Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne a párkapcsolatokon agyaljak, pörögjek állandóan? Sikertelen vagyok benne, és már rohadtul nem szeretnék egyedül maradni.

Figyelt kérdés

Nem írom le a korom, mert úgyis az lesz mondva, hogy fiatal vagyok, előttem az élet.

Három emberrel mentem el randira eddig, a többivel még eddig se jutottam el. Kezdeményezek, ismerkedek. Mindig ügyeltem arra, hogy ne pörögjek rá a témára, hogy ne egy párkapcsolattól várjam az életem kiteljesedését. Egyedül költöztem el, egyedül tartom fent magam két állásból (plusz van egy harmadik állás, ami alkalmi, pl ha megyek barátnőkkel Budapestre shoppingolni, ilyesmik, akkor legyen rá pénzem). Míg más a párjával él. Egyedül megyek kirándulni, egyedül járok színházba, mert a barátnőkkel értelemszerűen megritkultak a találkozások, mivel inkább a párjaikkal vannak, más került előtérbe. Elmentem idegenekkel túrázni is, stb.


A társkeresővel hamar zátonyra futottam, onnan nem tud megtetszeni senki, élőben kell ismernem a másikat, úgyhogy ezt ne ajánlja senki. Nagyon szépen indultak a dolgok, aztán mind a háromnál az lett a vége, hogy maradjunk csak barátok. Az egyik több lányt tartott talonban, a másik kettő az exéhez ment vissza. A harmadik ilyen letett teljesen a padlóra, el se akarom még mindig hinni. Az tartott a legtovább, egy hónapig randiztunk, előtte is ismertük már egymást. Azt hiszem életemben először voltam szerelmes. Nem bírom már tovább.


Folyton agyalok, sírok, naponta 10x is akár. Hiába dolgozok orrvérzésig, megyek el és edzek végkimerülésig, akkor is agyalok és kattogok, és hazaérve a tök üres lakás vár, amiből rohadtul elegem van.

Mindenhol bőgök. Vettem kondibérletet és a terem közepén elkezdtem bömbölni. Sírok a munkahelyemen is. Azt mondták, hogy majd elmúlik, de hétről hétre, hónapról hónapra egyre rosszabb. Edzeni is azért kezdtem el, hogy levezessem a stresszt, mert már harapdáltam magam, dührohamaim vannak, a combom is ütöm, a tükröt betörtem.


Akkor is egyedül voltam, amikor tomboltak a hormonok és "viszketett a mindzsesz", és még mindig szűz vagyok. Most idősebb fejjel azért nem merek belemenni egyéjszakás kalandokba, mert félek, hogy ahhoz ragaszkodnék. Főleg hogy már olyan lelki állapotba vagyok, hogy pár kedves szónak is tudok örülni.

Mások szerint jó a humorom, csinos vagyok, legtöbb emberrel szót tudok érteni, nem akaszkodok rá senkire, mindig volt önbizalmam (kivéve most), megálltam a saját lábamon, és nem értem, hogy miért vagyok selejt.



2023. júl. 16. 21:11
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
60%
Szépnek tartod magad vagy csúnyának?
2023. júl. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
82%

És a 20-as kommentben nem azt állítottam, hogy átlagos vagy, hanem azt, hogy nem tudod eléggé kidomborítani, átadni az egyéniséged, átlagosnak gondolnak a randipartnerek, hisz te magad írtad, hogy elviekben mindent jól csináltál, egy teljesen normális nő képe rajzolódott ki a randikon. Ami könnyen lehet, hogy uncsinak, szürkének, átlagosnak hatott a randipartnerek számára, ez simán benne van a pakliban. A 16-osban pedig ki lett fejtve, miért nem valószínű, hogy a külsőddel volt a gond. Ha még azzal is gond lenne, akkor még egy utcahosszal rosszabb lenne a helyzet... de szerencsére nem így van.

Nah, én is kiírtam magamból, amit lehetett, remélem, hasznát veszed majd a leírtaknak (persze én is csak találgatok, de próbáltam logikusan gondolkodni az általad leírtak alapján).

2023. júl. 17. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Először is nem kell, hogy sajnálj.

