Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a ghostingró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a ghostingról, vissza nem írásról?

Figyelt kérdés

2023. júl. 26. 18:05
A kérdező szavazást indított:
rendben van
kultúrember ilyet nem csinál
50 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Patkány viselkedés.
2023. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Undorító. Én ezeket gondolkodás nélkül le szoktam tiltani. Nagy nehezen elfelejti őket az ember, aztán pár hét múlva jön azzal, hogy "Szia, rég beszéltünk...". Ja és ez kinek a hibája? Ilyenkor 100%ig tudom, hogy volt más is a képben, csak nem jöttek össze vele a dolgok, aztán már én is jó lennék. Na persze...


Szóval első ghosting után tiltás.

2023. júl. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Volt már részem benne és qrvára idegesítő, undorító dolog. Az ilyennel többé nem tárgyalok az életben.
2023. júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
1%
Ugye ilyet csak a férfiak csinálnak, és csak a nők szenvednek tőle?
2023. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Megmondom őszintén, csináltam már ilyet online, de mindig nagyon az elején. Tehát pl chateltunk 5-10 percig, de láttam rögtön, hogy ebből nem lesz semmi, mert nem egyezik a humorunk, vagy túl gyors a tempó, kényelmetlen lett az egész beszélgetés stb, akkor egy ponton nem írtam vissza. Több napos írogatás után, vagy ha volt tali mindig kulturáltan megírtam, hogy bocsi, de mégsem (nem mindig jött rá kulturált válasz, de ez van)
2023. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem egy jó dolog, és sosem volt szokásom. De azért nem is kell tőle annyira készen lenni. Azt meg kell érteni, hogy attól, hogy valaki jobbra húzott tinderen, nem tartozik semmivel. Nem várható el sem nagy beszélgetés, sem randi, nem jelent még semmit. Van, hogy pár perc után egyértelmű, hogy semmi nem lesz a dologból, és néha egyszerűbb ez. Személyes találkozás után már gázabb, nem valami korrekt. De ez van, ezt a kockázatot vállani kell online ismerkedésnél. Nagyon sok pasi egyébként rohadtul nem képes felfogni, hogy mi az a nem, talán az egójuk nem bírja el, szóval ezeket is könnyebb lehet ghostolni. Ez van, lapozni kell, azért nem olyan nagy tragédia ez.
2023. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Részemről a legidegesítőbb leggyávább megfutamodási módszer, ami nagyon éretlen személyiségre vall. Azt mutatja, hogy az illető még gyerek, nem akar felelősséget vállalni a tetteiért.

Érett, felelősségteljes felnőtt ember ilyet már nem csinál.

2023. júl. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem tartom ghostingnak azt, ha valakit csak online ismerek, és nem ír vissza.
2023. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%

HA csak pár mondatot váltottatok, soha nem találkoztatotk, akkor nem nagy ügy.


Egyébként, pont azok miatt ghostingolnak, akik kiakadnak ezen, mert eséllyel ők lesznek azok, akik nem veszik tuomásul a nemet, hanem tovább zaklatnak, sértegetnek, fenyegetnek.

2023. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Mennyi itt a frusztrált, megkeseredett ember...



Miért nagy ügy ez?


Engem is ghostingoltak már, pont leszartam, nem zaklatott fel egyáltalán 😀


Miért tartozna egy idegen ember magyarázattal bármiért is?


Ha egy fél éves kapcsolatból ghostingolna bárki, az azért rosszul esne, de így????

2023. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!