Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nő hogy dolgozza fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő hogy dolgozza fel, hogy nem elég szép a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 16:05
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem az ismeroseim, a fiatalabbaknal latom,ha peldaul elmegyunk Bp parkba bulizni.


De.. akkor mondok mas peldat. Kollegam 55 eves 2x elvalt.. nem egy jo pasi, nem is magas, vekony is, aszodt mar.. nincs stilusa,nem tul igenyes,kommunikacioja se megnyero.

Osszeszedett egy 40 eves nőt, aki sztem jobban nez ki az atlagnal.

Sztem meg kene becsulnie,joval

Fiatalabb nala,merfoldkovekkel jobban nez ki a palinal..de mit hallgatok nap mint nap?

“Ahh, valtanom kene, felszedett 3-4kgt, meg nincs mar annyi penze, fodraszhoz se jar annyit, nem sminkel mar annyira… “

En ezt nem tudom kommentalni.


De messze elrugaszkodtunk a kerdestol.

Sajnalom kerdezo!

2023. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
8%

32.


Vadidegen emberekkel miért jó foglalkozni, hogy mit tesznek? Ezt nem igazán értem.


Tudom, vannak suttyók, meg még suttyóbbak, lejjebb mindig van. A településen is él olyan roma család, akiktől még nem hallottam egy mondatot, amiben ne szerepelt volna egy "bmeg", "krva" vagy ilyesmi. De ettől még a legtöbb ember nem lesz ilyen, sőt aki értelmes, az kerüli az ilyet.


Ha most felkellene sorolnom azon távoli emberekről akiknek tudok a suttyóságairól, hosszú lenne a lista. Láttam már ember belerúgni a saját anyja sírjába, havi egyszer fürdő nyugdíjast (nem anyagi okokból) vagy épp olyan nőcit, aki abból él, hogy van 6 gyereke 6 gazdagabb férfitől és beszed tőlük egy sereg pénzt a gyerekekre hivatkozva. És mivel gazdagok, gond nélkül meg is adják neki. Sajnos a gyerekre kevés jut belőle, ezt is láttam már. De ettől még nem ez az általános.

2023. aug. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eltértünk a témától.
2023. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Züllök èjjel-nappal.
2023. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Csokit zabálok, aztán sportolok, masztizok. Egész kibirhato igy 34 eves koromra
2023. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
55%

Ahhoz képest, hogy mennyi okos van itt egyesek elég buták!

Ha valakinek íni akarsz a kommentjére inkább az időpontot tedd be és ne azt, hogy hányas a kommentelő. Vagy mind2 is lehet.

2023. aug. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
4%

"/36 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy mennyi okos van itt egyesek elég buták!


Ha valakinek íni akarsz a kommentjére inkább az időpontot tedd be és ne azt, hogy hányas a kommentelő. Vagy mind2 is lehet."


Szépek vagyunk és okosak.

2023. aug. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
6%
Itt ventilálok, egyébként próbálom "erőszakkal" a negatívumokon tartani a figyelmem. Ha megfelelő lennék számukra, akkor mindenféle közös programon részt kellene vennem, és ezt utálnám. "Vizsgáznom" kellene a barátaik, családtagjaik, ismerőseik előtt, ezt is. Idővel főznöm nekik és patika rendet, tisztaságot tartanom állandóan, erről végképp szó sem lehet. Végül is így sokkal kényelmesebb. "Csak" a szex hiányzik, mármint a jó és sok szex egy olyan partnerrel, akivel kölcsönösen nagyon vonzódunk egymáshoz, erős a kémia köztünk.
2023. aug. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
40%

38) rendesen eltorzította a problémád a világképedet...

- eszem ágában nem volt 'vizsgázni' a párom családja / barátai előtt. Ha neki elég jó vagyok, majd lejátssza ő az ismerőseivel, ha bárkinek problémája van.

- Tudod, ki tart más helyett is 'patika rendet, tisztaságot' vagy áll be házicselédnek, csak mert kapcsolatban van... aki erre hajlandó, meg is érdemli.

- Ha tényleg csak a szex hiányzik, nem nagy mutatvány keresni egy barátság extrákkal partnert akár hosszú távra.

2023. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
38) kieg: ha a pároddal utálnál közös programokon részt venni, akkor mondjuk tényleg kár beléd egy kapcsolat. Bár nekem úgy hangzik, mintha csak bemagyaráznád.
2023. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!