Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves sikertelen férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves sikertelen férfinak lefőtt a kávé?

Figyelt kérdés
Igazából nem vagyok incel csak nem egy sikere fajta. Átlag külsővel és átlag anyagi helyzettel nagyon nehéz part talàlni. És öregszem is már. Itt a gyakorin kisnyugdijasnak számítok 😐
2023. júl. 19. 06:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
48%
Miért lett lepontozva a 4-es? Én 38 vagyok, szintén még jó a fiatalabb csajoknál. Egyik ismerősöm szintén ennyi, 26 éves a felesége, úgyszintén ennyi idős haveromnak 25 éves, kereken 40 cimborának 27. Azért nem minden magyar férfinak jutnak csak a kiégett negyvenes, háromgyerekes, elhízott anyukák/személyiségzavaros vénlányok 35 felett.
2023. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek diplomával sincs vagy alig 300 nettója, elég csak benézni az egészségügybe (nem az orvosi vonalon), vagy oktatóknál, tanároknál, szociális szférában, kultúrális szférában nézelődve. Szóval ez nem érettsegi függő.
2023. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
65%

,,Miért lett lepontozva a 4-es? Én 38 vagyok, szintén még jó a fiatalabb csajoknál. Egyik ismerősöm szintén ennyi, 26 éves a felesége, úgyszintén ennyi idős haveromnak 25 éves, kereken 40 cimborának 27. Azért nem minden magyar férfinak jutnak csak a kiégett negyvenes, háromgyerekes, elhízott anyukák/személyiségzavaros vénlányok 35 felett."


Rengeteg 40-45 közötti ismerősnél tudom és látom, hogy 35, sőt több esetben 30 alatti nője van. Azt nem tudom, hogy ezek tartósak-e, de elég gyakori, hogy jóval fiatalabb nővel jönnek össze a 40-es (nem is gazdag) férfiak is. Ez csak a gyakorin döbbenti meg, de itt is csak a nőket.

2023. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Egyébként az is jellemző, hogy fiatal srácok keresik az érettebb nők társaságát. Egyáltalán nincs ezzel semmi baj! Mindenkinek a magánügye.
2023. júl. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Jobb többször csalódni mint ha soha meg se probálnád. Gondolj bele minden amit tanul az ember az élete során ismétlések sorozata, ahól elbuksz ott majd felállsz, mert az embert hajtja előre a sikerélmény és ameddig nem éri el azt addig nem lesz igazán boldog se rövid se hosszú távon. Az ember társas lény , mondjon bárki bármit az emberek többségének szüksége van a kölcsönös támógatásra főként értelmileg.
2023. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Érzelmileg*
2023. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is sokat számít, hogy milyen stílusban közelít az idősebb manus. Láttam már olyat, hogy egy bőven 40-es pasas próbált mozdulni egy 22-24 éves lányra. Magas, vékony férfi volt, egész jóképű, látszott, hogy fiatalabb korában nem voltak gondjai. Csak hát kopaszodott, szarkalábak, szóval látszott, hogy nem 25-30 körül van. Nagy magabiztosan lépett oda a lányhoz egy odavetett "szia", huncutnak szánt mosoly...a csaj meg ránézett, majd vissza a telefonba. Szerencsétlen, láttam rajta a teljes megsemmisülést... Nem volt jó érzés.
2023. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
49%
Hát azért hogy negyvenesként a huszonéves csajoknál labdába rúghass, ott bizony PÉNZ kell, nem is kevés.
2023. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom mindenkinek aki úgy érzi mint a kérdező, hogy menjen külföldre. Eleinte nehéz lesz, de ha kitartasz meg fog térülni.Itt nem csak az anyagiakra gondolok. Új környezetben leszel amitől fel fogsz frissülni.


Előnyök:

Új embereket fogsz megismerni.

Anyagilag előre fogsz lépni.

Ha nincs nyelvtudásod akkor is vágj bele mert, ha kitartasz akkor meg fogod tanulni a nyelvet.

3-4 év után még mindig dönthetsz úgy, hogy vissza mész Magyarország-ra.Nyelvtudással, külföldi tapasztalattal stb..


Külföldön nehezebb ismerkedni? Igen, de pl a Magyar sokszor örül a másik magyarnak mert mind a ketten külföldön vannak, ha más nemzetiségüvel ismerkedsz akkor meg rengeteg a választék Nyugat-Európában.


Veszíteni semmit nem veszítesz max csak nyerhetsz. Ha otthon maradsz, ugyan abban a környezetben, munkahelyen akkor garantáltan semmi nem fog változni.


Én könnyen fel szedtem lányokat otthon, de nem tudtam megtartani őket az anyagi helyzetem miatt. Amikor azt mondtam nekik, hogy pénzéhesek és érdekből választanak párt akkor azonnal tagadás és felháborodás volt a reakció.

Így rá kellett jönnöm, hogy ha megfeszülök sem lesz olyan barátnőm otthon akit szeretnék így meg kell változtatnom a környezetemet.


Ki jöttem külföldre gyenge angollal 33 évesen. Ma már perfekt vagyok, lengyel barátnőm van, szakmát váltottam és vezető beosztásban dolgozom.


Ha otthon maradtam volna semmi nem változott volna, sőt még rosszabb lenne mert az idő csak telik és még tehetetlenebbnek érezném magamat.

2023. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

28-as.


Igazad van, de miért van az, hogy ha fel teszed a gyakorira ezt mint egy kérdést akkor a nők magukból kikelve esnek neked, hogy te miért általánosítasz.

Én azt nem értem, hogy miért nem képesek elismerni, hogy iganis sok lány, nő van ma Magyarországon akiknek a pénz az elsődleges szempont. Ez alapján választanak párt, de egy állandó tagadásban vannak.


1-1 lány van aki beismeri, de a nagy többség nem. Itt a gyakorin pláne nem.

2023. júl. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!