Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz a kimondotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a kimondottan ronda férfiak helyzete a pártalálásban?

Figyelt kérdés
Több csúnya férfi ismerősöm van és már vagy 10 éve szinglik....mi lesz így velük?
2023. júl. 3. 10:59
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
28%
Ja, pl számomra Cillian Murphy, Robert Pattinson vagy Justin Bieber számítanak rondának, hogy bottal se piszkálnám meg őket, ehhez képest eléggé sok nő odáig van értük... szóval ennyit erről, hogy ki a ronda
2023. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

11.


Ez teljesen legit, de az is bizonyos, hogy a rondákat (fiatal Jáksó, Robert Kubica, Sebeők János stb.) viszont nem tartod jónak, ami szintén teljesen az.

2023. júl. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
89%

Sok ember éli le egyedül az életét, ez van, ez lesz néhányukkal.


Nyilván egy úgymond ronda ember hátránnyal indul.

2023. júl. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

11

Azért ennyire nem relatív. Gondolj az ételekre... Sokan nem szeretik a pizzát, a gyrost, a töltöttkáposztát vagy a hamburgert, de abban gondolom egyetértünk, hogy a háromnapos, penészcsípte, sótlan tökfőzelékkel bármelyik felveszi a versenyt. Na így van ez az emberi külsővel is.


Nyilván mindenkinek más az ízlése, de azért vannak konszenzusok.

2023. júl. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%

14.


De már az uborkás torta vagy a szusi is sokaknál (a többségnél) indul vert helyzetből.

2023. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

#12 Kubica szerintem egyáltalán nem ronda vagy taszító. Jó a kisugárzása, értelmes a tekintete, inkább csak túl vékony (de azon lehetne "segíteni").


Jáksó az tényleg borzasztó, nemcsak fiatalon, hanem úgy általában, mert neki a kisugárzása is rettenetes, nagyon antipatikus figura.


(11. voltam)

2023. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
3%

11 de a dad body bejön ugye? 😂


Ezek a férfiak sosem lesznek rondak, attól hogy számodra “azok”


Engem sem izgatott fel soha Brad pitt de azt látom hogy jó pasi.

2023. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%

A ronda nőké sem könnyebb. Tapasztalat (32 N).

Mivel nem barátságról van szó, elengedhetetlen a vonzalom. Azt egy ronda ember nem fog tudni kiváltani. Ráadásul attól, hogy valaki ronda, még nem képvisel külön fajt (bár ha már itt tartunk, még az állatvilágban is jellemző ez...); neki is szükséges a vonzalom a "párosodáshoz".

A különbség abból fakad - és általában emiatt szokás félreértelmezni a helyzetet -, hogy hagyományosan más a szerepe a két nemnek ismerkedésnél. A férfi a kezdeményező, a nő a fogadó. A férfi nem fog egy számára nem vonzó nőhöz közeledni, a számára vonzó pedig a ronda férfit visszautasítja, ezért úgy néz ki, mintha nála teljesen üres lenne a terep. A ronda nőnél ezzel szemben egy felületes szemlélő annyit lát, hogy nála azért nem teljesen üres, és ezen fenn is akad. Azt már nem veszi figyelembe, hogy az a néhány jelentkező csupa számára nem vonzó, többnyire minősíthetetlen (tehát nem "csak" ronda) férfit jelent. Ha a nő nemcsak azt dönthetné el, hogy kinek a közeledését fogadja, hanem azt is, hogy egyáltalán ki próbálkozhat be nála, akkor rondáknál ugyanazt az üres terepet lehetne látni.

Rondának lenni nemtől függetlenül szívás, mert kizárólag két lehetőséget biztosít az életben: 1. foreveralone, 2. vonzalommentes, jobb híján ráfanyalodós, szar kapcsolat.

2023. júl. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%

#17 nem jön be a dad body, mert igénytelenségre utal. És azon könnyen tudna változtatni az illető, ha nem lenne egy lusta dög.


Én nőként úgy vagyok vele, ha egy férfi viszonylag kis erőfeszítéssel tud valamit a pozitív irányba változtatni önmagán, akkor azt tegye meg, különben feleslegesen rinyál.


A dad bodynak semmi köze a ronda/nemronda kérdéshez.

2023. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
73%

"Engem sem izgatott fel soha Brad pitt de azt látom hogy jó pasi."


Nekem az a jó pasi, aki felizgat.

2023. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!