Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor olvasni itt, hogy előbb magaddal légy rendben, magad szeresd és csak utána keress társat. Én ezt valamelyest elfogadom, de a gyakorlatban hogyan szeressem magam, ha nincs bennem semmi szerethető?

Figyelt kérdés
Rengeteg hibám van. Semmilyen téren nincs sikerem. Anyagilag nullán vagyok. Úgy igazából semmihez se értek, képtelen vagyok kiemelkedni bármiben is. Ronda vagyok és férfiatlan. Önbizalmam a béka feneke alatt. Mégis hogyan kellene így elfogadnom és szeretnem magam?

2023. aug. 26. 10:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Pont azért gondolod ezt, mert nincs önbizalmad. Másnak semmilye sincs, lopja a napot , nem is néz ki jól, mégis tele van önbizalommal.Kezd el fejleszteni magad belülről. Kérhetsz hozzá segítséget. Utána minden jönni fog magától.2-es említette Pál Ferit. Nagyon jó előadásai vannak, könyve is. Érdemes olvasni, megnézni őket.
2023. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#10: Az égvilágon semmi támadó nem volt a stílusomban. Ha magadra vetted, akkor az rólad mond el valamit.

A kérdezőnek válaszoltam, aztán továbbra sem volt jó... :D

2023. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12-magamra vettem nyilvan, mivel az én kommentemre írtad.
2023. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Aki nincs ebbe benne, az nem érti, így könnyen osztogat tanácsot. Hiába vagyok jó az élet többi területén, attól, még nem lesz önbizalmam, nem fogom magam jó nőnek, szexinek érezni, mert origamizok és szép virágokat hajtogatok színes papírból, vagy mert 5 kilométert lefutottam megállás nélkül.
2023. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
14es pedig én de, eltervezem hogy lefutok 4,5km-et 5 megvan valami önelégűltség fog el hogy túl léptem a határaimat,vagy egy nehéz munkahelyi feladatnál...esetemben be tudok állni egy olyan helyre nagy teherautóval ahová az átlag személyautós is alig.
2023. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14- Én se jó nő nem vagyok se sikeres még, de mégis eltudtam jutni egy szintre. Önfejlesztés. Ha megérted, hogy mi miért van, mit miért érzel és miért reagálsz úgy ahogy,akkor ezeket felismerve ki tudod javítani azt, ami nem működik. Különben meg csak kifogásokat keresel.
2023. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Már hányingerem van az önfejlesztő könyvektől, ami ráadásul dög unalmas és csak végig szenvedem az egészet... Szóval nekem írhatod.
2023. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Onfejleszto könyvek olvasgatsaval biztos nem lesz sem önismereti, sem pedig önbizalmad. Nem lehet ezt ilyen olcsón megúszni.
2023. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Aki önfejlesztett, azóta talált igazi társat?
2023. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!