Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik végleg lemondtak a párkapcsolatokról! Hogyan bírjátok ki, hogy ne fantáziáljatok állandóan?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kialakítani egy olyan stratégiát, hogy ne érezzem állandóan a párkapcsolat hiányát?
2023. máj. 10. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Akinek hiányzik a kapcsolat és állandóan arról fantáziál, az nem mondott le róla.

Tenned kell azért, hogy legyen kapcsolatod.

2023. máj. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Miért mondtál le? 90 éves vagy? Vagy mi az oka?
2023. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Én ilyenkor tudatosítom magamban,hogy a fantázia csak a kapcsolat pozitív oldaláról szól, az életben a szerelem több fájdalmat okoz, mint örömöt. Inkább úgy tekintek az efféle gondolatokra, mintha romkomot néznék: élvezem, de szigorúan külön kezelem a valóságtól.
2023. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Én gyakran fantáziálok róla, de nekem ez elegendő is, személy szerint.
2023. máj. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!