Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelsegbol kigyógyulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelsegbol kigyógyulás titka az, hogy mélyen magadba nézek elfogadom a hibáimat javítok ezeken és felhagyok azzal, hogy mindig valaki másra kennem a sikertelenségem?

Figyelt kérdés
2023. jún. 5. 15:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
20. 24 évesen még nem késő megváltozni szerintem.
2023. jún. 5. 20:50
 22/28 anonim ***** válasza:
12%
Ok, de mit tudsz másként csinálni és miért nem csináltad úgy eddig?
2023. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Pl tudom, hogy kövér vagyok de most, hogy vége az egyetemnek már van időm, energiám és pénzem is sportolni:)
2023. jún. 5. 20:56
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Na ha van pénzed, az már jó kiindulási alap. Ha úgy vagy kövér, hogy amúgy van benned tesztoszteron, akkor pedig valóban pozitívan tudsz változtatni a külsődön.
2023. jún. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%

A tükörbe nézz és a külsődön változtass, a kinézet a kulcs mindenhez. Nem csak a párkeresés terén. A lepontozó hitetlenkedőknek üzenem, hogy nézzenek utána, rengeteg tanulmány született az ügyben, ez nem kitaláció.

A jó külsővel kapuk nyílnak előtted, még olyanok is amelyek amúgy a képességeid alapján zárva lennének, rossz külsővel megáldva viszont szinte minden ajtó bezárul és szenvedés lesz az életed.

De aki nem hiszi próbálja ki, próbálja meg kihozni magából (a genetikai adottságaiból) a legtöbbet és nézze meg mennyivel máshogy fognak hozzá viszonyulni az emberek. És nem csak a nők, hanem a férfiak is.

Senki nem akar ronda emberrel lógni, még ha azonos neműek is, hiszen azzal a saját imidzsét is erősen csökkenti.

Szóval igen, az incelségből vezető egyetlen kiút, ha a külsődön drasztikusan javítasz vagy legalábbis megpróbálod. Sajnos a genetikai limitedet ha eléred és még mindig átlag alatti vagy, akkor mindegy, marad esetleg a plasztika, de amúgy más lehetőség nem nagyon van.

Tudom egyesek szerint "minden fejben dől el", de pl.: attól még hogy azt gondolom nem vagyok kopasz még az maradok, vagy azt gondolom magamról milyen jóképű, nők kedvence csajozógép vagyok, még szintén nem leszek egyik sem.

Jöhet a lepontozás.

2023. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%

25


Ment a plusz.


Igen, a párválasztási sikeresség predeterminált, születésed pillanatában dől el. Szerintem csak a hülye nem látja, hogy egyik srác bármit tesz mindig pozitívan fogadják, a másik meg bármit tehet mindre negatívan reagálnak. Igen, ez a külső miatt van.

Csak az embereknek sérti az önbecsülésüket ezt beismerni.

2023. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
28%

26-os: igen ez a lényeg. Jó külsővel te odamehetsz bárkihez, jó eséllyel nem fognak lerázni, durván elutasítani, maximum udvariasan közlik, hogy sietnek, dolguk van stb. De általában pozitív visszajelzést fogsz kapni, szinte bármilyen idióta szöveggel is próbálkozol.

Rossz külsővel durva elutasításban, megalázásban lesz részed, az emberek menekülni akarnak előled, azt gondolják ijesztő vagy és jobb esetben csak annyit, hogy "furcsa".

Én is mindig megkaptam életem folyamán, hogy furcsa vagyok, hogy ijesztő, félelmetes, pedig semmi fenyegető nem volt a viselkedésemben, sőt mivel alapból nyugodt embernek tartom magam, szerintem inkább csak ártalmatlanság sugározhat belőlem.

2023. jún. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
36%

27


Dettó tökre ugyanez volt velem :)

Én is mindig furcsa voltam meg ijesztő :)

Pedig összehasonlítva magam másokkal talán én voltam legnyugisabb, legártatlanabb és legbarátságosabb az összes közül.

Na de a külső ugye.

Ez egy náci-fasisztoid rendszer amiben azt hazudgatják az emberek egymásnak, hogy nem az és az áldozat tehet mindenről.

Igazából ezt még nehezebb elviselni mint a külsőm miatt megkülönböztetést mert olyan mintha én lennék a hibás a külsőmért és emiatt minden reakció ami ér engem megérdemelt :)

2023. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!