Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne könnyebben elfogadni hogy sosem lehet párom?

Figyelt kérdés
Annyira szomorú így napi szinten létezni, bárhová megyek, akár itt helyben, akár Pesten, bárhol, minden tele van szép lányokkal, ma is láttam egy csodaszép pizzafutár lányt, a múltkor sportoló csajokat, borzalmas érzés hogy nem lehet egyikkel sem megismerkedni, beszélgetni, elhívni őket valahova... Hosszú évek óta nem tudom megemészteni hogy sosem lehet barátnőm, mit tudnék tenni hogy könnyebb legyen ezzel együtt élni?

2023. júl. 20. 23:23
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
71%

38

És te? Te lejjebb adod a 0/10-es szintre? Csak azert kérdezem, mert amit eddig lattink belőled, az erre tendál! Szoval, te lejjebb adtad mar a 130 kg.os, dagadt, hajlektalan nőre?

2023. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
26%

41:


Nem akarlak bántani, úgyhogy inkább nem értékelem a kérdésed, csupán annyit mondok hogy felesleges extrém szélsőséges példa.

Átlagos férfiakról volt és van szó, nem 0/10 dagadt hajléktalan férfiakról. Te kitűnő vagy abban hogy általad elképzelt strawman madárijesztő ellen érvelj...


Egyébként ha ennyire érdekel: 6-7 vagyok kinézetben, tehát átlag feletti, normális arcú, jó testű, és igényes, bár magas nem. Igen képzeld simán randizok olyanokkal aki nálam pár szinttel vagy ranggal alattam van - és nem alkalmira gondolok. Ellenkező irányba pedig szándékosan nem is nézelődök, mert felesleges lenne, minek. Sokkal jobb ha egy kevésbé szép nő odavan érted, mint egy flegma hercegnő aki idővel elkerülhetetlenül továbblép úgyis.

Képzeld kövér nőnek is adok esélyt, volt már rá példa, ha máskülönben szimpatikus. Viszont hosszútávon változnia kellene, másképp nem működhet, mivel igényes vagyok, esztétika, és egészség tekintetében is - ha ő nem, az nagy probléma és konfliktushoz vezet.


És hogy legyen egy kis kontraszt: a 6-7 nők túlnyomó része 8-10 férfit keres, és meg vannak győződve róla hogy ezt érdemlik és jár nekik. A statisztikák nem hazudnak.

2023. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
84%

#38

Nekem sem telt 10 percnél többe belinkelni a kérdéseket, már csak azt nem értem ez neked miért fáj ennyire? Szerintem meg ez a gáz, hogy belekötsz ok nélkül másokba, h minek írogat meg linkelget egy "halott fórumon", miközben te is itt gyártod a sokadik kisregényedet.

Milyen szándékos tudatlanságról beszélsz? Pontosan tisztában vagyok és voltam eddig is az incel szó jelentésével, de az, hogy valaki akarata ellenére nem talál párt, miért zárná ki, hogy ocsmány a belsője, mint azt itt írogatók jókora részének is? Lehet valaki egyszerre incel ÉS egy beteges elméjű gyűlölködő, nem látom ez a kettő hogyan zárja ki egymást, de persze a lényeg, hogy te aztán nem járatod le magad intellektuálisan.

Jah és igen, nyugodtan hidd el, hogy vannak olyan agyhalottak, akik tök komolyan gondolnak hasonló "ötleteket", sőt ennél meredekebbeket is.

Miért ne lenne fogalmam semmiről? Mert te azt mondtad? :D Ja, még szerencse, hogy ez hidegen hagy. Linkelheted a statisztikát, miszerint a férfiak 5%-át húzzák csak jobbra. Nem mintha ez bizonyítaná azt, amit állítani szeretnél, hisz eleve az ilyen Tinder jellegű társkeresőkön bőven több férfi van, akik húzkodnak boldog-boldogtalant jobbra, hátha valami összejön alapon, aztán van h csak matchelés után "szelektálnak", hogy kivel is akarnak ismerkedni. Tehát elég nehéz így bármiféle statisztikát komolyan venni. Nem mellesleg a szexnél teljesen egyértelműen a külső dönt toronymagasan, ha meg van egy halom férfi, aki közül bőven válogathatnak a nők, akkor miért is ne tennék meg? Mintha a férfiak nem csinálnák ugyanezt, ha fordított lenne a helyzet. Az sem tüntet fel titeket jó színben, hogy sokan közületek még a legyet is megdugná reptében és gyakorlatilag bárkire rárepül, aki egy fokkal szebb az ördögnél. Nehogy már azért legyenek túl válogatósak a nők, mert a férfiak egy részénél ennyire alacsonyan van a léc!

