Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne könnyebben elfogadni hogy sosem lehet párom?

Figyelt kérdés
Annyira szomorú így napi szinten létezni, bárhová megyek, akár itt helyben, akár Pesten, bárhol, minden tele van szép lányokkal, ma is láttam egy csodaszép pizzafutár lányt, a múltkor sportoló csajokat, borzalmas érzés hogy nem lehet egyikkel sem megismerkedni, beszélgetni, elhívni őket valahova... Hosszú évek óta nem tudom megemészteni hogy sosem lehet barátnőm, mit tudnék tenni hogy könnyebb legyen ezzel együtt élni?

2023. júl. 20. 23:23
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
71%

30. Édes istenem, fogjátok már fel, hogy egy nő egy pasi foglal le…..

Á mindegy! Úgyse érted.

2023. júl. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
67%

"Nem hanem pl azért, mert kevés férfinak kell egy 40es 3 gyerekes félmunkanélküli anyuka."

De ki a franc beszélt itt 40-es, 3 gyerekes anyukáról? Általában azon szokott menni hiszti, hogy milyen magas elvárásaik vannak a nőknek és lejjebb kéne adniuk. Könyörgöm, ha egyszer sokan közül még a magas elvárásaikkal együtt is találnak párt, akkor hol a probléma és főleg miért kéne lejjebb adniuk?! Csak nem azért, hogy az átlagos meg a ronda férfinak is "jusson" csinos, szép nő, amin folyamat megy itt a hiszti?

Mindenki azt vár el, amit akar, maximum egyedül marad, ilyen egyszerű. De őszintén nem értem miért foglalatoskodik bárki azzal, hogy XY-nak mekkora elvárásai vannak és talál-e párt avagy sem. Magánügye.

2023. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
67%

#30 Szerintem ahhoz kezdek a szabadidőmmel, amihez akarok, ha neked ez nem tetszik, nem kell elolvasni. Bár azért írtál te is egy kisebb regényt, de nekem van sok szabadidőm.. :D

Szerintem is nagyon fárasztóak az incelek és be kéne fejezniük az állandó nyafogást és gyűlölködést, mégsem teszik. De, akiről én beszélek azok is incelek, akaratuk ellenére nem találnak partnert ÉS emellé gusztustalan stílusban köpködnek mind a 4 milliárd nőre meg elvennék a jogaikat, erőszakoskodnának velük, újra "felosztanák" őket stb.

"Az hogy a nők többsége egy férfi kisebbségre hajt"

A probléma ott kezdődik, hogy ez nem igaz. Mindenféle férfinak van barátnője/felesége, a csúnyától a helyesig, a vékonytól a kövérig, a kedvestől a bunkóig. Elég kimenni az utcára, hogy ezt lássuk (már a külsőt). Ha a nők csak egy kis részét vennék számításba párkapcsolati téren a férfiaknak, akkor nem lenne még az utolsó, fogatlan, gyári munkásnak is családja.

Panaszkodó pasikkal is bőven tele van a net, hogy milyen gonoszak és felszínesek a nők, mindegyik csak a pénzre meg a külsőre megy, miközben kiderül hogy ők is a vékony, csinos és szép nőkre csorgatják a nyálukat és a nők nagy része úgyszintén láthatatlan számukra.

Sehol nem írtam, hogy szerintem mindegyik talál párt, úgyhogy ne adj szavakat a számba. Azt mondtam, HA találnak a magas elvárásaik ellenére is párt, akkor kedves egészségükre és semmi okuk lejjebb adni, ennyi.

2023. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
18%

32: "a egyszer sokan közül még a magas elvárásaikkal együtt is találnak párt, akkor hol a probléma és főleg miért kéne lejjebb adniuk?! "


Jó, de akkor legalább ne tagadjuk le, hogy a nőknek magasak az elvárásaik. Akkor meg legyen megmondva az ecceri incifincinek, hogy bocs, nem ütöd meg a mércét, van nálad jobb is. Vagy eléred azt a mércét, vagy ne is álmodj nőről.

2023. júl. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
0%

32 "De ki a franc beszélt itt 40-es, 3 gyerekes anyukáról? "

De most komolyan! Te kivel vitatkozol? Merthogy nem velem, hanem egy képzelt incellel aki az agyadra ment, az szinte biztos.


