Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok egyedülálló fiatal férfi?

Figyelt kérdés
rengeteg 20, 30 éves férfit ismerek ki régóta szingli, pedig úgy tudom vágynának társra..ennyire alkalmatlanok lennénk egy kapcsolatra?
2023. szept. 12. 11:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
50%
Mert lúzerek! És azok is maradnak! Ugyanis már soha nem lesz meg a kellő tapasztalatuk!
2023. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
11%

Cseszheted a köpedelmeidet 31#!

30 évesen most kezdtem tapasztalatot szerezni, úgyhogy meglesz az is. Nem lúzerség férfiként egyedül maradni, az csak nőként az. Férfiként teljesen természetes hogy sokáig kimaradsz a szórásból, nőként a tengernyi lehetőség mellett viszont szégyen

2023. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
83%

#32

30 éves korodig kb. szűz voltál, de te nevezel mást szégyennek😂Hát nem véletlenül nem kellettél senkinek.

2023. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az hogy kinek mikor van kapcsolata? Mindenkinek saját magánélete. Meg az is ha valaki egyedül van.

Ami tény viszont hogy a nők valóban könnyebben találnak maguknak partnert mint a férfiak.

És ez főként abból adódik hogy a férfiaknak ugye kell szex biológiai okokból főleg. És ezért képesek akár pláne ha nagyon kanosok bármilyen nővel együtt lenni. Illetve igénylik a szeretet az ölelést az érintest. Meg két nő puszilkodik meg olelkeznek egymással addig a férfiak nem nagyon egymás között. Meg egy nőhöz jobb hozzábujni. A nőkben nincs meg annyira ez hogy mindenáron szex meg férfi. A nők nehezebben találnak viszont munkát, meg a férfiak könnyebben. Ezért pénzehes sajnos sok nő.

Tehát ilyen szempontból véve a férfinak lehet jó munkája és pénze de nehéz a pár találás. A nőnek könnyebb a pár találás viszont nehezebb szereznek pénzt maguknak nagyobb százalekban.

2023. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
19%

"nőként a tengernyi lehetőség mellett viszont szégyen"


Viszont az fostenger. Nem a mennyiség számít, srác, hanem a minőség.

2023. szept. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
61%

35

Bocs, de nem értek veled egyet.

Alig hiszem, hogy egy szép, jófej, csinos, igényes, okos, szociálisan fejlett nő nem talál párt maga mellé. Én mindent megértek, magam is tudom, hogy az utcasarkon cigiző humán létforma "bsznám a segged" böffenete akkor sem érdemi lehetőség az ismerkedésre, ha az incelek már ennyinek is örülnének az ellenkező nem részéről.


De hagyjuk már, hogy nem lehet normális férfit találni, mert is ez is egy jó nagy hazugság. A környezetemben ez a mondat jóformán csak kicseszettül gáz nők szájából hangzik el, akik valamiért nem akarják belátni, hogy az elvárásaik és a kvalitásaik nincsenek egy szinten.


Én nem azt mondom, hogy bárkinek is egyszerű lenne a pártalálás vagy huszasával látom a jó pasikat a környezetemben, de fostengernek nevezni az ellenkező nemet az mégiscsak védhetetlen.

2023. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!