Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nő nyugodtan elpanaszolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő nyugodtan elpanaszolhatja itt hogy mik a gondjai a társkeressésel de ha egy férfi teszi az rögtön incel?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. Mind fel van pontozva. Hadd írjam le hogy nekem miért nem megy oké?

-A lakosság nagyrésze kövér, ha én nem vagyok kövér és teszek magamért ne keljen elnézést kérnem hogy nem állok össze kövér nővel.

-Iszonyú neurotikus, nem tudom kezelni azt hogy két percenként váltakozik a hangulata és egyik percben meg akar ölni másikban meg orálisan kielégíteni.

-Kövér és kattant, akaratom ellenére fogdoss ami ugye rendben van ha egy nő teszi egy férfival "jahaj ezzel jár a népszerűség" mondták a tanárok iskolás koromban. Bezzeg ha én csinálnám.. nem szoktam ilyeneket csinálni de ha ezt csinálnám tuti robbanna a bomba.

-Alkesz és nincs túl az exén, részegen szeret nudeokat küldözgetni de élő találkára nem hajlandó mert az exe így úgy.

-Jó teste és szép arca van de iszonyú buta és az kiábrándító.

-Szó nélkül visszamegy az exéhez a se veled se nélküled kapcsolatba.

Kompromisszumot kéne kötnöm és mindnek igent mondani különben pszichopata incel leszek kedves hölgyek?


2023. szept. 4. 21:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
67%

"A kérdés már csak az, hogy a nők többsége akkor miért használja random minden férfira ebben a kategóriában?"


Nem tudom. Én miért leszek femináci, ha nem akarom felvenni a férjem nevét? Nem tudom. De nem is nagyon érdekel. Van élet a gyakorin túl, a többség troll, nem értem, miért veszed magadra.


Ha zavar, nézd meg, mire kaptad válaszként. Ha meg tudod, hogy nem vagy az, szard le, ki mit mond.

2023. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
28%
#21: Annyira érdekel, mint kb. téged: Válaszolsz ezekre a kérdésekre. Mint most is. Az életemre nem hat ki, csak nevetségesnek tartom, ami itt megy.
2023. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
61%

De nem érdekel. Nem tudom, hogy mondjam el érthetően.


Azt írtad, miért inceleznek le. Ha nem zavar, nem mindegy? Engem a soha nem érdekel a miért. Mármint "miért vagyunk itt" szinten igen, de "random faszi miért csúfol" szinten nem.


Engem ezen az oldalon hívtak fapinának, kurvának (pont ma), feminácinak, incelnek (!!! - első randin fizetős kérdéseknél), és nem izgat, hogy miért. Egyrészt van annyi sütnivalóm, hogy kikövetkeztessem, de most őszintén, semmit nem változtat.

2023. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
49%
Van pár megkeseredett, gyűlölködő incel és folyamatosan mérgezik az egész topikot.
2023. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
36%
És rájuk jut még több hasonló szintű nő, akik szintén mérgezik...
2023. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
24.Meg van néhány toxikus nő aki szereti lehúzni a férfiakat ha a remény legkisebb sugarát mutatja.
2023. szept. 5. 04:28
 27/32 anonim ***** válasza:
2%

😄 “ pszichopata incel”


Legalább tisztában vagy magaddal kérdező. Segítsek orvost keresni neked?

2023. szept. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
52%
Kérdeztek, és válaszoltunk! Nem panaszkodva kiirtunk egy kerdést, hogy "jaaaaj, csóró vagyok, mamahotelben, de nem kellem a 10/10es nőknek"
2023. szept. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
26%
Igen, ez így van. A nőknek mindent szabad, a férfiaknak semmit. Sajnos ide nem egyenjogúságpárti nők járnak, hanem feministák.
2023. szept. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
70%

Egy olyan oldalon, aminek a közönsége túlnyomórészt egyedülálló, sikertelen nőkből áll, ne várj empátiát. Minden szituáció úgy van kiforgatva, hogy a végén egészen biztosan a férfi legyen a hibás, vagy ha nagyon védhetetlen a női álláspont, akkor is az jön ki, hogy az odavezető útért így vagy úgy, de mégiscsak hibásak a férfiak is. Természetesen fordítva ez nem igaz. Az ellentmondásokkal pedig Dunát lehetne rekeszteni. Néhány példa:


Itt naponta el van mondva, hogy a nők nem egy homogén massza, mindenki egyedi és különleges, de ez valahogy a férfiakra nem annyira igaz. Mi farokvezérelt ösztönlények vagyunk csupán, persze tisztelet a kivételnek. Ez utóbbi mondat pedig a joker, ezzel már hiteles is a mondandó, mert így mégsem mindenkire vonatkozik, akinek pedig nem inge...

Sérelmezik, hogy csak a 10/10-es nőket veszik észre a férfiak, a saját szintjük nem érdekli őket, miközben másik kérdés alatt kikérik maguknak a pontozást és hülyeségnek tartják a szintezést. Persze tisztelet a kivételnek.

A feminizmus vívmányaként tartják számon, hogy szerintük a két nem egyenrangúvá vált. Példaként hozzák fel, hogy nem csak a nőknek, hanem a férfiaknak is jó ez, mert már nem kell az érzelmeiket leplezni, nem kell a nagy és erős maszkulin karaktert alakítani, nyugodtan beszélhetnek az érzelmeikről, problémáikról. De ha ez megtörténik, akkor jön az, hogy ez csak picsogás és férfiatlan, de kapcsolaton belül gyakran aktiválja az esti fejfájás generátort is. Persze tisztelet a kivételnek.

Az őszinteség és a párbeszéd fontosságát is hirdetik, ami szerintük szintén a feminizmus vívmánya és felszabadító érzés, mert régebben ilyet nem szabadott ám. Végre el lehet hagyni a hülye nemi szerepeket. Ennek jegyében a férfiak szemére hányják az összes kisebb-nagyobb hibáját, de visszafele ugyanez csak picsogás a férfiak részéről, mert apáiktól, nagyapáiktól ilyet soha nem hallottak. Ők még férfiak voltak. Ja, igen, tisztelet a kivételnek.


Szerintük tök jó, hogy a nők függetlenedni tudtak a férfiaktól és nem kell egy langyos vagy nem működő kapcsolatba belemenniük vagy bent maradniuk, miközben szerintük a férfiak igényei irreálisan megnőttek, csak a legszebb, legjobb nőket hajlandóak észrevenni, miközben "sírnak", hogy egyedül vannak. Persze tisztelet a kivételnek.


Na de bármennyire is többségben vannak itt azt ezt az álláspontot képviselők, a társadalomban egy szűk réteg csupán. Fiatalon még nagyobb a divatja (mint az oviban a csúfolódásnak, "véletlenül" meglökésnek, nyelvnyújtogatásnak), aztán legtöbben csak találkoznak egy férfival, akivel megvan a közös szimpátia, rájönnek, hogy a férfiak sem azért vannak, hogy a nők életét megkeserítsék és szépen csendben elhagyják ezeket a nézeteket. Akiknek meg mégsem jön össze, azok egyre hangosabbak és radikálisabbak lesznek, egyre inkább a férfiakat okolják a sikertelenségük miatt. Közülük is különösen a szintén radikálisokat (incelek), miközben nem is látják, hogy ők ugyanazt a szintet képviselik, csak a női oldalon. Természetesen tisztelet a kivételnek.

2023. szept. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!