Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves férfiként mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfiként mikor mondjam el hogy szüleimmel élek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel mikor jó elmondani, tudom hogy ciki ezért inkább később mondanám el hátha megszeret, kérdezte hogy kivel lakom, azt mondtam lakótársakkal ..
2023. júl. 26. 17:24
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
32%

40-es, én is 36 vagyok, nem születtem gazdag családba. A szüleim nem is diplomások. De tudtak nekem lakást venni. 22 év alatt összegyűjtöttek 9 milliót, amibe a lakás került 2009-ben.


Nem akarom azt mondani, hogy a szülők a hibásak, de rengeteg irracionális dologért hibáztatják az emberek a szüleiket. Amiatt miért nem, hogy "miért nem gondoltál egy kicsit a jövőmre?".

2023. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
0%
41, jó, apám egy szemétláda volt, amikor felrúgta a házasságát, és vele az egész családi életünket, de anyámra nincs panasz! Nem vagyunk gazdagok, átlagos hétköznapi középosztályba születtem, és innentől természetes, hogy nincs sok esély félretenni, legfeljebb csak egy kocsi árára, főleg ha időnként másra kell a pénz! Én ezt így természetesnek vettem, és családalapításhoz (ha majd összejön valakivel valami) csak a ház méretét és elrendezését nézem, azt nem, hogy egyedül élek-e benne vagy anyámmal ketten, mert ha van bőven hely...
2023. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
71%
De neked az anyukád, másnak egy idegen.
2023. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
76%

36-os: van saját, tehermentes lakásom, szóval ezt benézted.

Nem magamról írtam, hanem általában, hogy értelmetlen dolog albérletezni hacsak nincs más lehetőség.

Különben meg külföldön sem szedsz össze egyhamar 20-30 milliót.

Azok a munkákra amelyekre könnyen mehet az ember, kb. nagyon maximum nettó 1 millió ft körül fizetnek. Ez évente 12 millió, de valamiből élni is kell, szóval jó esetben az ember félretesz 6-7 milliót. Így is mennyi idő mire összejön a lakás ára (ami közben folyamatosan megy fel) 5 év? Talán 6?

2014-ben lett meg a lakásom, akkor 4,5 millióért, most a szomszéd lakást 16-ért adták el. Vidéki közepes város garzon lakásairól van szó.

Megyeszékhelyen vagy akár a fővárosban esélytelen a dolog, hacsak nem örökölsz valamit.

Az ingatlanárak 4X magasabbak lettek, az átlagbér (amit amúgy kb. a 80% nem keres meg) pedig csak duplája.

2023. júl. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
18%

#44

Gratulalok, nekem még van pár ev vissza, de már majdnem az enyém.


"Különben meg külföldön sem szedsz össze egyhamar 20-30 milliót."


Nem is 30at irtam, hanem csak 16.ot!

De ha még maradok kint, meglett volna az is! Tövbet kerestem egyébként, de pl. kifizettem a diakhitelemet, segitettem édesanyámnak, vettem autót.

Ezért mentem hajóra egyebként. Mert tisztán megkaptam a havi majdnem 1M.et, a hajón pedig gyakorlatilag jelképes összegert kaptunk kaját, szállást. Így mindenkinek ezt javaslom, ha rövid időn belül szeretne összekaparni egy önerőre. Rengeteg lehetőség van. Semmi más nem kell hozzá, csak folyekony angoltudás, valamint szorgalom, meg bírni a bezártságot, időeltolódást! De nyavalyogni konnyebb persze!

2023. júl. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
30%

38: olyan izzadtságszagúan erőlködsz itt engem sározni, hogy ide érzem a bűzödet. Nem csodálom, hogy a férfiak arra sem tartanak, hogy berakják neked. Szánalmas vagy.

Tehetek én róla, hogy elszúrtad az életed, és gyermektelen vénlányként végezted? Nem kellett volna kapartatnod magad, amikor még fiatalon becsúszott a gyerek... 🤷‍♂️

2023. júl. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Témába vág: lakásárakról szóló magyarázat, ha van rá 9 percetek, hallgassátok meg!


https://www.youtube.com/watch?v=-BYU9H0qnsg

2023. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!