Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nő hogy dolgozza fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő hogy dolgozza fel, hogy nem elég szép a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 16:05
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
30%
Depresszió, alkoholizmus, feminista lesz, esetleg apáca, legrosszabb esetben pszichopata gyilkos, stb 🤣
2023. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
71%
A bibi nagyja valsz a fejedben van, általában túlgondolják ezt a "csúnya" nők. Mi a gond a külsőddel szerinted?
2023. aug. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
29%

Felmegy Tinderre és meglátja, hogy az ellenére, hogy nem szép, így is lesz 100 matche az első nap.


Ha nőként nem tudod ezt feldolgozni, akkor már bocs, de férfiként kb. öngyilkos lennél. (Mert férfiként ugyanilyen kinézetűként még ennyit sem kapnál, mint amennyit most kapsz.)

2023. aug. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
92%

A kérdés hogy milyen férfiaknak?

Mert mondjuk a legkeresetebb férfiaknál már önmagában a szépség sem elegendő.

2023. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%

Eléri MINDENÀRON, hogy nem lesz irigy, mert annàl nincs rosszabb.


Amúgy tudom mit érzel.

2023. aug. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem hogy a match-ek mióta jelentik a boldog életet. Azt hittem ezt egy rendes működő kapcsolat tudja elősegíteni, nem random hülyék match-e, akik úgyis csak rövidtávút akarnak majdnem bárkivel, ráadásul az élet minden más területéről hiányoznak, kivéve a tinder mert ott nyomulnak.
2023. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz boldogabb a Kérdező, ha valami jött ment megakarja dugni.
2023. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
94%
Édességevésbe, valamint sportba fojtom. Emellett pedig nem beszélek senkivel sem arról, hogy mennyire nem tudom azt feldolgozni, hogy a lelkem szerint, amilyennek lennem kellene külsőre és képességre, az egyszerűen nem megy.
2023. aug. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
79%
#9 De kis aranyos vagy. Nyugi nő vagyok.:D Sorstársam.
2023. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
7%

9.


Mondjuk jobb is, ha ezt magadban tartod, mert kiemelkedően arrogánsan hangzik. Kb. mint az oldalon a "kedves incel férfiak" nyűgései.

2023. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!