Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontos a férfiaknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontos a férfiaknak egy nőben?

Figyelt kérdés

Számtalan randim volt már, voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim, de egyiket sem éreztem az igazinak. Egyszerűen folyamatosan azt érzem, hogy nem vagyok elég jó. A legtöbben sablonszöveggel koptatnak le: “Nagyon szimpatikus vagy, tökjó veled időt tölteni, de nincs meg a plusz.” Már eléggé el vagyok emiatt keseredve, folyamatosan azon gondolkodom, miért nem vagyok elég jó.


Férfiakat kérdezném elsősorban, mi számit egy nő esetén számotokra, hogy komoly kapcsolatot tudjatok vele kialakítani?


Köszönöm a válaszokat előre is!


25/N



2023. jún. 16. 16:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Ne legyen nagyon büdös a csúnyája.
2023. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Lekoptattak, hagyd a fenébe! Ez nem matematika. Vagy veled akarja tölteni minden idejét, mert megvész erted, vagy aranyos vagy, de van még vagy 80, aki pont olyan cuki, mint te. Csalódást fog okozni a válaszom, de az akárhanyadik randin megjelenik majd valaki, aki nem tudja majd elképzelni az életét nélküled. Ennyi!
2023. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Egy komoly kapcsolatot csak két ember tud egymással kialakítani, szóval a dolog alapból közössen megy.


Nehéz lenne mindent taglalni, hogy pontosan mi kell hozzá, de nyilvan szimpátia, szexuális vonzalom, bizalom és idővel érzelmi és lelki biztonság. Bár ezek nyilván a randik folyamán nem kézzel foghatóak.


Ha valaki nem akar veled összejönni az nem tragédia, tovább kell lépni.

2023. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Hogy nő légy, de kettő típus van a férfiakból, akik katalógust vezetnek:


1)Jol nez ki, álljon rád nekik és annyi.


2)Jol nez ki, álljon rád nekik és okos, normális légy.



Röviden és tömören ennyi.

2023. jún. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) tudom, hogy nem tragédia, de így a sokadik után már elég rosszul esik, rombolja az önbizalmamat
2023. jún. 16. 16:44
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

De ne rombolja...


Lehet, hogy látják, hogy nem vagy könnyen ágybavihető, lehet nem igazán tetszel, de miért érdekel? Ismerkedj, majd akad olyan, akivel kölcsönös lesz.

2023. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

#5


Ne mások véleménye alapján állítsd be az önbizalmad mértékét. :D


Azért mert mondjuk 5 pasinak nem jöttél be annyira, másik 5 pasinak még lehet, hogy be fogsz.

2023. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kellene mások véleményével foglalkozni, de sajnos nem tudom elengedni :(
2023. jún. 16. 16:49
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez eléggé baj.


Én személy szerint tudom, hogy nem vagyok olyan nő, hogy minden pasi megforduljon utánam, bár nem is szeretnék olyan lenni, nem hülyeség lekoptatni őket. :D


Lehet sok ember számára kifejezetten csúnya vagyok, de szerinted izgat, vagy izgatott valaha? :D


Soha a budos életben nem érdekelt, mert tudom, hogy mindenkinek más az ízlése és, hogy a külső csak egy burok.


Inkább lennék egyedül, mint hogy csak végre valaki akadjon már. Nem sürgettem semmit, jött a hozzámvaló és együtt vagyunk évek óta.

2023. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező kövesd a #9 példaját. Szerintem elég intelligensen áll hozzá.
2023. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!