Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne könnyebben elfogadni hogy sosem lehet párom?

Figyelt kérdés
Annyira szomorú így napi szinten létezni, bárhová megyek, akár itt helyben, akár Pesten, bárhol, minden tele van szép lányokkal, ma is láttam egy csodaszép pizzafutár lányt, a múltkor sportoló csajokat, borzalmas érzés hogy nem lehet egyikkel sem megismerkedni, beszélgetni, elhívni őket valahova... Hosszú évek óta nem tudom megemészteni hogy sosem lehet barátnőm, mit tudnék tenni hogy könnyebb legyen ezzel együtt élni?

2023. júl. 20. 23:23
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
29%
Add lejjebb a külsővel szemben támasztott elvárásaidat! Szívesen
2023. júl. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
88%

en ezert mentem hozzá olyanhoz aki nem kéne(váláa is lett), mert már feladtam hogy legyen bárkim is aki normális és kell is és viszont is.


egy idő mulva már nem érdekelt hogy olyan e akivel jövőm sincs, nincs olyan.


es igy teljesen mindegy kivel járok ha mindegyik gáz. egyik ezert másik azért harmadik amazért.

f.stengerből nem lehet választani.

2023. júl. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem lehet? Börtönben vagy életfogytig? Fogva tartanak a ház pincéjében? Végstádiumú beteg vagy, és holnap meghalsz? Ha ez nincs így, akkor a "sosem lehet párom" egy alaptalan hiszti. Csak valószínűleg valamilyen szinten éretlen, vagy felületes vagy. De a személyiségedet lehet fejleszteni. A társkeresés pedig nagyrészt azon múlik.
2023. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
15%

13: "Börtönben vagy életfogytig? Fogva tartanak a ház pincéjében? Végstádiumú beteg vagy, és holnap meghalsz? "


Nyugi, te is. A börtönt úgy hívják, hogy Magyarország a smasszer neve pedig Orbán Viktor. "alaptalan hiszti" - mert a te életed tökéletes és mindened megvan? Semmi nincs amit szeretnél? Bizony-bizony vannak emberek Hungarisztánban, akiknek "lehetetlen" a társtalálás. És egyre többen lesznek.

2023. júl. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
92%

"ma is láttam egy csodaszép pizzafutár lányt"


shrek már megint kezded?

2023. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
21%

11. A nőknek semmire nem lehet azt mondani, hogy adjanak lejjebb az igényeikből. Legyen így, én ezt elfogadom. Nekik nem kell, de akkor aki szerint a férfiaknak meg lejjebb kell adniuk az igényeikből, azok is fogják be!


Pofám leszakad, hogy egyesek ilyen szinten nem értik a kettős mérce fogalmát! 🤬🤬🤬

2023. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
82%

Már miért ne lehetne azt mondani egy nőnek, hogy adjon lejjebb az igényeiből?? A különbség csak az, hogy nem a nők szoktak hisztériázni itt napi szinten, hogy senkinek nem kellenek és soha nem lesz senkijük, hanem az incelek, akikről számtalanszor bebizonyosult már, hogy egekben vannak az elvárásaik, ők sokszor pocakos, ronda pasiként is jó nőt akarnak! Hát akkor nem kell csodálkozni, hogy ha jön a javaslat, h szálljanak le a földre.

Mindenki azt vár el, amit akar és olyan igényei vannak, amilyeneket akar, de akkor utána sem kell ám besértődni, hogy egyedül maradnak. 🤷🏻‍♀️

Egyébként ha bizonyos nőknek magas igényeik vannak, DE ennek ellenére találnak párt, akkor nekik miért kéne azt javasolni, hogy adják lejjebb?!

2023. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
8%

17. És ha az incelek rosszak, az feljogisit téged bármire is? Ez itt a kérdés. Lehet én vagyok a hülye. De nem kéne erre a nyomorék szintre lesüllyed.


Amúgy meg nem b+! Nem lehet mondani, szét vagy szedve, és ki vagy nullázva, ha ilyet mondasz.

2023. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
62%

Hol írtam, hogy engem bármire is feljogosít?! De ha naphosszakat nyavalyog, hogy neki nem jár nő, majd kiderül, hogy topmodellre csorgatja a nyálát, akkor igen is le fogják nem írni, hogy adja lejjebb az igényeit vagy továbbra is egyedül marad.

Amúgy meg az inceleket mégis mi a büdös franc jogosít fel arra, hogy a te szavaiddal élve nyomorék szintre süllyedjenek és gusztustalan, minősíthetetlen stílusban beszéljenek és fröcsögjenek a nőkről?? Jaaa nekik szabad, de a nőknek ezt szép csendben kéne tűrni? Jó vicc.

És de "b+", meg lehet mondani, de még mindig nem a nők sírnak, hogy a kutyának sem kellenek, aki talál a magas elvárásaival is párt, az talál, aki meg nem az általában megvan egyedül is és nem nyavikol folyton. Ha meg nyavalyog, hogy miért nem áll le a tőle kategóriákkal jobb pasi, akkor igen le fogják írni neki is, hogy adja lejjebb az igényeit.

2023. júl. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
17%

19. A kettős mércére nem jogosít fel, amit most is foggal körömmel védsz.


Egyáltalán nem kéne nekik így beszélni.


És még mindig az van b+, hogy bár tény hogy 10 incel kérdésre jut 1 panaszkodó nő. Attól még női panasz is van. Attól hogy szeretnél efelett átsiklani, még nem lesz igazad.

2023. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!