Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Napjainkban a nők miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjainkban a nők miert nem mennek mar bele olyan kapcsolatba ahol pasi jobban keres naluk es luxusban elhetnek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 13. 14:22
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

"Nem keresek 700-at, de ez egy olyan fizetés, amivel éppcsak kicsit jobban lehet élni két embernek, mint az átlag."


[link]

2023. jún. 13. 16:32
 22/45 anonim ***** válasza:
72%

*sóhaj*


Oké. Eleve hiteltelennek érzem a ksh adatait, mert nem tűnik reálisnak, hogy az átlagkereset nettó 350 000 Ft körül alakult, mert kicsit soknak tartom, de menjünk ezzel a számmal, tegyük fel, hogy elhiszem.


700 000 két főre mennyi is?

350 000.


Magyarul hol is tartunk ebből a pénzből két főre? Hát, nagyjából ott, mint az átlag, magyarul az úgynevezett "átlagon felüli élet" biztosításához nekem továbbra is dolgoznom kellene és be kellene adnom a fizetésem a közösbe, mint ahogy eddig. Ezt meg tudom tenni egy olyan kapcsolatban is, ahol érzek szerelmet és vonzalmat a másik iránt. Ez nem luxus, ez az életem.


Nekem 400 000 Ft a nettó bérem. Ez azt jelenti, hogy nélküled jobban vagy legalább úgy élek, mint ahogy veled élnék, ha eltartanál.


És mellé fel sem tudnék rád nézni, mert egyszerűen buta vagy.

2023. jún. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

"700 000 két főre mennyi is?


350 000."



De ezért a pénzért a nőnek nem kell megdolgoznia egy munkahelyen felőlem ott is hagyhatja az állását ha úgy akarja.

2023. jún. 13. 16:46
 24/45 anonim ***** válasza:
77%

Hú, te tényleg buta vagy. A jó ég mentsen meg az ostoba fasziktól, csak elszomorítani tudnak.


Szívem, azt kellene észrevenned, hogy a legtöbb nő nem hajol le ennyiért, hacsak nem a nyomornegyedből származik. De egy szép, ápolt nő, akinek te megadnád ezt, nem ez a kategória. Nekik (nekünk) is van annyi pénzünk, hogy egy átlagos életet éljünk, ennél te csak egy icipicivel többet tudnál nyújtani anyagilag, és sokkal kevesebbet érzelmileg/szexuálisan.


Ennyitől nem érzem magam sem luxusban, sem anyagi biztonságban, cica. Ez kevés két embernek. Ez arra elég, hogy velem lépést tarts egy párkapcsolatban és még egy-két apróság pluszban beleférjen. De ezért nem fogok lemondani a szerelemről.

2023. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

"Szívem, azt kellene észrevenned, hogy a legtöbb nő nem hajol le ennyiért, hacsak nem a nyomornegyedből származik."


Nekem nem baj ha mondjuk a lány operátorként dolgozik egy gyárban.

2023. jún. 13. 16:55
 26/45 anonim ***** válasza:
73%

23

Kérdező...

Senki sem vitatja, hogy (amennyiben igazat mondasz), kiváló életszínvonalon élsz. 700 nettó saját lakással valóban nagyszerű eredmény.


De baszki, havi 350-ért egy aranyásó sem fog az öledbe hullani, mert ez ahhoz kevés.

2023. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
70%
Amíg az a lakás és az az autó nem az én nevemen van, addig nekem nincs ebben a kapcsolatban továbbra sem semmim. 350 ezret odadobni zsebpénznek nem elég ahhoz, hogy valaki elviseljen, aki egyébként nem akar.
2023. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
És mi a garancia nekem arra, hogy nem pattansz meg a vagyonomal ha ezeket rád írom?
2023. jún. 13. 17:06
 29/45 anonim ***** válasza:
70%

28

Mi a garancia arra, hogy nem dobod ki a csajt egyik napról a másikra. A váladz: SEMMI.


Így talán megérted, hogy 350-ért miért nem akarja senki kockáztatni az egzisztenciáját.

2023. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
70%
Ez marhára nem luxus. Penthouse New Yorkban. Az luxus.
2023. jún. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!