Másodszor Nálam nem tolong senki, főleg hogy az esetek nagytöbbségében én vagyok/voltam a kezdeményező fél, és valamilyen szintig még mindig úgy vagyok vele, és ezzel mindig is így voltam, hogyha valami nem megy, akkor nem kell a könnyebb utat választani, mert az szarabb. Nekem is lehetne párom: egy férfiatlan, nyámnyila, anyuci pici fia kis pöts, vagy egy iskolázatlan, tanulatlan kis idióta, aki rám fütyül az utcán és utánam kiabalja, hogy de megb....nálak. de mit érnék el vele? Semmit. Nem fogom magamra erőszakolni olyat, aki nincs az én szintemen és nem érzem a kémiát, nem vagyunk egy hullámhosszon. Ha nem bolondulok meg és megmarad a józan eszem, akkor ez így is lesz. És nem, nem a félisteneket várom. Ha én disz-esként átmentem az érettségin és megpróbálok a lehető leghelyesebben írni, akkor elvárom a másiktól, hogy ne ilyeneket írjon, hogy kijukadni, kelene, láttom. Ugyanez a külsőre: edzek, figyelek az étrendre, és ha nem is izmos, de legalább pocakja ne legyen, adjon és figyeljen magára. És akkor még a belső értékekről nem is beszéltünk.

------------

Mivel is jártam jobban? Egy szinten vagyok velük. Mert akkor nekem is meg kell aludnom, ami ellent mond az alap természetemnek.

Soha nem viszonozták az én érzéseim se viszont, vagy ha mégis, akkor max pár hétig. Nekem sincs sok választásom, mint az örök magány vagy hogy befekszek egy számomra visszataszító csávó alá.

Azért két év sikertelenség 2 kapcsolat között szerintem nem egy olyan durva dolog, ha én belegondolok, hogy a legaktívtalanabb éveim alatt mit összeszenvedtem, akkor az igazából semmi, főleg hogy a tiéd utána (megint) pozitív véggel ért véget.

A kommenteket inkább reggel fogom olvasni. A kérdést se este kellett volna kiírnom, amikor a legjobban rám törnek a rossz gondolatok.

---------------

Azt hittem te írsz majd. Azért nem írtam rád.

---------------

Fu tényleg nem este kellett volna kiírjam. Reggel lehet jobban egyetértőbb lennek, nem tudom.

De én se a hú de nagyon különleges férfiakba szerettem bele, csak nekem volt különleges. Én miért láttassak, sejtessek akkor mást? Én nem tudok jatszmazni, nem is akarok, soha nem csináltam. Nyilván nem azonnal, mindig írok, és van, hogy inkább kikapcsolom az aktivitást, csak hogy ne lássa hogy fent vagyok, mert nincs kedvem visszaírni. De ilyet sose csináltam, meg nem tartanám fairnek, hogy akkor most fél napig nem írok vissza valakinek, csak hogy lássa milyen elfoglalt üzletasszony vagyok. Rendben, és köszönöm.

---------------

2023. júl. 17. 03:52
 24/52 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy szépség, ez tény. Kicsinek szép voltam, majd kamaszkoromra bűn ronda lettem, + pattanásos voltam, ami több évnyi gyógyszer szedéssel múlt el, és az is borzasztó mellékhatásokkal bírt.

Fiatal felnőttként kikupálódtam, ami azt jelenti, hogy nem voltam bűn ronda. Egy kozmetikus barátnőm segítségével tanultam meg sminkelni, és alkalmazni azokat a színeket, amik hozzám illenek. Ilyen nomakeup vonalat kell elkepzelni, nem sminkelem agyon magam soha. Stílusomon is többször változtattam, fodrászt se hanyagolom el.

Most már negatívan gondolok magamra, pedig tudom, hogy nem így van, de azt érzem, hogy ez már édes kevés és már a fogyókúrás gondolataim is vannak, nem kis számmal, pedig tudom, hogy nem kell.

