Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontos a férfiaknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontos a férfiaknak egy nőben?

Figyelt kérdés

Számtalan randim volt már, voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim, de egyiket sem éreztem az igazinak. Egyszerűen folyamatosan azt érzem, hogy nem vagyok elég jó. A legtöbben sablonszöveggel koptatnak le: “Nagyon szimpatikus vagy, tökjó veled időt tölteni, de nincs meg a plusz.” Már eléggé el vagyok emiatt keseredve, folyamatosan azon gondolkodom, miért nem vagyok elég jó.


Férfiakat kérdezném elsősorban, mi számit egy nő esetén számotokra, hogy komoly kapcsolatot tudjatok vele kialakítani?


Köszönöm a válaszokat előre is!


25/N



2023. jún. 16. 16:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
4# Ez de mennyire igaz...
2023. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

#11: Tudom, nemhiába írtam.


(Le lehet pontozni, de akkor is igaz :D)

2023. jún. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%

Nyugalom, béke, harmónia.


35/f

2023. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
42%

4, le is vagy pontozva, mert olyan egyszerű vagy, mint a faék.

Gondolom ez is az egyik személyes vonzerőd, amiért tapadnak rád a férfiak...

Ne a férfiakat utáld, amiért rusnya, meg egyszerű vagy.

2023. jún. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
9%
Hűség
2023. jún. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 mikeXxX ***** válasza:
100%
Fèrfikènt ez nekem úgy hangzik hogy bocsánat aranyos vagy de nem vagy szexis ès bèna vagy az ágyban ! Persze lehet nincs igazam ebben de kb èn is ezt mondom ha ez a hiba egy nővel . 43f
2023. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#14:



Nem csak én gondolom úgy, ha meg nem az inged, akkor ne vedd magadra! :)

2023. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Vékony legyél! Ha az vagy, lehetsz ostoba stb.nem gond. Csak vékony legyel
2023. jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Leclerc ***** válasza:
100%

“Egyszerűen folyamatosan azt érzem, hogy nem vagyok elég jó. ” Ez nem a férfiak miatt van. Magadnak nem vagy elég jó, ezen férfi partner nem fog tudni változtatni.


Menj el egy pszinologushoz, és dolgozz az önbizalmadon, önképeden.

2023. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Valóban teljes mértékben szubjektív, hogy egy férfi mit keres egy nőben, merthogy ez a nőknél is így van, hogy mit keresnek egy férfiben. Egyik férfi ezt, a másik azt keresi.


Arról viszont tudok nyilatkozni, hogy nekem mi a fontos, én mit keresek egy nőben elsőként.

Számomra a legvonzóbb belső dolog az a kedvesség, jólelkűség, és ehhez jön hozzá a nőies viselkedés. Ennyi.

És ha emellé megvan a vonzalom is, akkor az már nagyon jó.


Utána szép lassan úgyis kiderül több minden a másik jelleméről, és ha akad olyan, ami nem összeegyeztethető az enyémmel, akkor nyilván nem egymást keressük.

2023. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!