Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 éves nőként már nyugodjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves nőként már nyugodjak bele, hogy csak elvált, gyerekes, idős férfiaknak kellenék?

Figyelt kérdés
Önálló férfira már ne is számítsak? Csupa elvált gyerekes idős ember ír rám…. Szomorú vagyok.

2021. okt. 23. 12:12
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
96%

Ha társkeresezőzöl, akkor benne van a pakliban, hogy bárki megkereshet és 99%-ban olyanok fognak keresni, akik számodra nem potenciális partnerek.

Két dolgot tudsz tenni:

1. Vársz, amíg megérkezik az az egy, akit keresel.

2. Te kezdeményezel azoknál, akik neked szimpatikusak.

(Amúgy korra minden társkeresőn lehet szűrni, állítsd be, hogy ne lássanak idősebbek és akkor legalább ez a problémád megszűnik. A többiben viszont neked kell tudatosabbnak lenned. Egy jól kitöltött adatlap is sokat segít, ha kiírod, mit keresel és mit nem...)

2021. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
37%

A nőknek 20-26 között a legmagasabb az értékük a hús piacon.

Tényleg van egy visszaesés utána keresleti oldalon, kínalatban meg emelkedés. Ezért nagy a pofára esés egy nőnek amikor a 20as évei után elváltan egy gyerekkel elkezd újra ismerkedni és észre veszi hogy bizony nincs ugyanabban a pozícióban mint előtte.

2021. okt. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Én pl. 33 éves férfi vagyok. Nőtlen, gyerek nélküli, normális mentalitású. Ronda sem vagyok, egészségesen élek.
2021. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
30%
Ácsi,azért 30 feletti gyerekes nő,ha hosszútávban gondolkodik,akkor ne egy 20-as izmos,macsónál húzza meg az alsó korlátot.
2021. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
77%
2: Érdekes, így 40 felett most töltöttem több órát azzal, hogy szelektáljak abból a több száz pasiból, akik ismerkedni szeretnének velem. Jó, igaz, 2 nap alatt gyűlt fel ez a mennyiség, de őszintén szólva örülök, hogy nem vagyok 20-26, mert ennyi megkeresésre sincs energiám... 😞
2021. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom. Sztm ez sokmindentől függ.

Én igaz 30 leszek, de gyerekem is van és mégis válogathattam.

Párom igaz 40 (az idősebbek jönnek be), de gyereke nincs pl.

Én nem minden esetben veszem észre, amit a kettes ír. Sőt, engem a korom miatt utasítottak visza 40es pasik, hogy túl fiatal vagyok hozzájuk.

Szóval ne add fel. Foglalkozz magaddal is és menj emberek közé (programok, sport, stb...) a társkeresőt sztm hagyd, általában selejtes pasik vannak rajt.

N29

2021. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
4: szövegértés... Ki mondta, higy a kérdezőnek van gyereke?
2021. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
82%
#7 hagyjad, csak incelkedik. :)
2021. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
39%
6os vagyok. Még annyi, hogy lehet egy 40es évei végén járó férfival többre mész, mint sok 30as pasival. A 20on évesekről ne is beszéljünk (tisztelet a kivételnek).
2021. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
11%
5, Remek. Akkor most nézd meg kik azok és mit szeretnének tőled. 😃
2021. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!