Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves férfiként mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfiként mikor mondjam el hogy szüleimmel élek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel mikor jó elmondani, tudom hogy ciki ezért inkább később mondanám el hátha megszeret, kérdezte hogy kivel lakom, azt mondtam lakótársakkal ..
2023. júl. 26. 17:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem ciki, főleg hogy manapság amilyen árak és feltételek vannak... Csak 2 évvel vagyok fiatalabb nálad, de gond nélkül vállalom, hogy anyámmal élek egy fedél alatt! Egy normális nőnél ez nem lehet kizáró ok, ha mégis, akkor az egy sznob p#csa, akivel nem érdemes foglalkozni!


Az sokkal rosszabb, hogy eleve hazudtál Neki! Elsőre őszintén meg kellett volna mondanod az igazat, azt lehet hogy sokkal inkább díjazta volna, de ha megtudja, hogy már eleve ilyen dologban sem voltál őszinte vele, lehet hogy kidob, mert nem akar egy hazugságokra épülő bizonytalan kapcsolatban élni!

2023. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
86%
Amikor felmerül a téma. Ha esetleg rakerdez, semmikepp ne hazudj.
2023. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
86%
Engem nem zavarna a tény, de a hazugság tuti
2023. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
0%
"Miért nem akarnak a nők párkapcsolatot?"
2023. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
64%
Azonnal mond el neki. Ha erdekled akkor nem fogja zavarni.
2023. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
55%
Nekem mar volt olyan, hogy megkedveltem a pasit, es később derült csak ki, hogy az.anyjával él 42 évesen! Azonnal megszakitottam vele minden kapcsolatot! Férfit szeretnék, nem egy gyereket!
2023. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
73%
Engem is a hazugság zavarna a legjobban. Baromira utálom, ha át akarnak verni.
2023. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
66%
Lepontozhattok, de "hazudj neki, élvezd tele párszor", és nem értitek, miért nem kelletek senkinek.
2023. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
40%

#16, na szépen “lefestetted”, milyen vagy, nem az IGAZI kapcsolatok híve, mert nem maga a férfi érdekel, hanem a háttere! Szégyelld magad! Pont ezt mondtam, hogy nem mindenki lehet gazdag, hogy különköltözzön + a hitelfeltételek se mindig jók, de téged ez abszolút nem érdekel, szerinted ha a szüleivel él, akkor “egy nagy gyerek”, nem más!

#11-es voltam

2023. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem annak az együttlakásnak sokféle körülménye lehet, és csak a teljes igazság birtokában lehet ítélkezni.


1) Lehetséges, hogy pont azért lakik egy felnőtt férfi az édesanyjával, mert már egyre jobban gondozásra szorul és nem lakhat egyedül. Tehát nem őt szolgálja ki az anyja, hanem pont fordítva.

2) Lehetséges, hogy a férfinak már volt egy balul sikerült házassága. Válás után a fél lakás árából nem akart egy lepukkant lyukat venni, hanem visszaköltözött szüleihez azzal, hogy ha párra talál, a fél lakás árából + amit addig félretesz + a nő esetleges lakásából vagy megtakarításából közös otthont fognak vásárolni.

3) Lehetséges, hogy az együttlakás az valójában egy külön lakrészt jelent, vagyis külön bejáratú az ő lakrésze, külön van a konyhája, szobája, fürdőszobája stb., csupán az udvar közös.

4) Lehetséges, hogy nem az anyjával, hanem az apjával lakik együtt, mert pl. édesanyja elhunyt, édesapja él. Kíváncsi volnék, ez mennyiben csapódik le másként a nőkben ahhoz képest, mintha az anyjával vagy mindkét szülőjével lakna együtt a férfi.

2023. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!