Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Napjainkban a nők miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjainkban a nők miert nem mennek mar bele olyan kapcsolatba ahol pasi jobban keres naluk es luxusban elhetnek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 14:22
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

De mégis hol találni ilyen lányokat a való életben?


A neten tudom, hogy a puncs es tarsain erdemes tajekozodni.

2023. jún. 13. 14:58
 12/45 anonim ***** válasza:
73%
7 2 hete nem láttam tőle kérdést..🤔😅
2023. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert nekünk igenis szükségünk van arra az érzésre, hogy nem csak más árnyékában lehetünk valakik. Hogy nem függünk senkitől, hogy elég jó a munkánk ahhoz, hogy meg tudjunk belőle élni.

Egy faszi szexcselédjeként sosem él át az ember igazi megbecsülést, sem otthon, sem a társadalomban.

2023. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
69%
Vannak ilyenek, de miért olyan nőt akarsz, aki nem téged szeret, hanem a pénzedet?
2023. jún. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
70%

Mit értesz luxus alatt?


Szerintem valódi luxusba mindig akad nő, aki szívesen beleül. (Félreértés ne essék, a többség nem ez alapján dönt, de legyünk őszinték, egy milliárdos azért mindig találni fog maga mellé egy aranyásót.)


Viszont van, aki az átlagnál picit jobb körülményeket is luxusnak nézi be. Délelőtt megszakértették az itteniek, hogy a fővárosban egy 400 ezres fizetés mápediglen nem átlagos kategória. (Jelzem, a budapesti átlag nettó 412 ezer.)

Ha már erre is rásütjük, hogy luxus, és csodálkozunk, hogy nem bomlanak utánunk az aranyásók... Nos, az elég nagy butaság.

2023. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

"Mit értesz luxus alatt?"


Sajat kertes haz budapesten a westendhez közel


Vadonatúj BMW.


Nettó 700e fizu.


Ez egy igen jó elet színvonal.

2023. jún. 13. 16:01
 17/45 anonim ***** válasza:
70%
Biztosan visszataszító vagy a pénzeden kívül ami az egyetlen "érték" benned.
2023. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
78%

16

Ez valóban kiemelkedően jó életszínvonal, de ahhoz továbbra sem elég, hogy vonzalom nélkül összejöjjön veled valaki.


(Mert ugye ha vonzódik hozzád, akkor nem a vagyonod lesz a perdöntő.)

2023. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
17 nem ismersz élőben és most ebben a kérdésben sem sértegettem senkit.
2023. jún. 13. 16:18
 20/45 anonim ***** válasza:
72%

"Sajat kertes haz budapesten a westendhez közel



Vadonatúj BMW.



Nettó 700e fizu.



Ez egy igen jó elet színvonal."


Azt kellene megérteni, hogy nem fogom attól nagyobb biztonságban és jobban érezni magam, ha egy olyan életet élek, amiből bármikor kirúghatnak a nagy semmibe. Aki használja az eszét, azt ez piszkálja.


A másik, hogy persze, amit írsz, az szép eredmény és nem akarom elvitatni senkitől, de nem olyasmi, amiért hajlandó lennék azzal lenni, akit nem szeretek. Kit akarok átverni, soha nem szerettem kertes házban lakni, a nagybevásárlásokat kivéve teljesen haszontalannak érzem az autót városban, autóiparban dolgozom, de nem igazán oszt vagy szoroz, hogy milyen kaszni vesz körül, amíg az biztonságos. Ezek a kis emberek vergődéséhez szükséges eszközök, nem olyasmi, amitől le vagyok nyűgözve. Nem keresek 700-at, de ez egy olyan fizetés, amivel éppcsak kicsit jobban lehet élni két embernek, mint az átlag. Nem egy kivert cigánylány vagyok, nekem is van örökölt lakásom Budán, én is keresek egy főre annyit, hogy tudjak úgy élni, ahogy ketten 700-ból (és még szeretem is a munkám). Nekem az anyagilag meggyőző szint ott kezdődik, hogy egy 200 milliós lakásban élek kétmilliós fizetésből és más viszi a seggemet ide-oda. Nem, nem mennék bele ilyen kapcsolatba, mert tudom, hogy mit kellene nekem ahhoz tennem és az nem éri meg nekem. De ha valaki a pénzével akar villogni, akkor ne fáradjon azzal, hogy egy, az átlagoshoz képest 20%-al jobb életszínvonalat lenget be, mert ez nem elég ahhoz az űrhöz, amit akkor éreznék, ha olyannal kellene lennem, akit nem érzek a társamnak.

2023. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!