Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Napjainkban a nők miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjainkban a nők miert nem mennek mar bele olyan kapcsolatba ahol pasi jobban keres naluk es luxusban elhetnek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 14:22
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
70%
Miért kell amúgy olyan nő, aki nem dolgozik?
2023. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
69%
Gondolj bele! Bármennyi pénzed van, akármilyen luxust adnál meg valakinek, ha azt ő csak használja és bármi okból van vége a kapcsolatnak, ő egy bőrönddel távozik, az senkinek nem jó buli. Az emberek nem úgy indulnak neki egy kapcsolatnak, hogy vége lesz, de sajnos előfordulnak olyan esetek, amikor mégis ez történik. Nagyon sok olyan esetről tudunk, ami úgy végzödik, hogy a nő feladott mindent, aztán nem volt hova mennie, miután megromlott a kapcsolat. A környezetemben is van most olyan nő, akinek a parja fűt-fát ígért és most ott van a kisgyerekével, szülei nincsenek, a párját már nem tudja elviselni, de egyelőre még vele van, mert az közölte vele, hogy mehet egy kis táskával oda, ahova csak akar. Évek óta vezeti a háztartást, megadott mindent a férfinak, együtt építkeztek, de a nő anyagilag nem tett hozzá, így nincs tulajdona. Ez a kilátás szerinted mennyire vonzó egy okos nőnek? Szerintem semennyire.
2023. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Nem kell. hogy okos legyen a csaj.
2023. jún. 13. 17:54
 34/45 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem?
2023. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan milyen legyen a csaj?
2023. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Elég ha csak csinos.
2023. jún. 13. 17:57
 37/45 anonim ***** válasza:
58%
Te is csinos vagy, jóképű?
2023. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kövér és rendszeresen kondizok is:)


Az arcom meg nem ronda max annyi szepseghibam van ott, hogy szemüveges vagyok.

2023. jún. 13. 18:02
 39/45 anonim ***** válasza:
71%
Fuh, hát nem is értem, miért nem akar valaki a kiegészítőd lenni.
2023. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
36%

Aki egy centet se költ egy nőre az se jobb. Ugyanugy lelép vagy megcsalja a nőt vagy elveszi feleslegesen az éveit.

Akkormár legalább megérje.

2023. jún. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!