Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok egyedülálló fiatal férfi?

Figyelt kérdés
rengeteg 20, 30 éves férfit ismerek ki régóta szingli, pedig úgy tudom vágynának társra..ennyire alkalmatlanok lennénk egy kapcsolatra?
2023. szept. 12. 11:55
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
20%

Valóban a pénz miatt. Egy nő akibe szerelmes lettem, nem is kezdtünk el járni. De annyira bele szerettem, bárhová mentünk mindig mindent én fizettem, spórolt pénzemet neki adtam és stb. Aztán mondtam neki hogy hát egyszer O is meghivhatna mivel van saját lakása.

Erre hogy O nem. Ha nem hívom meg meghívja más. Ezt mondta. Ha nem veszek neki dolgot majd megveszi neki más. Én tudom és nem értem a mai nőket. Persze tisztelet a kivételnek.

2023. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
68%
A pénz miatt, mondja az agyas 1 nő miatt.
2023. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
62%

11

Nocsak, egy elemű mintából 4 milliárdos populációra következtetni.

2023. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
41%
Komolyan mondom, a pasik nem is racionálisabbak a nőknél. Szerintem ez csak marketing. Olyan dolgokat levezetnek a semmiből, hogy egy konteósnak is gúvadna a szeme.
2023. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
20%

"Nocsak, egy elemű mintából 4 milliárdos populációra következtetni."


Ugyanúgy ahogy ti is pár kapcsolat/randi után véleményeztek minden pasit.

2023. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
70%
#15 pár kapcsolat még mindig több, mint egy darab nő. Mellesleg aki olyan hülye, hogy elajándékozza a félretett pénzét, az mégis mire számított.
2023. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
8%
Csak el kell olvasni ezeket a válaszokat amik itt vannak a kérdés alatt, és rögtön rájön az ember, hogy miért van annyi férfi inkább egyedül!:)
2023. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
71%

"spórolt pénzemet neki adtam"


Miért a nő hibája, hogy idióta vagy?

2023. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
28%
17, de akkor miért nyávognak mégis?
2023. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
42%
#17 azért, mert két szép szemért elborul az agyuk, az már nem is érdekli őket, hogy emberileg egy nagy nulla nőt választottak, aki kihasználja őket, aztán a saját rossz választásuk miatt a rendes nőkre is ráhúzzák a “minden nő gonosz” jelzőt.
2023. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!