Ja, hagyjuk az utcát, meg a baráti/rokoni/ismerősi körben lévő halom tök átlagos meg átlag alatti párokat, meg azokat is, akik már 5-10 éve együtt vannak, hisz az végül is nem bizonyít semmit, mert nem téged igazol. Oké. :D Ha szerinted az a rengeteg, feltehetően több (száz)millió átlagos meg ronda férfi, akik kapcsolatban vannak mind kivételes esetnek számítanak, akkor nincs miről beszélni.

Ne haragudj, de - mint arra fentebb is utaltam -, az kizárólag a férfiakra nézve gáz, hogy nekik kb mindegy ki az, csak lyuk legyen rajta, meg ne legyen nagyon dagadt.. És akkor a nők a felszínesek, miközben te is a külsőt illető tételeket listázod. Semmi ördögtől való nincs abban, hogy a férfiakhoz hasonlóan a nőknek is fontos a vonzó külső ÉS emellett fontos a belső is, hogy pl ne legyen egy szexista, ordas nagy tahó és/vagy erőszakos és/vagy uralkodó és/vagy korlátozó, ne pótanyukát és ne is bejárónőt keressen stb stb. Micsoda elvárások, húha.

Mintha a férfiaknál nem lenne gond az, hogy nem a saját szintjükön játszanak, hanem bőven jobb nőre vágynak, aztán meg sírnak, hogy senkinek nem kellenek. Az mondjuk sokat elárul rólad, hogy a feminizmust, ami gyakorlatilag a nemi egyenlőségért küzd, kvázi szitokszóként használod.

2023. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
5%

42

És szerény! Főleg szerény!

Nem vagy atlag feletti! De még átlagos sem! Átlag alatti vagy! Ezen kár vitázni.

A 6-7es férfi, minimum sajat lakással, autoval jogsival rendelkezik, nem tulsulyos, keres minimum 6-800 ezret, igenyes magára

és a kornyezetere . EZ! az átlag, 6-7es férfi.

2023. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
0%

10: Teljesen igazad van. A nőknek ha épp nem Chad kell (akivel 10 perc után lefekszenek), akkor gyakorlatilag olyan férfit keresnek, aki az eddigi életét is párkapcsolatban töltötte. Az elvárásaik a célokkal, hobbival, életstílussal kapcsolatban egy átlagos férfi esetén ebben az esetben teljesülnek.


Egyszer egy randin megkérdezte tőlem egy nő, hogy mi az életcélod. Mi lenne? Szeretnék végre nem láthatatlan lenni a nők szemében, szeretnék én is egy normális párkapcsolati életet? Ezt nyilván nem mondhatom.


Viszont hazudjam a szemébe, hogy ennyi idősen már családot akarok, miközben el se kezdtem kiélni magam? Ez az oofy doofy lúzer cirkuszi bohócnak megy, nekem nem fog. Nincs hozzá gerincem.

2023. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%

Viszont ha valaki az elmúlt 10 évet párkapcsolatban töltötte (+ egyéjszakás kalandok) és megszokta/megunta így az életet, ott már előjönnek a célok..


Még mindig nem értem mondjuk, hogy miért kell belemenni a házasságba, ami a prostitúció modern kori formája (a férfi fizet a nővel eltőltött órákért a váláskor).

2023. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%

44:


Te beteg vagy. Semmi köze szerénységhez, képes vagyok objektíven és elfogultság nélkül vizsgálni magam.

Az 5 az átlag, a 6-7 az felette helyezkedik el - ugye nem túl nehéz megérteni?

Kinézetről, genetikáról beszéltünk, ez ki is volt hangsúlyozva.

Szarok a lakásodra, jogsidra, jövedelmedre - ezek a szempontok egyrészt nem hoznak hosszan tartó boldogságot, másrészt inkább akkor jönnek elő mikor a kinézeten már túlléptünk.

Átlagos férfi minimum 6-800 ezer? Jól van kicsi troll.

