Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz 33 éves nőként társat találni?

Figyelt kérdés
Nem azért tettem fel,hogy itt ismerkedjek, egyszerűen érdekel mások véleménye. Másoknak is ilyen keserű tapasztalatai vannak, vagy én rontok el valamit? Főleg idős, jóval idősebbek írnak , és őszintén nem szeretnék senkit megsérteni, de nem 57 éves fogatlan emberrel vagyok egy szinten úgy gondolom. Vagy olyannal, akit nekem kellene eltartanom...

2022. márc. 6. 11:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan határozd meg a profilodban, hogy kit és milyet keresel. Akkor nem kell olyanokkal foglalkoznod, akik ezeknek nem felelnek meg.
2022. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
93%
Mert nagyon sokan már foglaltak ebben a korban. Majd pár év múlva elválnak, akkor több szabad férfi lesz, csak a többségének meg gyereke is lesz már.
2022. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 A kérdező kommentje:

1 Meghatároztam,de nem olvassák el sajnos. Aki látszólag megfelel annak utólag az is kiderül, nem olvasta el.


35- 40 ig írtam de igazából 45 ig lehet feljebb veszem, de többre nem szeretném.

2022. márc. 6. 11:16
 4/68 anonim ***** válasza:
69%

28 éves férfiként is nehéz.

28/F

2022. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
97%
#1 te komolyan azt hiszed hogy ez visszatartja őket? Vagy el se olvassák vagy leszarjak.
2022. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
84%

Rólad csak annyit tudunk, amit kiemeltél magadról, a korodat. Ha nem sikerül összejönnöd olyan férfival, mint szeretnél, akkor a probléma nem a 33-al van, ebben biztos lehetsz.

A kérdésednek ezen kívül semmi értelme. Most mit számít a miért? Ez van, és kész. És ismétlem, nem a koroddal van a baj.

2022. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
94%
33 évesen már neked is konkrétabb elképzeléseid vannak arról, hogy kit is keresel, mint mondjuk 23 évesen voltak. Ezeknek a feltételeknek nyilván kevesebb férfi fog megfelelni és közülük a többség már foglalt is. Közben a 30-45 éves férfiaknak is konkrétabb elképzelése van arról, hogy kit is szeretnének párjuknak. Te mennyire felelsz meg ezeknek az elképzeléseknek?
2022. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
49%

Én 31 éves vagyok és semmi :/ Nagyon-nagyon különféle férfiak tetszettek eddig, nem látok "mintázatot", de az biztos, hogy mindegyikről kiderült aztán, hogy nem stimmel velük valami. Soha egyikkel sem lett komoly.


Nyilván velem is lehet baj, de amit tudok, megteszek, már csak magamért is. Igyekszem csinosan öltözni és a sport is alap. Nyilván ezt egy pasitól is elvárom.


Nem tudom, kicsit úgy érzem, nekem a magyar férfiak egyszerűen nem jönnek be. A külsejük sem tetszik és a viselkedésük sem. DE megértem, hogyha más nőknek igen. Simán lehet, hogy csak én voltam szerencsétlen eddig.

2022. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy azt fentebb is írták, a te korosztályodban már elég sok emberkének van már párja, ha még nem is házastársa.

Akik meg megmaradnak, mint páratlanok, azok vagy neked nem felelnének meg, vagy nem akarnak veled kapcsolatot, vagy nem is tudnak a létezésedről. (Ez egy ilyen játék.) :,D

2022. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
35%

Nőként bármilyen korban nagyon egyszerű párt találni.

Persze ha te extrém jóképű, kigyúrt, magas, gazdag és intelligens férfit akarsz lehetőleg nagy szerszámmal, akkor nem valószínű hogy találni fogsz ilyet.

2022. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!