Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a hasonló érdeklődési kör, hobbik ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Magányos hobbijaim vannak, illetve ami nem lenne az azt sem nagy társaságban űzöm, pl túrázás, zenélés.

Mennyire fontos hogy azonos érdeklődési körünk legyen, hasonló zenei ízlésünk stb?

Én nem hiszem hogy sokáig tart egy olyan kapcsolat ahol nincs közös hobbi, érdeklődési kör, vagy teljesen más a zenei ízlésük.


Természetesen ha valakinek nincsenek komoly hobbijai és kiforrott ízlése az más kérdés, most olyanokra gondolok akiknek kiforrott személyiségük van és sok időt töltenek a hobbijaikkal, meghatározó része a személyiségüknek pl a zenei ízlésük.


2023. jún. 19. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Jól gondolod szerintem. Viszont ha párt akarsz, akkor magányos tevékenységek helyett legalábbis párosan űzhető dolgokban kellene gondolkodni. A túrázás pl tipikusan ilyen. A zenélés is lehet, ha a másik szereti a zenei stílust, amit játszol. De abban én sem hiszem, hogy nagyon eltérő ízlés, tevékenységek esetén jól működhet a kapcsolat. Lehetnek különbségek, amiket a felek egymás nélkül, a barátaikkal osztanak meg, de ha nagyon elmegy egymás mellett két ember, akkor ott nem nagyon lesz közös metszés. És az ágyban töltött idő is redukálódni fog idővel.
2023. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
61%
Annyira nem fontos de jó dolog ha van közös érdeklődési kör
2023. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A zenei ízlés nálam nem gond, létezik fülhallgató ugyebár és az is, hogy bár nem az én stílusom attól még tetszhet az adott zene.


A hobbi se olyan dolog, hogy most nekünk mindent együtt kell csinálnunk, mert hiába van közös hobbi egy csomó, hogyha mégse jövünk ki, vagy ezerszer többet foglalkozik azzal, mint velem és fordítva.


Mindent mértékkel híve vagyok, legyen együtt eltoltott idő, program, új tevékenységek mindkettő fel részéről.


Mit érdekel az engem, hogy ő elmegy túrázni? Menjen, én addig főzök, vagy elmegyek jogázni egyet. Attól még egyszer-kétszer mehetünk együtt is és főzhetünk is.


A gondok ott kezdődenek, amikor valaki a hobbit durva szinten tolja és nem képes kompromisszumot kötni zenei/filmnézés, vagy akármi más kapcsán sem.

2023. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem fontos, mert a hasonló hobbik hasonló életmódot és hasonló érdeklődési kört is jelentenek. Pl. én csak kondis pasikkal szoktam járni, mert nekem ez 10 éve az életem része és testalkatra, életmódra is az ilyen intenzíven sportoló férfiak tetszenek. Mondjuk ezen kívül nekem mindegy, hogy autóbütykölés, gitározás vagy focizás a másik hobbija, de egy extrémsport-imádó adrenalinfüggő vagy egy hetente bulizós/piálós már kizárt.
2023. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem jó ha....


- kényszerből veszel részt a másik hobbijában

- ha kényszerből mész el vele egy koncertre olyan stílusra amit rühellsz

- ha olyan helyre mész el nyaralni ahová semmi kedved ami szintén kényszerből van.


Ugyanígy van ha...szereted őt ezért megteszed elmész de de az egészet alig várod , hogy véget érjen. Szép dolog mert szereted de nincs kedved.


Szóval ha nincs semmi közös, akkor meg kell találni az arany középutat ami mindkettőtöknek jó.


elmehettek külön bulizni ésatöbbi.


De azért vagytok társak azért vagytok egymással, hogy együtt is legyetek, ha ez csak abból áll, hogy egy helyen éltek és vásároltok és szexeltek az baromira kevés.

2023. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az érdeklődési kört megértem, ez számomra azt jelenti, hogy ha olvasok/hallok valamit, lehet arról beszélni vele, és nem csak a vállát vonogatja.


De a kényszerközös hobbi, az már olyan erőltetett.

2023. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kitana. ***** válasza:
100%

Szerintem fontos, de nem feltétlen kell olyannak lennie, amit lehet közösen űzni, de az mindenképp jó, ha tudunk róla beszélgetni legalább. A legtöbb hobbim nekem is magányos tevékenység, viszont beszélni szeretek róluk, jó lenne, ha a másik is vevő lenne a témára.

A kirándulást meg az ilyen-olyan random programokat nem nevezném hobbinak, amiket csak alkalomadtán űz az ember, de azokban is jó, ha van egyezés, volt olyan kapcsolatom, amiben hiányérzetem volt amiatt, hogy nem tudtam elmenni egy csomó programra, mert nem érdekelte a másikat. Most már így felnőttebb fejjel elmegyek egyedül is akárhova, de azért ha van párja az embernek, akkor jobb lenne vele.

2023. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos. Nem kell feltetlenül ugyanaz, de legyen hasonloság. Pl neked a turazashoz egy természetfotós, vagy bogarász jól passzol, viszont egy számitogépjatekos, vagy egy testépítő már nem.

Nekem elég egyedi hobbim van, nem is gondoltam hogy lesz ilyen párom, így tökéletesen kijöttem a hasonlóakkal. Persze most a legjobb, hogy a férjem mégis ilyen.


A zenéléshez neked max annyi, hogy szeresse a stilusodat, nem kell hogy ő is csinálja.

2023. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!