"amin folyamat megy itt a hiszti?" Keress egy portálvetőt, és lépj át egy másik univerzumba! 🤦‍♂️

2023. júl. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
71%

Hát ha valakinek attól magasak az elvárásai, hogy számára is vonzó partnert akar, ám legyen. Bár annyira mégsem lehet magas, ha talál hozzávalót.

Csak akkor ne tagadjuk azt se, hogy a férfiaknak is magas elvárásaik vannak, az inceleknek meg egyenesen egekben lévők. Ronda, sokszor elhízott, ocsmány személyiségű pasiként is a topmodell kinézetű nőket akarnak, aztán hisztiznek, ha átnéznek rajtuk. Az meg ezerszer el lett mondva nekik, hogy van náluk sokkal jobb, ahogy az is, h hiába álmodoznak top nőkről, mert felesleges, de ekkor meg megsértődnek és kezdődik is a gyűlölködés. A lényeg, h semmi nem jó és mindért a nők a hibásak szerintük..

2023. júl. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
67%
Hát te sem velem "vitatkozol" 35 az fix, ugyanis én egy szót nem ejtettem 40-es, több gyerekes nőkről, még csak szó sem volt hasonlóról, mégis ez jött vissza válasznak a 29-estől...
2023. júl. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
0%

33:


Én gyorsan gondolkodok és gyorsan gépelek. Az hogy itt gondosan linkelgetsz egy halott fórumon, sztem kicsit gáz, ha nincs jobb dolgod.


Az incelnek van definíciója, már mondtam, ha szándékosan akarsz tudatlan maradni, csak magadat járatod le intellektuálisan.

Te elhiszed azt, hogy BÁRKI komolyan gondolja hogy újra el kellene osztani a nőket meg ilyen baromságokat? Szerinted ez realisztikus? :D Te se vagy normális. Szerintem csak kézenfekvő, hogy komolynak állítsd be és könnyedén érvelhess ellene...


Nem igaz, hogy a nők többsége egy férfi kisebbségre hajt? :D :D Na, most szépen demonstráltad ezzel hogy abszolút fogalmad sincs miről beszélsz. Voltál már bármilyen társkereső közelében egyáltalán? Láttál bármilyen statisztikát erről? Hipergámia mint olyan?

Megsúgom, a nők a Tinderen a férfiak kevesebb mint 5%-át húzzák jobbra - na, szerinted?...

Hagyjál az utcával, 2023-ról beszélünk, ok? Nem kívülálló kivételes esetekről, és nem azokról akik 5-10-20 éve vannak együtt, mielőtt az egész társadalom eltorzult volna a technológiának, globalizációnak, feminizmusnak stb. köszönhetően.


Egyáltalán nem láthatatlanok a nők, hanem ez teljesen egyoldalú. Tényleg baromságokat beszélsz, fogalmad sincs az egész helyzetről. A nők elvárásait hosszasan lehetne listázni, a férfi elvárás kb: ne legyél dagadt és nagyon csúnya arcú, ne legyél egy dög...


Látom nem sikerült megértened az egyszerű matekot sem.

Nem 'párt' talál magának, hanem várja az elköteleződést a férfi irányából, mindhiába. Mert playerekkel kezd ki, nem a saját szintjén, képtelen saját magát objektíven értékelni, feminista agymosás áldozata, és a környezetéből, barátnőitől is csak a buta bíztatást kapja hogy 'you go girl!' szép vagy gyönyörű vagy 10/10 sose add lejjebb!, még akkor is ha valójában átlagos, vagy akár kövér, vagy 40 éves, gyerekkel... Ez van, sok sikert a magánnyal.

2023. júl. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
18%

37. Nem azt én hoztam fel, mert rendszeresen nullára pontoznak, akármilyen finoman próbálom leírni hogy nem akkora a választékuk, mint egy gyerektelennek.


Nem tudom, biztos elszoktál tőle, az incelekkel való nagy semmit mondás háborúban, de a vitákban az emberek általában fel szoktak hozni érveket.

2023. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
18%
36. Ez a mantra legalább olyan unalmas, mint az incelek. Te még nem unod?
2023. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!