2023. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
76%

47

Én megkeresem! (Bp.n) keveslem... mosr fogok váltani. Ha a férfi akivel vagyok, meg annyira sem képes, mint én, mégis hogyan nézzek rá férfiként. És ez tenyleg csak alapszint!


"ezek a szempontok egyrészt nem hoznak hosszan tartó boldogságot"

- Ezt nem vitatom! Ellenben nélküle sincs boldog elet...akarmilyen is a harmónia...mert a rozsaszin kodot hamar felváltja a sárgacsekk! De majd ha idősebb leszel, rajössz!

2023. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 43,


Nem mondtam hogy az incel, plusz egyéb negatív tulajdonság kizárja egymást. Te, vetted egy kalap alá az inceleket mint nőgyűlölők blabla. Az itt írogatók rendszeresen anonimitás mögé bújó trollok, nem valódi incelek - ezt fel tudod fogni? Ha tisztában vagy az incel definíciójával, akkor miért arra görcsölsz hogy itt mit ír néhány magát incelnek tituláló idióta?

Igen vannak akik komolyan gondolják, de az mondjuk 1 milliárdból néhány beteg ember vagy ilyesmi arány, azt hittem ezt nem szükséges külön magyarázni...


Nem az számít téged mi hagy hidegen, hanem a tények.

Nem linkelek semmit, vedd a fáradtságot hogy utánanézz. Megsúgom kb. <1 perc alatt találsz tinder swipe statisztikákat egy kereső segítségével...

Minden társkeresőn sokkal több férfi van mint nő, ez természetes, de most lényegtelen, mivel ez önmagában nem igazolja a likeolásban tapasztalható hatalmas diszparitást.

Senki nem mondta hogy válogassanak vagy ne válogassanak a nők, te valójában most egyetértesz azzal illetve beismered, ami előzőleg elhangzott. Az eredeti vita tárgy az volt, hogy amennyiben válogatnak, utána felesleges sírni hogy nincs elköteleződés a férfi irányából, mivel az már önmagában aritmetikai lehetetlenség! Ezért nem győzöm mondani hogy ha elköteleződést vár, akkor saját szintjén keressen, reális elvárásokkal, de hát tudom annyira nehéz szembenézni ezzel, hogy van aki inkább a nyomorúságos magányt választja...


Nem azért mert nem engem igazol, hanem azért mert az elmúlt ~15 évben változott meg drasztikusan a társkeresés (ami mostmár többnyire online térben zajlik), tehát akik régóta együtt vannak az irreleváns, kivételek meg mindig lesznek. Kapish?


Fontos a külső, ezzel nincs semmi baj, a baj az hogy olyan dolgokat, elvárásokat sorolsz megint amit én nem is vitattam. :) Hajlamos vagy szélsőséges, túlzó példákat felhozni.


A feminizmust lehet nem itt kellene megtárgyalni. Nincs egyenlőség, teljesen más a két nem, és ez így van rendjén. Ha egyenlőséget akarsz, tessék menni egész napos építkezésre, tűzoltónak, ukrán frontra, stb. Nem? Jó, akkor ne erőltessük az egyenlőséget!

Egyébként én az újhullám feminizmusról beszélek elsősorban, ami agymossa a nőket hogy mindenképpen legyenek erősek, önállóak, függetlenek, összpontosítsanak a munkára, nincs szükségük férfire, blabla. Nézz körül, milyen hatása volt ennek. Karrierista nőket sajnálom a legjobban, fogalmuk sincs mi kell egy férfinak, teljesen a boss bitch masculine energiájukban tartózkodnak.


Csók. 💋

2023. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
23%

48:


Ja neked is biztosan boldog családi életed lehet, hogy itt kell bizonygatnod GYK-n hogy te mennyit keresel, és nem vagy képes felfogni hogy senkit nem érdekel, a pontozás pedig kizárólag a kinézetre volt értendő, nem az egzisztenciára... Istenem...


Igen, talán ha nem a karrierednek élnél, hanem hogy hogyan legyél feminin családanya, akkor nem lenne ilyen problémád hogy jaj kevesebbet keres nálam... Nevetséges, ugyanakkor szomorú.


Felesleges a hülye megjegyzésed, én látom hogy rengetegen értelmetlen dolgokért vetik saját magukat rabszolgasorsba, én ennél aztán biztosan boldogabb vagyok...

2023. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!