Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nő hogy dolgozza fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő hogy dolgozza fel, hogy nem elég szép a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 16:05
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
15%

19.


Lassan csak megtanulod, hogy szerelem nem létezik. A szépeknek sem, csak ők általában kötelezően kapcsolatfüggők is, meg mutatni kell kifelé, hogy nekik milyen jó kapcsolatuk van, meg szerelem meg gyerek meg utazás, meg kocsi meg hobbi meg minden héten grillezés (komolyan, ez a grillezés a leg-leg-legfelszínesebb bohóckodás).


Ennél még rondának is jobb lenni, akkor legalább az a kevés ember aki kedvel, őszinte.

2023. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
69%
#17 egy nap leforgása alatt nézd meg hány nőgyűlölő, incel kérdést írnak ki a férfiak. Már ennek olyan hagyományai vannak, hogy szavakba nem lehet önteni.
2023. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
20%

21.


Válts társaságot egy normálisabb közegre, ahol nem a 8 általános és az ugyanennyi év börtön dívik. Ott ilyen nincs.

2023. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
0%

23.


"Hagyományai" - ez vicc? Ténylegesen felnevettem. Egy szar troll-oldalon elkövetett troll kérdések már "hagyományteremtőek"? Ennyire ne éljünk már online.

2023. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
75%

19.

Te idiota

Nagyon jo utazni vilagot latni.

Gyereket nevelni, latni,hogy fejlodik, okosodik.. es annyira tud szereni.

A barati grillezesek, ahol elfogy 20uveg bor es szarra rohogjuk magunkat.. ennek pl pont nincs koze a kulsohoz

te depresszios vagy

2023. aug. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
67%

Vagyis 22nek szol nem 19nek

Kocsi:DD az aztan luxus te hulye

2023. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
50%

#27

Már kezdtem gépelni a szöveget😅

2023. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%

27.


Pont ezaz, hogy nem jó bármilyen kocsi, hanem olyan kell, ami státusz-szimbólum. "A szomszédénál jobbnak kell lennie!"


Ezek az idióták vesznek ájfónt egymillióért, (vagy karórát ötmillióért), hogy aztán mutogassák, természetesen kiemelve, hogy "hát ez egymillióba került".


A grillezés pedig a tipikus kertvárosi újgazdagok hóbortja.

2023. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
88%
24 Kocsiból azért ki szoktál szállni? Vagy kocsis életmód és minden futárral megy, plusz a saját társaságod? Vagy milyen környéken nem gyűrűzik be a való élet?
2023. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
11%

30.


Én is kérdezném tőled, hogy milyen közeg az, ahol ilyesmik mennek és áldom a világot, hogy én ettől távol maradhatok :)


Itt mondjuk nem is a gazdagságon múlik, hanem az értelmi szinten. Ismerőseim túlnyomó többsége értelmes, pont ezért tudunk barátok lenni. Láttam már ilyeneket is, mint akikről írsz, általában kerülöm őket jó messzire, mert primitívek, undorítóak. Nagyatyám régen csak lezárt kocsival ment végig az olyan környékeken, ahol ilyen emberek éltek. És meg is tanított rá, hogy az ilyen személyeket kerülni kell, tudatosan.

2023. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!