Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az jó vagy rossz, ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó vagy rossz, ha valakit nehéz lerázni?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, rámondják a lányok, hogy mindig tapad rájuk, persze udvariasan csinálja és megvan a stílusa, de hogy úgy nem hagyja békén őket, amíg randira el nem hívja. Én meg valahogy nem csinálom ezt, egy-két szóváltás után, ha látom, hogy nem annyira vevők abban a pillanatban a társaságomra, akkor udvariasan továbbállok. Mindig azt mondja legyek rámenősebb és a nagyszámok törvénye úgy is őt igazolja, de valahogy nem az én stílusom, hogy úgy tapadjak másokra, mindig azt érzem úgyis, ha valaki kíváncsi rám, akkor az enélkül is megy.

2023. aug. 18. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Egy vagány, jófej, jóképű fickó jó ha kitartó, viszont ilyennek az ellentéte, ha nem érti meg elsőre, hogy nem terem neki babér, akkor az rossz.
2023. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Számomra nem igazán szimpi a haverod hozzáállása. A nem-ből illik érteni.
2023. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A NEM az NEM. Ezt meg kéne mindenkinek érteni kortól, nemtől függetlenül...
2023. aug. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek okkal mondtam nemet, és egyik ok se változik meg anyaggatástól.

A haverod így remekül ki tudja választani a játszmázós, hisztérikus libákat, aki azt se tudja, hogy mit (nem) akar. Gondolom, csodálatos, tartós kapcsolat lett egytől egyig.

2023. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hideg is kiráz az ilyen nyomulós fickóktól...Az egyik ilyen már rendszeresen a lakóhelyem körül kajtatott,írogatta a baromságait,nem értett a szép szóból.Le is tiltottam a g.. be.
2023. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!