Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves autó nélküli férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves autó nélküli férfiként , szinten autó nélküli nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 10:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Lehet.
2023. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem ezt az autó mániát. Mi nagyváros belvárosában éltünk ismerkedéskor és a a kapcsolatunk elején, 6 éve voltunk házasok amikor vidékre költöztünk és megvettük az első autónkat, na bumm. Addig nem kellett, ha meg rövid időre épp kellett akkor béreltünk. Semmi értelme nem lett volna fizetni a biztosítást, parkolást, minden egyéb költséget amikor minden 10 percre volt.

Aki csak úgy jönne össze veled, ha van autód, az annyit is ér. Te ilyenekkel akarsz foglalkozni? Csak egy nagyon szűk réteg van aki kizárólag ezért visszautasít, azokkal meg alapból álljon össze akinek hat anyja van, ezért se értem a vergődést rajta.

2023. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Én Mustang nélküli vagyok. Ha te csak Suzuki nélküli vagy akkor nem.
2023. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
18%
Csak ha tömegközlekedéssel elérhető 20 percen belül!
2023. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
40 vagyok. Nincs autóm, és nem is akarok. Volt már autómániás barátnőm, volt autóellenes is, volt olyan is, akinek volt autója, de utált vezetni. Szóval látod, simán lehet autó nélkül is barátnőt találni. Nyilván persze van olyan nő, akinek ez lényeges, de én olyat is ismerek, aki meg csak olyannal hajlandó összejönni, aki tud repülőgépet vezetni. De attól, mert létezik ilyen, még pilótavizsga nélkül is lehet barátnőt találni.
2023. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Autóssal lehet jobban jársz. De aki ezt nezi, az szerintem alapból kuka. Városba eleve felesleges, ott csak a baj van vele.
2023. júl. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet
2023. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Hol laksz, attól függ. Mert felénk autó nélkül neked annyi. Ide a madár is 3 napi hideg élelemmel jön.
2023. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Budapest
2023. júl. 12. 11:32
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Van az a szint akinek jó
2023. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!