Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok egyedülálló fiatal férfi?

Figyelt kérdés
rengeteg 20, 30 éves férfit ismerek ki régóta szingli, pedig úgy tudom vágynának társra..ennyire alkalmatlanok lennénk egy kapcsolatra?
2023. szept. 12. 11:55
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
14%
Magyarországon komoly férfitöbblet alakult ki a megnevezett korosztályokban.
2023. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
30%

Az elmúlt egy-másfél évben sokat randiztam, jobb híján Tinderről és Bumbleről. Elmondom egyesével, miért offoltam ki a fiúkat:

- rám förmedt az első randin, mert olyat mondtam, amivel ő nem értett egyet

- már az első randi után (2 óra beszélgetés) haza akart vinni, mondtam, hogy nem, második randi után a romantikus séta közben valahogy kilyukadtunk a lakása előtt....

- saját bevallása szerint is szar munkája volt, de nem volt igénye ezen változtatni, mert hát jóvanezígy, gyereket amúgy sem akar, de még egy aranyhalat sem, nulla felelősségvállalás

- konkrétan alig írt, alig beszéltünk, elmentem vele úgy három randira, hogy a harmadik után is úgy éreztem, hogy semmit nem tudok róla, mert nem volt igénye arra, hogy megismerjük egymást

- nem lépett túl az exén

- elküldte egy számomra idegen lány (neki exe) hangüzenetét, amiben azt ecsetelte a csaj, hogy a fiú milyen jó az ágyban

- kiderült, hogy nem szeret fogat mosni, nem mossa meg a lábát zuhanyzás során

- két nap csetelés után nude-ot kért tőlem (és ez egy tanárember volt :)) )

- kiderült, hogy neki tök oké gumi nélkül szexelni, kb bárkivel (hálistennek ez még időben derült ki)


Szóval konkrétan az van, amit korábbi válaszoló írt: mindentéren igénytelenek, fejlődni nem akarnak, az élettől nem akarnak semmit, csak aludni, enni, b.szni, sz.rni.


De hálistennek nem mind ilyen, szerencsére találkoztam olyan sráccal, aki nem volt ilyen. Szóval ez csak egy réteg, de ha valaki ezt végig olvassa, akkor szerintem nincs kétsége, hogy miért nem akartam velük tovább randizni. És hogy miért vannak egyedül...


Btw: akik azt írják, hogy a csajok a pénzre mennek: ezeknél a csávóknál nagy többségében én kerestem többet, 1 volt aki tudom, hogy többet keresett nálam, és max 1-2 aki talán, a többi mind kevesebbet... :D

2023. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
42%
Semmiféle férfi többlet nincsen, az idős korosztályban van nőtöbblet! A senkinek nem kellő férfiakból viszont valóban többlet van, a nők inkább egyedül vannak mint ezekkel a semmirekellőkkel.
2023. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

22-es,: én pont egy olyan nőbe szerettem bele akit többször elvittem randira, együtt kerteszkedtunk. Több hónapon keresztül bokoltam neki meg ilyeneket mondott fogjam meg a segget meg stb. Én nagyon szerelmes lettem bele. Szinte a csillagokat már már csicskaztatva is éreztem magam mégis mindent megtettem neki. És egy vagyon ajándékkal elhalmoztam. És úgy hogy nincs pénzem.

Nem hogy a szexig nem jutottunk el. Hanem kiderült róla hogy prosti. És férfiakkal szexel hetenként. Ezen szerinted hogy lehet túllépni? A másik meg a nők a külsőre és a pénzre hajtanak. A legtöbb. Egy nő kisminkeli magát kiteszi a melleit, és egyből kap is férfit magának.

2023. szept. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Incel vagyok de ez a férfitöbblet szerintem is hülyeség
2023. szept. 12. 13:17
 26/36 anonim ***** válasza:
65%
Ha a pénz miatt nem, akkor a putriban élő, munkát messziről elkerülő börtöntöltelékeknek javarészt miért van felesége meg gyerekei? Hogy a f@szban igazságos ez?
2023. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
58%
Egy csomó nő idősebb pasit választ, így nekik eleve kevesebb a lehetőség.
2023. szept. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
58%

#10 jajjjjj :) egyem meg a zuzád :)

Aranyos vagy /s

2023. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
74%
Túlgondoljátok. Ehhez is mint az élet más területéhez is szerencse kell. Kinéz magának egy nő és ha eléggé akarja a dolgot ad jeleket. Abszolút időelbszás hajtani férfiként valakit akit TE kinéztél magadnak.
2023. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Ha vennétek a fáradtságot egyszer, és kiszámolnátok akkor láthatnátok hogy van férfitöbblet a fiatalabb korosztályokban (a releváns korosztályokban pont) és mekkora az. De mivel tagadásban éltek, ezért hiába dolgozott a ksh

2023. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!