Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz a kimondotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a kimondottan ronda férfiak helyzete a pártalálásban?

Figyelt kérdés
Több csúnya férfi ismerősöm van és már vagy 10 éve szinglik....mi lesz így velük?
2023. júl. 3. 10:59
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

A felizgulas nagyon sok összetevős

Attól hogy vki kva jól nez ki tehat kva jó pasi meg kevés az izgalomhoz

2023. júl. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

20

Akkor roppant egysíkúan gondolkodsz. Ilyen alapon szerinted senki sem jó nő? (Amennyiben heteroszexuális vagy?)

2023. júl. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
84%
Én rengeteg ronda, de tényleg igazán durván ronda férfit (és nőt) látok párkapcsolatban. Szóval annyira nehéz nem lehet.
2023. júl. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindenkinek egyformán számít a külső. Nekem van egy barátnőm és boldog kapcsolatban él egy elég durván elhízott és szerintem ronda pasival. Neki megfelel, láthatóan szeretik egymást.
2023. júl. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
93%
#23 vagyok. A múlt héten például egy bolti eladóval beszélgettem...egy nő volt. A teljes felső fogsora előre állt és kusza is volt, az alsók is kuszák és nagyon sárga volt az összes foga. Az arca se volt szép, kövér is volt, de ami a legrosszabb, hogy a körmei koszosak voltak. Igénytelen és ronda is és ott volt a karika gyűrű az ujján. Beszélt hozzám és közben azon gondolkodtam, hogy mégis milyen ember lehet az aki őt megpiszkálja és még feleségül is veszi...
2023. júl. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%
25- az már régen volt, mikor őt feleségül vették. Nem hiszem, hogy azért van vele a férje, mert még mindig tetszik neki. Az már egy teljesen más topic, hogy megcsúnyult, eligénytelenedett emberek mellett is megmaradnak a házastársaik. Részben, mert ők is ugyanolyan rondák és igénytelenek lettek, részben meg kényelemből, vagy pénz miatt.
2023. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
29%
23, de hogy MILYEN kapcsolatban, arra már aligha van tényleges rálátásod, max. felszínes lehet. Valami förtelmes kapcsolatot összehozni valóban nem lehetetlen rondaként sem. Az említett bolti eladó és férje házassága is mekkora csoda lehet, el tudom képzelni... Biztos istenieket szexelnek pl.
2023. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Az igénytelenség egy jolly joker a társkeresésben

Aki rendelkezik vele annak rengeteg lehetősége adódik a nálánál is trágyább kinézetű és jellegű emberek között.

De sokaknak nem adatik meg ez az áldás

2023. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
28- én is irigylem azokat, akik szinte bárkivel jól elvannak. Nem feltétlenül igénytelenségnek hívnám. Én nehezen leszek szerelmes, nehezen érzek bármit is egy idegen iránt. Ezért is nehéz nekem.
2023. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi lenne, agglegények elsznek.
2023. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!