--------------

Így már azért érthetőbb, köszönöm. Nem gondolom magam unalmasnak. Vannak határok, amiket tartok, nincs csók meg tipi tapi az első randin, se a másodikon, a harmadikon ha úgy van, akkor szájra puszi, csók. De most mit kellene tegyek, hogyha a szexet csak párkapcsolatban akarom és ott se elsőre? Már letettem arról, hogy valaki ebben a korban hónapokat vár, így pár héttel számolok a párkapcsolat kezdetétől kezdve. De odáig nem jutottam el. Én is elveszteném, már szexeltem volna jó néhányszor orrba szájba, főleg amikor "viszketett a mindzsesz". De ez van.

Lehet nem tudok annyira feloldódni az első randin, de azért nem érzem magam nyominak. És annak is van oka, hogy az háromból ketten az exükhöz rohantak vissza. Valaki írta itt, hogy kft-t kellene alapítani ezzel kapcsolatban, hogyha valaki vissza akar menni az exéhez, akkor jelentkezzen, mert mi utánunk visszatalál rögtön.

2023. júl. 17. 04:03
 25/52 anonim ***** válasza:
60%
Korod mennyire titok?
2023. júl. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
60%
#25 Nem fogja elárulni az élete árán se, de az eddigiek alapján 25-26-nál idősebb nem lehet...
2023. júl. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
91%
Neked egy pszichológusra van szükséged igazán és minél hamarabb! Ha 2 állásod van, sőt 3, ne mondd, h ne tudnád kifizetni... Persze ha jobb egyedül szenvedni és éjszakánként anonim itt vergődni, be my guest. 😏
2023. júl. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, hiába védekezel, HOGY csak most kergültél meg, te már 17 éves korod óta párkapcsolatot akarsz, tegyük fel, vagy 25 éves... 8 év, hogy vágysz pasira, kiteszed még a beledet is, kezdeményezzel, csalódsz eleget... Nem is csoda, hogy átkattant.

Obsszesziv állapot, mánia a helyes megnevezés az, hogy annyira vágysz kapcsira és depressziós lettél, amiatt sírsz.

Ehhez a kettő mentális betegséghez sürgősen pszichológus kell!


Az a probléma, hogy hiába "élted" az életed, nem voltál boldog soha, a fő célod még mindig egy kapcsolat, téged nem boldogít semmi igazán csak egy pasi, aki viszonozná az érzéseid.



Te azt hiszed, hogy más nem vágyik szerelemre, összebújásra tini kora óta? Dehogynem, de valamit sokkal jobban csinál mint te = NEM AZ ÉLETCÉLJA egy ferfi

2023. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
94%

Látják, érzik rajtad mennyire kétségbeesett, frusztrált vagy.

Hiába játszod el, hogy te csak beszélgetni akarsz eleinte, elmész randikra egyszerűen sugárzod kifelé a negatív energiát.


Az a 3 randi is, amiben részt vettél mondható normális vegkimenetelűnek.


Habár más nő megüti a bokáját, mert nem derül ki az elején, hogy talonban van, azt se, hogy az exeket siratjak még vissza és belemegy a boldogtalanságba.


Örülhetnél, összetehetnéd a két kezed, hogy legalább a kettő nem húztam bőven az időd és elmondta, hogy bocs, de nem fog menni, mert az exel maradok, őt szeretem, a talonban tartós nem tudom hogyam derült ki, de az is hurrá, mint hoppá, mert nem használ szexre érzelmek nélkül!


Mindenben van valami jó és rossz, nemcsak a rossz oldalát kéne nézni.



Azért nincs pasasod, mert nem szereted önmagad, más ember által tudnál boldog lenni csak: EGY IDEIG aztán mivelhogy jó sok problémád van vége lenne és még mélyebbre jutnál, mint vagy jelenleg.


Ne sajnáld a pénzt, az időt pszichológusra, látogasd jó sokáig míg helyre nem jössz és csak aztán ismerkedj újra mindenféle elvárás nélkül, lesz ahogy lesz alapon, görcsösen akarod épp emiatt nem is jön össze, elszáll mint a pillangó előled a réten hiába kergeted...

2023. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
90%
Tehát egy magas sportos jóképű férfit keresel mint minden nő kb. és ez csak a külső 😆
2023. júl. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!