Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen "jófiúként" esélytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "jófiúként" esélytelen, hogy legyen NORMÁLIS barátnőm?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok, egy menő irodában dolgozok, diplomás, rendkívül választékos a szókincsen és sosem káromkodok. Csendes vagyok, sosem beszélek feleslegesen, utálom a small talkot. Van jogosítványom, viszont szigorúan betartom a kreszt, sokszor szó szerint idézek belőle, azokat akik nem tarják és ezzel menőznek nagyon lenézem és primitívnek tartom. Nem dohányzok, nem iszok, a discot utálom. Online felületen ragaszkodok a helyesíráshoz. Ha reggel dolgozok vagy megyek valahova akkor korán lefekszek aludni. Szedek táplálékkiegészítőket, igyekszem azt adni a szervezetemnek ami a helyes, nem pedig azt ami pillanatnyilag jobban esne.


Mindezek ellenére külsőre nem nézek ki rosszul, a genetikám nem rossz, sportolok rendszeresen. Vannak tetoválásaim. Amatőr szinten focizok is egy egyesületben. Érdekel a kertészkedés, a gazdaság, a politika, és igazából minden olyan dolog ami "épít". Kikapcsolódásként szoktam PC játékokkal játszani. Szóval abszolút nem vagyok egy érdekes ember.


27



2020. máj. 16. 22:28
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
95%
Hát mit értesz normális alatt?
2020. máj. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
13%
Meg végig magadról beszélsz, pedig társkeresésről lenne szó eredetileg... Hm?...
2020. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
89%
2# Kiről kellene beszélnie, amikor magát akarja "eladni" a társkeresés terén?
2020. máj. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
96%

2-es ha értelmezni tudnád a kérdést nem itt keres párt hanem a véleményünket kéri saját maga bemutatasa után hogy így van-e esélye társat találni.


Kérdező szerintem igen van esélyed.

2020. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
98%
Ha nincs esélyed, az azért van, mert egy nagyon görcsös, szőrszálhasogató, netán merev, szigorú, természet lehetsz, leírásod alapján. Vannak jó dolgok abban, amit leírtál. De engem elriasztanak, akik annyira ragaszkodnak a saját kereteikhez.
2020. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
98%

ezek alapján azt mondom, h tudálékosnak és karót nyeltnek hathatsz élőben. A nők nem szeretik az ilyesmit.

F

2020. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
62%

3: A szerelemről. A szerelméről. A szenvedélyről. A nők rá adott reakciójáról.

A nők igényeiről. A szexről. A nők iránti vágyairól. A nőkkel tervezett jövőjéről.

A társkeresés más műfaj, nem marketing, tévedésben vagy te is és ő is.

Ezzel az attitűddel nem vonzó.

2020. máj. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Inkább azt írom ami a nem normális, és akkor ha a nők egészéből kivonod a nem normálisat megkapod a számomra normálisat.


Tehát nem normális: Van már gyereke, nálam ez kizáró ok, nem leszek pótapa.

145 cm alatti, nekem picit gyerek mégha idős akkor is.

35 év alatti.

Nincs "rossz híre", ha érted mire gondolok.

Aki így kezdi, hogy "van egy lezáratlan kapcsolatom, de igazából nem vagyunk együtt már stb."

Nem akar előrelépni az életben, és beéri a minimummal. Akinél a pénz EGYÁLTALÁN nem számít. Egy putriban él, és jól elvan.

Ennek az ellenkezője is, aki évente 3-szor akar menni nyaralni, hogy felvágjon a barátnői előtt. Ő megszokott egy életszínvonalat amiből soha nem hajlandó engedni.

Külsőre igazából a nagyon csúnya arc csak kizáró. De az ilyen műanyag nők sem vonzzanak.


Normális alatt tehát azt értem, amikor elindulsz az utcán és látod a csajokat az utcán. Aki normális és józan gondolkodású. Nem a Rózsadombom, de nem is a Nyóckerben.

2020. máj. 16. 22:50
 9/58 anonim ***** válasza:
84%

8: Akkor azt kérdezem, van szerelmed, akit szeretnél magad mellé?

Milyen közös életet szeretnél vele?


Vagy ha nincs, miért szeretnél barátnőt? Mert csak úgy dől belőled a megvetés a nők felé. Közben magadat piedesztálra helyezed.

2020. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
97%
Ahhoz képest, hogy ragaszkodsz a helyesíráshoz, rengeteg vesszőt következetesen kihagysz a szövegedből.
2020. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!