahová, és a barátnője vezet, mikor ő a férfi.
2023. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem elvárás én szerintem. Más szerint az, ahogy az egyik válaszoló írta. Tehát vagy ezzel vagy azzal találkozol, szerintem egy gyakoris szavazás, amin max pár 10 nő szavaz ki tudja melyik részéről a világnak, az sem fog sokkal árnyaltabb képet adni.

Az a nagyobb kérdés, vagyis legalább amivel én foglalkoznék a helyedben, hogy te szeretnél jogsit. Te úgy érzed hogy kellene neked kocsi, vagy teljesen felesleges az életedbe, és nem látod értelmét.

Mert ha az első a helyzet, akkor az emiatt lenéző beszólások mindig be fognak találni, és lehet hogy emiatt kevesebbnek érzed majd magad. De hogyha semmi értelmét nem látod, akkor pedig nem fog érdekelni, hogy más szerint kéne neked kocsi, mert te határozottan kitartasz a véleményed mellett.

Szerintem inkább ezt döntsd el magadban, mert egyébként jogsi nélkül meg jogsival is lehet barátnőd. Úgyhogy inkább ne a kívülről jövő elvárások alapján dönts, hanem az alapján hogy te mit szeretnél.

2023. jún. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Engem érdekel a vezetés. Abszolút hasznos lehet. De a tanfolyamra sincs pénzem. És azt olvastam az oktatók is pofátlan sokat kérnek. Aztán ha ez sikerülne is; miből vennék autót? Miből tartanám fent? Mert kevés a pénzem.
2023. jún. 4. 11:15
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

9. Jó, azért ennek a fele bullshitelés, aminek 5 perc alatt utána nézhetnél te is. Először a kresz-tanfolyamot kell megcsinálni, ami nagyjából 30-60 ezer forintba kerül. Ha ez megvan, onnantól lehet vezetési órákat venni, amik mostanában helytől függően kerülnek 6-10 ezer forintba. Ezekre olyan gyakran mész el, amilyen gyakran van pénzed fizetni (meg az oktató tud fogadni). Kéthetente 1 vezetésre is elmehetsz, de heti 2-re is.


Mondják igen, hogy sok százezer forint a jogsi, de azt nem egyben kell kifizetni. A legtöbben fél-1 év alatt szerzik meg.

2023. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!