Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves férfiként mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfiként mikor mondjam el hogy szüleimmel élek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel mikor jó elmondani, tudom hogy ciki ezért inkább később mondanám el hátha megszeret, kérdezte hogy kivel lakom, azt mondtam lakótársakkal ..
2023. júl. 26. 17:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
21%

19

Attol, hogy van lakásom, még nem vagyok gazdag, igau, csak egy 1.5 szobás, de ha nekem ment 28 évesen...egy 42 eves tudjon mar venni valamit bzdmeg.. Mi az istent csinalt eddig? Ugy megis? Ha valaki ennyi idős korára még nem tudott külön menni, ott nem a hitelfeltételek rosszak!

Egyebirant, vicces, hogy mikor egy.nő dönt külsőseg alapján is (anyagi helyzet) akkor goldigger, es szegyelje magat! Ha egy pasi nem all le ronda nővel? Az rendben van, aaaaaaz nem felszines! 🖕

2023. júl. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
30%

18-as, ööö mi is a bajod? Hogy a valóságban élünk? Hacsak a kérdező nem egy Jason Momoa külsejű férfifélisten, akkor a 38 évesen anyjával élés abszolút bukta az ismerkedésben.

A nőknek számítanak az anyagiak. Ezzel nincsen semmi baj. Viszont ha elmondja, akkor a nő úgy fog tenni, mintha nem lenne baj, majd a következő napokban kitalál minden kamu indokot, hogy lezárhassa ezt az ismerkedést. De a valódi ok az lesz, jó az anyjával lakik.

A nők letagadják az anyagiasságukat, és bizony ez már baj. Nincs ezen mit szépíteni: hazudnak.

De ha hazudnak, akkor ők is megérdemelik, hogy hazudjanak nekik.


Ha viszont szex UTÁN mondja el, akkor két dolog következik:

- a nő már nem tud csak úgy kiszállni, hiszen akkor el kellene ismernie, hogy megdugta egy vesztes.

- ezért kénytelen lesz megpróbálni egy kicsit kevésbé anyagias lenni, és tényleg a személyiséget nézni.


Élj egy kicsit a valóságban 18-as. Akkor talán nem csak a macskáid farka lesz az egyetlen, amit esténként megfoghatsz.

2023. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
42%
21-es, hogy csináltad? A lakások már 20-30 millió körül mozognak. Hogy tudtál ennyi pénzt öszeszedni 28 éves korodra? Hogy tudtad ezt egy átlagbérből elérni családi segítség nélkül, albérlet-fizetés vagy a családi kassza támogatása mellett? Nekem nem jön ki a matek.
2023. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
19%

"a nő már nem tud csak úgy kiszállni, hiszen akkor el kellene ismernie, hogy megdugta egy vesztes"


Nem kéne úgy gondolni a veletek való szexre, hogy büntetés.


Ha a személyiséget nézik a nők, te még jobban kiesel, mintha a pénzt. Egy nulla hulladék vagy, akivel megalázó a szex a saját hited szerint.

2023. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
48%

18

Velem ezt biztosan nem lehetme megcsinalni, ugyanis az első alkalom, (pontosan a fenti példak miatt) mindig a pasi lakásán történik! Ha ott kiderul, h a szuleivel él, akkor fel is ut-le is út! Elköszönök, és elkönyvelem, hogy volt pár jó randim! P.S. ezért nem fizetek soha randin, es ezt jó előre tisztazom is (na nem direkt modon) igy kikerülöm a csóró, semmit el nem ért lúzereket!

2023. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
44%
25, ha még vannak ilyen tippjeid, oszd meg.
2023. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
70%

Továbbra sem értem, hogy egyesek (a legtöbben) miért képzelik azt, hogy ha valaki otthon él akkor biztosan "mamahoteles", meg miért az a kifejezés, hogy az "anyjával él". Az apja nem lakhat otthon? Ha valaki otthon él akkor biztosan csak az a helyzet, hogy 30nm-en nyomorognak 2-en vagy 3-an? Vagy konkrétan az anyja ágyában alszik?

Mitől jobb minden áron külön költözni és egy vadidegen ember zsebét teletömni albérlet címszó alatt: Bp-en elvileg már 200 ezer az átlag bérleti díj, miközben az átlagbér 400 ezer körül van, szóval kapásból a lóvé fele megy a levesbe és akkor még kötelező dolgokat, mint rezsi, közös költség nem is fizette be az illető.... ja itt jön az, hogy aki nem keres 1 milliót az lúzer, legalábbis a gyakoris megmondóemberek szerint. Aha, hát persze, akkor konkrétan az ország lakosságának kb. 95%-a lúzer.

Meg szokták írni hogy az otthon élésnél az is jobb, hogy valaki haverokkal lakik együtt. De miért? Miért más, hogy az anyád hallgatózik (ezt si szokták írni) a másik szobában, mintha a lakótársad?

És ha nem anyáddal élsz együtt, hanem mondjuk a testvéreddel az jó? Vagy nagybátyáddal, esetleg valmelyik (vagy mindkettő) nagyszülővel?

Vagy csak az az elfogadott ebben az országban, ahol mindenki olyan kißaszott gazdag, hogy már 20 évesen megengedhet magának egy többszobás, jó helyen lévő (min. Bp felkapotabb részein) lakást és EGYEDÜL lakik, mert ugye ez tök általános?

Szóval hol "kell" meghúzni a határokat?

Az nem "lúzer" csak aki valami budai villában él egyedül és milliós bevétele van havonta, meg cégigazgató?

2023. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
67%

23

Szülői segitseg nem volt! (Hazudtam, édesanyam jött csempézni, meg festeni, youtubon sok hasznos video van)

Az adatok: 25M volt, és NAGYON nem felujitott! 16M önerő, a többi hitel. Tudom-tudom, az nem az enyem bla-bla-bla, hiszen, mint tudjuk a gyakoriról, sokkal jobb a főberlő zsebét tömni egy olyan lakasra, ami soha nem lesz a tiéd, mint felvenni némi hitelt, és az legalabb az enyém lesz! (Már csak pár év)

Íme a recept: Fogod a bőröndödet, összecsomagolsz, és elhuzol külföldre/hajóra dolgozni, ahelyett, hogy hisztikezel, hogy itt minden szar! (én a diplomaosztóra már bőröndel mentem) utána hazajössz, és veszel lakást! Elhelyezkedsz egy SSC.ben, ahol csak azert havi netto 700 ezret fizetnek, mert beszélsz angolul, németül, és franciául. (Igen, utóbbit útközben tanultam meg)

Szívesen! 😊

2023. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
39%

"egy vadidegen ember zsebét teletömni"


Nekem ez a hozzáállás is taszító. Minden termék v szolgáltatás megvételével valaki másnak a "zsebét tömöd".

2023. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
85%
Oké, de miért jobb a havi fizetésed felét kidobni az ablakon és utána konkrétan nyomorogni, mint otthon lakni és több (sokkal több) megmaradó pénzből gazdálkodni?
2023. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!