Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves nő kiírja társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves nő kiírja társkeresőre, hogy akinek gyereke van, az ne írjon. Hogy képzeli ezt?

Figyelt kérdés
33 évesen már nem nagyon lehet válogatni. A 40-es, 50-es férfiaknál van esélye, azoknak viszont vagy gyerekük van vagy selejtesek. 30-asok csak lazát tudnak elképzelni vele, senkinek nem hiányzik, hogy a barátnője öregecskedjen.

2023. aug. 23. 17:00
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
92%
Imádom, hogy néhányan azt gondolják, hogy ha a nő betölti a 30-at akkor vége mindennek, átváltozik egy banyává. :DD
2023. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
91%
Én novemberben leszek 32, és életem legjobb formájában vagyok eddig, sose voltam ennyire boldog, energikus és sose volt ennyi önbizalmam, nyugalmam.
2023. aug. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
98%

Úgy képzeli incelke, hogy mindenki azzal ismerkedik, akivel akar.

Én sem jönnék össze gyerekes pasival 33 évesen sem, ha nekem még nincs.

50-es meg az apja lehene, tudod, az a korosztály, akinek csókolommal köszönünk és tetszikezzük.

2023. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
97%

#21

És örülnie kéne, ha az utolsó lúzer ránéz.

De mivel nem így van, így hisztikézik. Rendszeresen, Őz Öregecskéző Incel.

2023. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
98%
Kapaszkodj meg, én 40 évesen is válogattam, mert válogathattam, okoska
2023. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 Sunshinedoll ***** válasza:
98%

De lehet válogatni, akárhány évesen, sőt ha 60 évesen írná ki ugyanezt, az is szíve joga.


Nem tudom, egyes férfiak kinek képzelik magukat, hát tudjátok már, hogy kik vagytok. Vannakbőven férfiak, akik a nők levágott lábkörmét, levetett bugyiját, bőrdarabjait, hajfürtjeit fürdővizét veszik meg arany áron, vannak olyan 60 éves nők, akiknek az otthonát 20-30 éves pasik takarítják és ezért még a pasik fizetnek a nőnek, a pasik nőknek fizetnek azért, hogy elverjék őket, megtapossák, lepisiljék, leköpjék, egyéb módon megalázzák őket, egy nőre mindig és minden korban van igény, úgyhogy azt kér, amit akar és amit nem szégyell.

Tudjátok már a helyeteket, na, mert ha nem lesz normális személyiségetek akkor fizethettek ti is 60 éveseknek csak hogy a lábkörmét ki tudjátok festeni.

2023. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
67%

Azert mert senki nem akarja mas pujajat nevelni. Mi ebben a fura? Enis voltam mar gyerekes novel, soha tobbet!

Nincs kedvem mas pujajanak a rikacsolasat hallgatni, hogy nem birunk elmenni kettesbe sehova mer a kolok sirdogal az anyja utan, hozy nem birunk rendesen talalkozni mer most a gyerek lazas, most ez faj neki most az. Most oviba kell menni erte most nincs ki vigyazzon ra. Teljesen megertem...

2023. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
98%

Mindenkinek joga van olyan elvárasokat támasztani, amilyeneket akar, függetlenül attól, hogy azok mennyire reálisak. Te is támaszthatsz olyan elvárásokat, amilyeneket akarsz.

Ám nincs jobb dolgod, mint trollkodni???

2023. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
98%

41 éves vagyok, de előbb jönnék össze egy 34 éves férfival, mint egy 50 év felettivel....


Pont úgy képzeli, hogy találni is fog gyermektelen férfit, mert vannak elegen abban a korosztályban.

2023. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Álmodozó csak incelke
2023. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!