Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vonzóbbak a pszichés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbbak a pszichés beteg nők?

Figyelt kérdés
Sokkal jobban érzem magam, amikor pl. személyiségzavaros nőkkel beszélgetek, szerintem sokkal szerethetőbbek ezek a lányok. Eddig csak evészavaros barátnőm volt.

2023. júl. 26. 12:13
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

"Gondolom izgat az, hogy ők nagy valószínűséggel alád rendelődnének. Főként, aki kapcsolatfüggő, szeretethiányos, bizalmi problémákkal küzdő."


Ebben lehet igazság, igaz én nem bántalmaztam soha senkit.


"Most egy borderline csajért vagyok teljesen oda."


Egyszer leírta egy borderes csaj, hogy hogyan vagdosta magát, nő még engem úgy nem izgatott fel az biztos.

2023. júl. 26. 12:43
 12/31 anonim ***** válasza:
97%

Te beteg vagy.



De inkább csak unatkozol szerintem.

2023. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
17%
Aha, mindent értek. Ezek szerint engem azért dob el mindenki a legkisebb hibámért is, mert egészséges vagyok, és a borderlineos lány ismerősöm aki kórosan sovány és ronda az arca is, ő a főnyeremény, mindenki szerelmes belé, naponta 2 új csávó próbálkozik be nála, egyik f.aszról a másikra liánozik át, senki nem szakít vele soha és nem kap visszautasítást. Ezek szerint olyannak kell lennem, mint ő.
2023. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
97%
Mert megmentő tipus vagy.. nőben is van ilyen.
2023. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
78%
Mert beteg vagy.
2023. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
96%
Mert te is mentális beteg vagy. Hasonló a hasonlónak örül.
2023. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
97%
Miért, vonzóbbak a pszichés beteg nők?
2023. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
59%
#9 igetn tudom, ezért mondom, hogy nekem is bejönnek az ilyen kattos, dögös csajok.
2023. júl. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha azt nézzük, túlzottan kattos nem vagyok, csak kicsit. Dögösnek dögös, de engem is általában a mentálisan beteg palik találnak be. Nyilván velem is van valami probléma ezek szerint, mondjuk azt eddig is tudtam, hogy "megmentő" típus vagyok. 😒
2023. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk attol nem tudom mire izgultal hogy vagdosta magat.. tehat fizikai fajdalmat okozott maganak a lany. Ez eleg beteges ha mas fajdalmara gerjedsz.m valami szociopata gyilkos hajlamod lehet, mert ez nem normalis!!
2023. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!