Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves férfiként mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfiként mikor mondjam el hogy szüleimmel élek?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel mikor jó elmondani, tudom hogy ciki ezért inkább később mondanám el hátha megszeret, kérdezte hogy kivel lakom, azt mondtam lakótársakkal ..
2023. júl. 26. 17:24
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
59%

30

SAJÁT LAKÁST VENNI A LEGJOBB.

Szivesen

2023. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
30%
Nem jobb, mondom, hogy a felfogás taszít. És képmutató. Ha egy farmon él, levágja reggel a tyúkot, napelemmel szerzi az áramot, akkor is tömi valahol valakinek a zsebét, de már hitelesebben hangzik, mint ezt az egyet kiemelni.
2023. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
78%

31: oda el kell jutni. 20 éves korodra nem jutsz el oda, de 30-ra sem ha nem otthon élsz. Szívesen!

Egyébként én megértem a dolgot, mert sokan vannak akik nem jönnek ki jól a szülőkkel. Oké, menjenek külön. Sokan elköltöznek tanulni vagy dolgozni más városba nyilván szükség lesz egy helyre ahol lakhatnak. Oké, megértem.

Sokaknak annyira szar a szülői lakás (pici, élehetetlen, szar helyen van) hogy kénytelenek költözni. Megértem.

De azt ne akarja senki bemesélni, hogy bárkinek, akinél mindezen tényezők nem állnak fenn, tehát kijön a szüleivel, jó helyen élnek, ráadásul normális méretű és állapotú házban/lakásban, annak az a legjobb döntés ,hogy kb. 18 évesen elhúz otthonról, még ha ugyanabban a városban is marad.

Miért? De tényleg, ha 18 éves korodtól fogva albélretben élsz, akkor hogy a rákba fogsz tudni venni saját ingatlant?

2023. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
16%

24: akkor büntetés a nő számára a szex, ha kiderül, hogy a férfi alacsonyabb szinten van, mint amilyennek a nő képzelte. A vicces az, hogyha a nők nyíltan vállalnák az igényeiket, sokkal könnyebb lenne. "Béla, nekem elvárásom, hogy a férfinak legyen saját lakása, amiben egyedül él. Ha te ezt nem tudod teljesíteni, akkor sajnálom, de nem szeretném ha egymás idejét rabolnánk."

Ennyi. Ugye milyen nyílt és tiszta lenne?

De mivel ugye a nők játsszák a fejüket, ezért a saját csapdájukba esnek bele. Erre mondják, hogy visszanyal a fagyi. :)


Amúgy miért vagy ennyire agresszív? Ennyire nincs már senki, aki berakja neked? Hát igen, szxr is lehet gyermektelen magányos nőnek lenni... :)

2023. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
74%

25

Egy ideje komolyodik a kapcsolatom amiben vagyok, de szívesen írok tippeket, nem volt olyan régen...

(23asnak írom, hogy odakoltoztem a párom házába, a lakasomat pedig kiadtam, így az albérlőm fizeti a lakáshitelemet tulajdonkeppen, nekem megfelel)


Tippek:

- Ha valakit megkedvelek neten, ugy intézem, hogy este telefonaljunk. Ha erre nem hajlando, csak napközben, es csak kifogas van, rogton kuka. Nős (tehát egyenertékü egy mamahotelessel).


- A "hozzá most nem lehet menni, mert felujitás van nála" szöveg szintén zenész! Ezer%, hogy nős, vagy mamahoteles. Olyankor még egy olyan proba belefér, (ha biztosan tudod, hogy otthon van,) hogy megkéred, hogy kapcsoljon kamerát, es azonnal látod a felujitást a hátterben. (Ha valóban van persze)

- Soha ne add magad első randin, de még a 2.3.on se, inkább csak a 4.5en. Ìgy egyreszt, kiderül, hogy komolyak e a szándékai, másrészt, ha csak megdugni akar, amit itt irnak sokan, akkor biztosan nem fog az 5.randiig teperni.

- Az első kérdések között mindig legyen ott, hogy mivel foglalkozik, mert abbol is kiderülhet, hogy milyen az anyagi helyzete. (Legalábbis körvonalakban)

- Kérd meg, hogy meséljen a családjáról, abbol is sok minden kiderül.

- Bonus tipp: Nálam az első 5 kérdésben ott van, hogy van e gyereke, akar e? Ha a válasz "nincs" , "igen", akkor folytatom a beszélgetest, ha van gyereke és/vagy nem akar, azonnal off!

Végezetül: Senkinek nem kell eltatzania, de én sem fogok senkit eltartani! A fajtátok mindig az aranyásoktól fél, holott nálatok baromira nincs mit kiásni...

2023. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
64%

33

🤣

"oda el kell jutni. 20 éves korodra nem jutsz el oda, de 30-ra sem ha nem otthon élsz. Szívesen"


- Leírtam a receptet! Hol a gond? Miért nem.kezdted még el? Még mindig.itt sopánkodsz, ahelyett, hogy nyelvet tanulnál/kulfoldi állashirdetéseket böngésznél!

2023. júl. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
47%
36: de ha te ennyire királynő vagy, miért nincs senkid? 😇 Csak úgy kérdezem... 🙄
2023. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
35%

A srác: "akkor büntetés a nő számára a szex, ha kiderül, hogy a férfi alacsonyabb szinten van, mint amilyennek a nő képzelte"


Szintén a srác: miért nem kellek senkinek?

2023. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
84%

37

Egyrészt, most van valakim, (meglatjuk mi lesz) de imkabb vagyok egyedul, mint valami kérdező tipusu csavoval... 🙄

2023. júl. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
83%

Mondom, nem szégyellem, hogy 36 évesen még anyámmal élek egy fedél alatt! A mai világban Magyarországon aki nem születik eleve gazdag családba, vagy nem nyer a lottón, annak kb. 3 opció van a különköltözésre: albérlet, családi örökségből maradt másik lakás, vagy hitel!

Lakáshitelbe egyszer majdnem belebuktunk, szóval felejtős! Külön örökségi lakás nincs. Albérletet meg minek fizessek feleslegesen, ha most úgyis csak ketten vagyunk, ráadásul anyám rokkantnyugdíjas?


A mostani házunk családalapításra kicsi, a telek viszont hatalmas, így jó áron el tudnánk adni (csak még a rezsiárak alakulása miatt várunk a meghirdetéssel). Ugyanennyi pénzért pedig van a környéken 2 eladó ház is - nagyobb lakótér, több szoba, viszont kisebb telken - mindkettő tökéletes ház a családalapításra, hogy legyen elég hely! Eladjuk a mostanit, abból a pénzből pedig másikat veszünk, én csak így tudok előrelépni!


Bent a munkahelyemen a legtöbb kolléganőm, akik korban hozzám illenek, még mind a szüleikkel laknak! Akivel most kölcsönös a szimpátia, Ő külön él albérletben, viszont egy nagyon kedves, barátságos, nyitott, de halkszavú lány, tutira nem az a fajta, aki ilyesmi miatt kitérne egy alakuló kapcsolat útjából!

2023. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!