Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves nő kiírja társkeresőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves nő kiírja társkeresőre, hogy akinek gyereke van, az ne írjon. Hogy képzeli ezt?

Figyelt kérdés
33 évesen már nem nagyon lehet válogatni. A 40-es, 50-es férfiaknál van esélye, azoknak viszont vagy gyerekük van vagy selejtesek. 30-asok csak lazát tudnak elképzelni vele, senkinek nem hiányzik, hogy a barátnője öregecskedjen.

2023. aug. 23. 17:00
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
*álmodozz
2023. aug. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván nem ez volt az összes, amit írt, és nem azt mondta, hogy most rögtön:D Csak felvetette mint hosszútávú tervet, ő így képzelte a dolgokat.


De hát ugye mint írtam, én is kiejtettem a kora miatt(is).


Csak azt akartam írni, hogy sok huszonéves tervez komolyan 30as nőkkel, és ez volt a legegyértelműbb példa, amire nem mondhatják, hogy "csak dugni akart". Ameddig valaki szép, és még egyéb értékei is vannak(tanult, jó végzettség, munkahely, pénz, kellemes természet, hobbijában jó, vicces, bármi), addig kelendő lesz. Férfiakra is ugyanígy igaz a dolog, nem csak nőkre.

2023. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
2023. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Úgy hogy nem akar pótanya lenni, ő döntése ez. Mellesleg rengeteg 30-40 közötti pasi van, akinek nincsen gyereke! Nem sok közöd van hozzá. Én sem jönnék össze olyan nővel, akinek gyereke van! 35/F
2023. aug. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

"33 évesen már nem nagyon lehet válogatni"

De, lehet. Egyébként meg mindenkinek saját joga eldönteni, hogy milyen szempontok szerint válogat.

2023. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekvállalás nem egy kötelező élettani mérföldkő.



Van aki vállal, van aki nem.

Na most aki nem akar gyereket, az ha hiszed, ha nem, 25 évesen se akar, és 55 évesen se.


Ez nem valami éttermi menü, hogy egy bizonyos életkor felett a kolbász mellé jár a kölök is.

2023. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a különös ??????

Ez olyan mint az étel.

Van aki szereti bablevest, van aki nem.

Van aki szereti a kicsi gyerekeket, van aki nem.

Én sem döglök értük különösebben. Én most 50 plusszos férfiként olyan nőkkel ismerkedek, akinek nincs unokája, vagy jó messzi van.

Nem szeretnék minden hétvégi programot a "kis unokával."


Menjünk strandra a kis kedvenckével. Menjünk állatkertbe a kis kedcenckével. Ó Istenem. Micsoda buli.

2023. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%
Akinek gyereke van az ne írjon! Ez baromire érdekes mert én 23F-ként már 20 éves nőknél 2-3 gyereket látok a képeken és ki is van írva hogy "vannak gyerekeim". Ők akkor miért regisztrálhattak fel vajon anyukaként? Csak nem pótapukákat keresve? A nőknek ne írjanak olyan férfiak akiknek vannak gyerekei de fordítva az ilyen nők egy férfit várnak aki majd átveszi a régi apjuktól a pótapuka szerepet vagy hogyan fogalmazhattam volna meg ezt jobban. Itt is a szokásos a nők javára történő kettős mércét vélek felfedezni!
2023. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
78%

38


Légy szíves, vedd elő a logikádat, és gondold át, hogy valóban kettős mérce-e, amiről írsz.

2023. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%
39-es! Nem szeretnék veled vitatkozni de ha kérdezőnek igaza van abban hogy a nők elutasítják olyan pasik kezdeményezését akiknek gyerekeik vannak, akkor vajon az olyan nők akik 20-25 évesen 3-5 gyerekkel rendelkeznek miért vannak felregisztrálva társkeresőre? Gondolom azt a férfit aki gyereket csinált nekik nem társkeresőről ismerték meg. Azért vannak ezek a nők társkeresőre felregisztrálva hogy minél előbb találjanak egy pasit akivel tudják majd a nő gyerekét nevelni. Ezek a nők burkoltan egy pasira várnak hogy gyereküket ne egyedül neveljék fel de azok a szingli nők akikre viszont ráír egy gyerekkel rendelkező férfi ember (apuka) azt válaszra sem méltatják. Ha ezt amit most leírtam megtudod milyen az a kettős mérce amiről beszélek. Bár akik lepontoznak azok nem hinném hogy a szövegértés hívei. Tisztelet a kivételnek! Remélem most sikerült érthetőbben megfogalmaznom az egészet.
2023. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!