Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő nyugodtan elpanaszolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő nyugodtan elpanaszolhatja itt hogy mik a gondjai a társkeressésel de ha egy férfi teszi az rögtön incel?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. Mind fel van pontozva. Hadd írjam le hogy nekem miért nem megy oké?

-A lakosság nagyrésze kövér, ha én nem vagyok kövér és teszek magamért ne keljen elnézést kérnem hogy nem állok össze kövér nővel.

-Iszonyú neurotikus, nem tudom kezelni azt hogy két percenként váltakozik a hangulata és egyik percben meg akar ölni másikban meg orálisan kielégíteni.

-Kövér és kattant, akaratom ellenére fogdoss ami ugye rendben van ha egy nő teszi egy férfival "jahaj ezzel jár a népszerűség" mondták a tanárok iskolás koromban. Bezzeg ha én csinálnám.. nem szoktam ilyeneket csinálni de ha ezt csinálnám tuti robbanna a bomba.

-Alkesz és nincs túl az exén, részegen szeret nudeokat küldözgetni de élő találkára nem hajlandó mert az exe így úgy.

-Jó teste és szép arca van de iszonyú buta és az kiábrándító.

-Szó nélkül visszamegy az exéhez a se veled se nélküled kapcsolatba.

Kompromisszumot kéne kötnöm és mindnek igent mondani különben pszichopata incel leszek kedves hölgyek?


2023. szept. 4. 21:32
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
10.Mármint akivel nem értenek egyet a nők és ugye ezért incel meg biztos ronda és ostoba minimálbéres is.
2023. szept. 4. 21:53
 12/32 anonim ***** válasza:
47%

Ti néztek le a nőket. Az összeset buta, pénzéhes rbancnak nézitek, akiket csak dugni érdemes. Kizárólag 28 év és 55 kiló alatt.


Minden, amit írsz, rátok igaz.

2023. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
62%

Látod a nőket külön meg kell kérni, hogy meséljék el hogy miért nincs társuk. Nem maguktól írta ki ez a rakás nő, hogy mi a baja a társkereséssel, hanem csak egy feléjük intézett kérdésre válaszoltak. És amit körülírtak, az csak a saját személyes véleményük volt, nem pedig követelőzés, akaratoskodás, hiszti.


Hasonlítsd ezt össze azzal ahogy ti ontjátok magatokból kéretlenül minden egyes nap a nőgyűlöletet, és követelőztök, hogy márpedig igenisssss feküdjön alátok egy nő.


Egyébként meg nagyon szépen elgáncsoltad magad, hogy arra panaszkodtál hogy a nők panaszkodására bezzeg nem panaszkodik senki. Dehogy nem, itt vagy te😅 Plusz még el is játszod hogy az alatt a kérdés alatt nincsenek hőbörgő férfiak.

2023. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
12.Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni.
2023. szept. 4. 21:55
 15/32 anonim ***** válasza:
41%

Meg a másik ha 1pasi megmondja a frankót

1.szarra savazzák

2.lepontozzak

3.ha azadott kérdésnél látják a többiek higy 20...30.vagy több komment van mint a farkasok támadnak a többiek cafatokra tépik azt a pasit, aki ki meri mondani a frankót

2023. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
30%

"Kompromisszumot kéne kötnöm és mindnek igent mondani különben pszichopata incel leszek kedves hölgyek?"


Nem. Incel nem ez definíció szerint. Pszichopata sem.


A kövérség az első, amit megemlítsz, aztán megint, tehát érted... csinosvékonyat szeretnél, értjük, nyugika van.


A baj az, hogy ha egy nő leírja a személyes tapasztalatait, akár meg is kérdezi, hogy mit csinál rosszul, annyit tud mondani az incel többség, hogy biztos jóképűek és ő választotta.


Te leírod a problémádat, miért ne lehetne ugyanazt mondani, hogy ki milyet szakít, ezt választottad.


Csak az a baj, hogy az incel kérdéseknél - nem tudom, ez az-e - nem konkrét problémát írnak ki a srácok, hanem generalizálnak. Semmi tapasztalatuk.

2023. szept. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
50%

"Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni."


Tehát tiltakozol az ellen, hogy minden férfi rossz, miközben azt mondod, minden nő rossz?

2023. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
45%

"Nem. Incel nem ez definíció szerint. Pszichopata sem."

A kérdés már csak az, hogy a nők többsége akkor miért használja random minden férfira ebben a kategóriában? Én pl. fentebb leírtam, hogy nem vagyok incel és hogy többször is megkaptam itt. Mi történt? Hát, lepontozták a válaszom. Ami kb. inkább volt egy beismerés, mint cáfolat.


"A baj az, hogy ha egy nő leírja a személyes tapasztalatait, akár meg is kérdezi, hogy mit csinál rosszul, annyit tud mondani az incel többség, hogy biztos jóképűek és ő választotta."

Nem csak ennyit, de általában tényleg ennyire ék egyszerű a sztori. Most pl. valaki kiírt egy kérdést, hogy az illető nem is figyel rá, csak magáról beszél. Akkor most írjuk oda, hogy biztos a másik személyisége fogta meg, hogy annyira figyelmes és nem a külseje?

Női oldalról kb. mindig kapásból kizárjátok, hogy az adott nő esetleg egyszerűen felszínes és tényleg magának generálja a problémát. Látod, ezt is leírtam: Kb. mindig a férfi a hibás. A nőt meg egyszerűen túlidealizáljátok.

2023. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
33%

#13:


Nem kell külön megkérni őket semmire, maguktól írják több kérdés alá, hogy az összes férfi ösztönlény és egyebek.

Egy nő írhat ki szexuális témájú kérdést és tanácsot adnak, de ha férfi teszi, akkor erőszakos és/vagy perverz.


Én is voltam már incelnek titulálva holott nő vagyok és csak azért, mert nem értettem azzal egyet, hogy oldalakon keresztül a férfi kérdezőt savazták anélkül, hogy rá kérdeztek volna, hogy a nő hogyan viselkedik a kapcsolatban.

E kérdező által belinkelt kérdés nem ér semmit és nem ezen az oldalon a valóságot tükrözi teljes egészében, hiszen millió kérdés van, ahol mindig a férfi a rossz. Ezt az oldalt a "femcelek"/nők uralják és nagyon kevés mindkettő nembol a normális fajta,aki tényleg segíteni akar itt sajnos.

2023. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
59%
A választ már leírták. Nem a nők szemetelik tele ezt a témakört panaszkodós kérdésekkel. Ott egy férfi kérdezte őket hogy mi bajuk, ők meg válaszoltak. Te meg itt kiírtál csak azért egy kérdést, hogy saját magad válaszolhass is rá. Amúgy amiket felsorolsz azok jogosak, ne is gyere össze ilyen nőkkel. Csak amúgy senkit nem érdekel ez az egész. Nem gondolnám hogy pszichopata incel vagy, de sokat elárul hogy még egy kérdezz-felelek oldalon is saját magaddal beszélgetsz. Szomi.
2023. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!