Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves autó nélküli férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves autó nélküli férfiként , szinten autó nélküli nőknél lehet esélyem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 10:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Akkor minek autó
2023. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%

#9

Budapest pont az a hely, ahol ami bkv-val 20 perc, az autóval másfél ora is lehet, es akkor még parkolóhelyet is keresni kell, meg fizetni.

2023. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
Nő vagyok, van autóm, ha nem lenne, még jobban elvárnam, hiszen ha legalabb egyikunknek nincs, a kapcsolatunk amugy sem mukodne. Persze elvárom igy is, hogy nekem vam
2023. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%
Meg fogsz lepodni, de autos noknel is lehetne eselyed. Ennek ellenere megsem lesz egyik csoportnal sem, a gondolkodasmodod silany.
2023. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem igazán, ugyanis a csajoknak kocsi+lakás kell. Kell aki fuvarozza őket és kell hol lakniuk.
2023. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
96%

15

Én fuvarozom magamat, köszönöm, lakásom is van, (igen, én vettem) viszont nem fogok senkit fuvarozni, es senkit nem fogok bekoltoztetni mamahotelből. Mert ahogy kiderul, hogy van lakásom, valahogy mind rakná a készbe a p*csáját, autó detto: "neeeem kell auto, micsoda hulyeseg, ott a tomegkozlekedes" - Aztán adok esélyt, és lám, a kapcsolatban, már egyik sem akart soha tömegközlekedni sehova, hisz.ott az autom 🖕

2023. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
16: akkor egyedül maradsz.
2023. júl. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 mikeXxX ***** válasza:
100%

17# Nèmi irigységet èrzek a válaszban . A kèrdèsre válaszolt a16# . Nyílván lesz aki elfogadja a kèrdezőt ès van aki nem de hogy ki mièrt igen ès ki mièrt nem fogadja el a kèrdezőt annak semmi köze a 16# hoz . Meg lehet is valakije nyílván te sem valószínű hogy ismered egy anonim oldalon .

Egyèbkènt hogy választ is adjak nekem a legtöbb nő azt mondta mindegy a márka ès típus csak ne egy retkes autó legyen ès elvigyen minket a-ból b-be . Legtöbbször igaz is lehet ahogy látom ismerősi körben . Bevallom fèrfikènt èn is jobban örülnék ha lenne autója a kiszemeltnek bár nem elvárás . 43f

2023. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát azért vannak előnyei az autó nélküliségnek igaz a hátrány több. Az előny pl hogy nem kell sokszázezreket kiadni javításra, nem kell a parkolóhelyekkel küzdeni és az utakon szenvedni hogy miért mennek a többiek lassan/gyorsan/stb.
2023. júl. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
22%

"Hát azért vannak előnyei az autó nélküliségnek"


Nincsenek. Te vagy a férfi, teremtsd elő a megélhetéshez szükséges feltételeket. Mi olyan nehéz ebben?

2023. júl. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!