Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek más a szép vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek más a szép vagy van olyan férfi aki külsőleg egy nőnek sem jön be és csak a külseje miatt marad örökké egyedül?

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 21:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon szépen hangzik a mindenkinek más a szép mantra, csak ez nem így igaz teljesen. Inkább az igaz, hogy nem mindenkinek ugyanaz a szép. Ez viszont nem jelenti azt, hogy bizonyos emberek ne tetszenének szinte mindenkinek a másik nemből és bizonyos emberek meg senkinek.

Szóval, simán vannak olyan emberek, akik szinte senkinek sem tetszenek. (És akkor bele sem mentünk abba, hogyha valakinek mégis, akkor passzolnak e...)


Az örökké dologról nem tudok nyilatkozni, de ismerek olyan 30 éves férfiakat, akiknek nem igazán jött össze még semmi. Ebben elég erősen közrejátszik a külsejük.

2023. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Ez a kérdés rólam szól 🤣

Na én senkinek nem jövök be, és ezt nem beképzelem, elhiheted.

2023. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
15%
Igazán ronda ember kevés van! Az elhízás miatt tartjuk őket rondának. Egészen másképp nézz ki ugyan az a Férfi 120 kilósan és mondjuk 70 el.
2023. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hát azért, ez így nem igaz.Csomó csúnya, torz ARCÚ ember létezik, aki egyáltalán nem túlsúlyos.Akinek csúnya az arca, azon semmi nem segít, még a plasztikai műtét is csak bizonyos fokig javít, mert ugye ott is hozott anyagból dolgoznak...Lásd pld Michale Jacksont.Plasztikával sem lehet elérni akármit.
2023. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Michael*
2023. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Nehéz kérdés. Összességében azt mondanám, hogy van egy elfogadott szépségideál. Tehát vannak akik szinte mindenki szerint szépek. Utána jön a következő fokozat, aki már nem ilyen egyértelműen szép, mégis lehetnek benne vonzó dolgok, és van aki szépnek látja őket.

Meg azért azt se felejtsük el, hogy egy előnytelenebb külsejű férfinek nem a szépeket ajánlatos megpályáznia.

2023. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Biztos ismersz te is ronda embert, akinek van baratnoje. A logikai kovetkeztetest innentol radbizom. Ha nem sikerul ezt megfejtened, akkor mar tudjuk is, hogy miert vagy egyedul.
2023. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szépek és kevésbé szépek. És vannak típusok. Mindenki mást preferál.
2023. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincs olyan. Csak azt HISZIK az incelek, hogy a külsejük/anyagi helyzetük, akármi miatt nem kellenek a nőknek. Pedig ehhez jön egy ocsmány belső. Az a fő gond, különben egy ronda/szegény pasinak se lenne nője. De van!

Bő 20 évvel ezelőtt barátnőm váratlanul elhozta az egyik találkozónkra az új barátját bemutatni. Mivel nem számítottam rá, messziről csak azt láttam, hogy beszél hozzá valaki. Azt hittem, hogy egy hajléktalan drogos! Közeledve a célhoz már kész tervem volt, hogy küldöm el a srácot a p.csába, amikor bemutatta🤣 Barátnőm tök átlagos külsejű volt, a srác nagyon nem. Azóta is együtt élnek, van egy 18 éves gyerekük.

Másik barátnőm nagyon szép lány volt. Egyetlen "szépséghibája" egy gégemetszésből származó heg. Első komoly kapcsolata konkrétan egy csimpánz volt, csak kevésbé szőrös. Pontosan úgy nézett ki! Majdnem 10 évig voltak együtt, amikor a srác cserélte le egy másik nőre. A másik nő se volt csúnya, inkább szép, barátnőmnél fiatalabb. 2éven belül házasok voltak. Ha jól tudom, két gyerekük van, de lehet, hogy már több. Ennyit erről.

2023. aug. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

A tetszés/nem tetszés nem csak a külsőn múlik. Sokat jelent a kiállás, önbizalom, vagy legalábbis annak a látszata. Az is rengeteget számít, hol húzod meg a határt, tehát, ki az, aki neked még külsőre, vagy egyéb vonásra belefér. Mert, ha elég alacsonyan van a léc (ezt tudatosan nem hiszem, hogy lehet egyébként szabályozni) akkor annyira nem nehéz.

De, természetesen van egy szűkebb kör, akik kifejezetten csúnyák és ez valóban velük született. Ők ezt csak nagyon nehezen tudják ellensúlyozni. Vagy sehogy.

Viszont, én sok olyan férfit látok párral, akik szerintem csúnyák, vagy visszataszítóak (a kettő nem mindig ugyanaz). De, a lányok is kb velük egy szinten vannak többnyire. Tehát szerintem ők sem vonzóak. Míg a szerintem vonzó férfiak mellett jellemzően olyan lány van, akit megértek miért választott.

Persze, láttam már kivételt, de általában úgy látom, kb hasonló kategória van együtt.

Tehát, aki "soha nem talál párt" az ritka és általában a külső mellett akad más gondja is. Ha viszont gyűjti a negatív tulajdonsagokat, hatványozottan nehezebb, mintha "csak" csúnya lenne. Szerintem ezen múlik a "örök egyedüllét".

2023. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!