Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után lehet-e még újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után lehet-e még újra boldognak lenni és igazi társat találni gyermek mellett 35 éves nőként?

Figyelt kérdés

Végső elkeseredettségemben írok ide. Egy éve váltam el, egy 7 éves kapcsolat van mögöttem, amiből született egy gyermek is, ő most 3 éves. Sajnos 1 év után azt kell hogy mondjam, hogy érzelmileg sajnos nem vagyok jobban, nem tudom ez mennyire normális. A kezdeti kraft 1 év után sajnos kezd eléggé lecsökkenni és elég reménytelennek látok sokmindent. Elsősorban azt, hogy 35 évesen gyermek mellett (aki egyébként sokat van az apukájával is) lehet e igazi társat találni és boldognak lenni még.. 1 év után már nagyon vágyom egy társra. Akárkit bárhol talál az ember.. de olyat, akivel tényleg boldogok vagyunk, az elképesztően nehéz sztem. Egyébként a válás simán lezajlott, anyagilag is rendben vagyok, van saját lakás. De ennek ellenére borzasztóan nehéz az érzelmi oldala… A volt férjem 1 hónap után talált valakit, azóta is boldog kapcsolatban él egy tőle 10 évvel fiatalabb nővel. Ezt is nehéz volt megemészteni…

Hol lehet érdemben ismerkedni? Nekem a munkám az kizárt, ott esélytelen. Egyelőre kevés szabadidőm is van. Bocsánat a hosszú levél miatt, de sajnos eléggé magam alatt vagyok már pár hete és nagyon nehéz kimászni a gödörből. Pedig már több mint 1 év telt el a válás óta. Szóval aki hasonló helyzetben volt, annak rendeződött az élete? Újra boldogok vagytok?

Köszönöm a válaszokat! :)



2023. máj. 28. 13:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Van akinek sikerül, van akinek nem kérdező. Nekem nem sikerült, de nem zavar, mivel szeretem a szabadságot. Sőt, azt szeretem igazán.
2023. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%
Lehet társat találni, még boldog is lehetsz, de a környezetemben látottak alapján az a legnehezebb elvált nőként gyerekkel, hogy eléggé lejjebb tudd adni az elvárásaidat. Néhány ismerősöm válás és gyerek után is kitartott a régi ideálja mellett, sőt, még emelt is rajta, hiszen ő már egy érettebb, felnőttebb nő - közben pedig rég nem volt már olyan kívánatos, mint huszonévesen, mikor megismerte a férjét, ráadásul ott volt még a gyerek is súlyosbító tényezőként.
2023. máj. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Mindenáron nem akarok kapcsolatot, hanem inkább boldog, kiegyensúlyozott életet szeretnék. Ha egyedül, akkor egyedül, ha társsal, akkor társsal.. De nehéz újra megtalálni a boldogságot.. Ehhez szeretnék tippeket, nektek mi segített? Vannak könnyebb és nehezebb időszakok. Most épp egy nehezebb időszakban vagyok már jó ideje...
2023. máj. 28. 13:59
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az segített, hogy nagyon kevés ember alkalmas nyugodt hosszabb kapcsolatra. İgy inkább maradtam egyedül. Nekem a nyugalom mindennél többet jelent. Kár lenne elrontani màr a próbálkozásokkal, amik rendre sehová sem vezetnek.
2023. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló: Tudom..gyerekkel már teljesen más.. Nyilván minden körülmények között ő az első. Ezt vki vagy megérti, vagy nem.

Másrészt pedig: bár nem akarok beképzeltnek tűnni :D haha, de sztem 35 évesen jól tartom magam, sőt, nem nagyon szoktak annyinak nézni. Ez talán az öröm az ürömben :D Szóval itt súlyosbító tényező max a gyerek lehet. Ha az exférjem 25 éves barátnője el tudta fogadni a kisfiam, talán nekem is lehet szerencsém, és nyilván nem a huszonévesek között..:) Aztán persze ki tudja :D

2023. máj. 28. 14:05
 6/27 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: nyilván az ember az első pár találkozás alkalmával érzi azt, h érdemes-e belemenni komolyabban a dologba.. Mindenáron nem akarok párkapcsolatot. Sose voltam az a típus, hogy csak legyen valaki.. De azt is tudom, milyen egy szuper kapcsolatban lenni. Ez az, ami hiányzik.. Bár elsősorban egyedül kéne megtalálnom a boldogságot.. ez a nehéz :(
2023. máj. 28. 14:11
 7/27 anonim ***** válasza:
59%

"Ha az exférjem 25 éves barátnője el tudta fogadni a kisfiam, talán nekem is lehet szerencsém..."

Lehet, de nem mindegy, kinél van a gyerek. Ha nálad van, akkor a férjed új babájának csak a jó jár belőle, míg a te leendő párodnak el kell fogadnia, hogy az első pillanattól kezdve nem lehet főszereplő az életedben. Ez sokkal nehezebb.

2023. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

7-es: Most épp két hetente van nála a gyerek 2 napot. De a jövőben (féléven belül) szeretne 2 hétben 6 napot vele lenni. Ezt nem tudom mennyire jó ötlet, de ez már egy másik téma.

Inkább arra lennék kíváncsi, hogy hol lehet ismerkedni? Illetve hogyan lehet egyedül is boldognak lenni?

2023. máj. 28. 14:24
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Az ismerkedésre a jó hely/helyek mindig az ahová rendszeresen jársz de nem munkahely, ilyesmi. Engem mindig ott próbálnak felszedni ahová visszajárok, a boltban az eladó flörtöl ahol rendszeres vásárló vagyok, az edzőteremben a törzsvendégek akikkel sokszor összefutunk, ilyenek. Alakíts ki ilyen dolgokat minél több hely minél rendszeresebben. Csak így van ideje felfigyelnie rád álmaid férfijának, összeszednie magát, hogy megszólítson mert te már egy ideje szemkontaktust létesítesz,mosolyogsz. Ennyi. Nagyon egyszerű ismerkedni.
2023. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos nincs tipp, nincs tanács, és nincs "csináld ezt, és tuti lesz társad" taktika sem.

Szerencse, ennyin múlik a dolog.

2023. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!