Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nő hogy dolgozza fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nő hogy dolgozza fel, hogy nem elég szép a férfiaknak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 17. 16:05
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
63%

38. vagyok.

39:

- Remek, te valószínűleg alapból olyan típus vagy, aki könnyen és jól kijön az emberekkel, szimpatikus szokott lenni nekik. Én nem, gyárilag egy unalmas kuka vagyok, emiatt a legtöbbeknek ellenszenves. Így már qrva sokat kellene küzdenem, hogy megfeleljek, és az a legtöbb kapcsolatban nem opció, hogy "jó, nem baj, akkor max. nem kell találkoznod senkimmel".

- Én sem vagyok hajlandó. Ettől még elvárnák. Tudom, itt összegyűltek a kivételek, akiktől nem, meg akiknél a férfi is automatikusan, zokszó nélkül kiveszi a részét mindenből az év 365 napján, de egyáltalán nem ez az általánosan jellemző.

- Már akinek, sajnos én nem vagyok vonzó nő. Ráadásul azt vettem észre, hogy ma már az ilyen jellegű kapcsolatokban is elvárás a szórakoztató, érdekes, dumagép személyiség, szóval ha át is mennék az első szűrőn (külső), ezen mindenképp buknék. Pedig amúgy tényleg csak egy kb. ilyen kapcsolattípus lenne a cél.

- Itthonülős vagyok, csendben olvasgatós. A halálom lenne, ha ide-oda mászkálnom kellene és még úgy is tennem, mint aki élvezi, mert ugye fancsali pofával végigszenvedve elcseszném a másiknak is a kikapcsolódását.

2023. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó pedig nekem nagyon szimpatikus az életviteled, hasonló vagyok férfiban és hasonló okokból nincs párom.

Bár én nem tartom magam külsőleg csúnyának

2023. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
96%
#41-es, gyűlölöm az embereket, èletemben ha 10X főztem sokat mondok, gyereket sem voltam hajlandó szülni, mégis van egy teljesen normális fèrjem már 20 éve. Tudom, èn vagyok a kivètel.
2023. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
21%

43.


Ami (hogy - hogy nem) pont a gyakorin, egy anonim oldalon fordult elő. Meglepő fordulat.

2023. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Mostanában már elég jól viselem. Alapvetően szeretnek az emberek,elfogadnak. Sok cimborám van. De férfiaknál én is csak havernak,barátnak vagyok jó. Mindig a szépség győz, mindig…


Üdv, egy genetikai hulladék neurofibromatózissal. De nevezhetném magam okádéknak is.

márc. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
nincs csúnya nő, csak lusta. vagyis mindent megtesz, hogy javítson magán, ahogyan csak tud és lehetőségeitől telik.
márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 15:45 En ismerkedtem volna veled de nem igazan hagytad!

Ne higyjetek a csajoknak. Olyan nincs, hogy egy no 1 pasinak sem kell!

márc. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Velem? Mikor? :D Csaj kategóriából már nagyon rég kinőttem amúgy is.
márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!